تعداد بازدید : 578473
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱/۶ ۱۲:۰۱:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

نورا جون منم مثل تو بالای شکمم زیر سینم خیلی درد میکرد ماه آخر با اینکه بچه اومده بود پایین

به دکترم گفتم دست زد گفت اینجا خالیه بچه اومده توی لگنت درد خاصی نیست نگران نباش

الانم تو نگران نباش ایشالله بزایی درست میشی

۱۳۹۷/۱/۶ ۱۲:۰۴:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

اریانا جون انشالله سز خوب و راحتی داشته باشی

مال من که خیلی خوب بود ۲روزه هم حالم خوب شد و سرپا شدم

اگه به عقبم برکردم بازم سزارین رو انتخاب میکنم چون واقعا برام راحت بود و کمک حالم داشتما البته😊

۱۳۹۷/۱/۶ ۱۵:۰۸:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

سلااااااام آریانا جووووونی.

چطوری عزیز دلم؟

ب سلامتی گلم خیلی خوشحالم برات.ایشالا ک خیییییلی راحت و عالی باشه زایمانت عشقم.

آریانا دقت کردی تو بعد از منو گیسو بودی؟ ولی سبقت گرفتی😅

مگه طبق سنوت ۲۰ ام نبود؟

وااااای آریانا خیلی برات ذوقیدم عکس یادت نره.خاطره ی زایمان هم حتما بنویسیا من میام تند تند سر میزنم

Stay stronge
۱۳۹۷/۱/۶ ۱۵:۱۳:۵۲
(ویرایش)

سلام آرامش جووووون.عززززیززززم ممنون که هستی و جواب میدی.اینجا خیلی خلوت شده.نامردا با نینیهاشون میرن عید دیدنی اینجا رو فراموش کردن کلا.

خب پس شما هم مثل من بودی.اره اتفاقا منم تعجب کردم ک ماه آخر بچه میاد پایین چرا من زیر سینم میدرده.خیالم راحت شد.

منم ساعت ۶ امروز سنو و دکتر دارم یه هو دیدی ب منم گفت فردا بیا سز شو🤗🤗🤗🤗🤗

واااای باورم‌نمیشه آرامش جون ب زودی نینی‌مو میبینم.تو خونه همش لحظه ی دیدنشو تصور میکنم گریه میکنم از ذوق.

Stay stronge
۱۳۹۷/۱/۶ ۱۹:۳۴:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۲۱ ۰۹:۲۵:۵۲
(ویرایش)

سلام به همگی. من تازه ماه اول بارداریم هست  .میخواستم کمکم کنید. ک چه غذاهایی بخورم برای بچه مفید باشه.. هم برای ذهنش هم برای سفیدی و زیباییش. 

۱۳۹۷/۱/۶ ۲۲:۱۹:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۵ ۰۰:۱۷:۴۹
(ویرایش)

نوراجان در مورد خارش طبیعیه منم همینجور بودم هفته اخر زایمانم خارش شدیدی داشتم پاهام دستام ... من دو روز قبل تاریخ طبیعیم سزارین شدم . ششم تاریخ طبیعی بود من چهارم سز شدم . هیچ دردی جز دردای واژن و لگن نداشتم .... 

۱۳۹۷/۱/۶ ۲۲:۱۹:۴۳
(ویرایش)

نوراجان در مورد خارش طبیعیه منم همینجور بودم هفته اخر زایمانم خارش شدیدی داشتم پاهام دستام ... من دو روز قبل تاریخ طبیعیم سزارین شدم . ششم تاریخ طبیعی بود من چهارم سز شدم . هیچ دردی جز دردای واژن و لگن نداشتم .... 

۱۳۹۷/۱/۶ ۲۲:۵۰:۴۱
(ویرایش)

سلام عزیزم ممنونم جواب دادی.فقط هم شبا کف پام‌میخاره😄

راستی خوت خواستی سز شی یا اورژانسی شد عزیزم؟

Stay stronge
۱۳۹۷/۱/۷ ۰۱:۱۱:۲۵
(ویرایش)

من چون یه میوم داشتم دکترم کفت سخت زایمان میکنی . منم خودم خاستم سز بشم‌ که میوم هم خارج کنه . در نهایت تقریبا شد سز اختیاری .  احتمالا دکتر شما هم دنبال یه بهونه ای واسه سز میگرده که تا الان معاینت نکرده سونو جدید واست نوشته

۱۳۹۷/۱/۷ ۰۱:۳۳:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۲۰:۵۴:۵۷
(ویرایش)

سلام نورا جووووونم مبارکه به سلامتی ترکیدی انقد جان دادی آخرشم که سز شدی خخخخخخ ایشالله قدمش پر خیر و پرکت باشه عزیزم به دنیای بی خوابا و شلخته و گندولیا و تو کف موندها خوش اومدی خخخخخ

گیسو جووووونم تبریک عزیزم ایشالله به سلامتی زیر سایه پدر و مادر بزرگ شه

خدایا شکرت.
۱۳۹۷/۱/۷ ۰۱:۳۷:۴۴
(ویرایش)

عزیزم امروز رفتم سنو بیوفیزیکال.همه جی خوب بود خداروشکر.وزن ۳۳۰۰.نوار قلبشم خوب بود.نمره ی ۱۰ از ۱۰ گرفت.

بعد رفتم پیش دکتر خودم.گفت بزار یه کوجولو معاینت کنم ببینم جه جوریه.چشمت روز بد نبینه.در حین معاینه کللللی گریه کردم.جقدر درد داشت.حالا خوبه با انگشت بود😢😢😢😢

دستشو گرفته بودم نمیزاشتم ادامه بده.اونم میگفت منو نگیر تخت رو بگیر.آخرشم گفت اصلا برای زایمان آماده نیستی.

گفت اگه خودت ب میل خودت دوست داری سز شی ۱۴ ام صب برو بینارستان بستری شو منم‌میام.

گفتم باشه.

الیناز جون فقط بهم گفت پس من با رضایت خودت سزارینت میکنم و خودتو شوهرت باید امضا بدید که با تمام اطلاعات راجع ب عوارض سزارین خودمون سزارین رو انتخاب میکنیم.ترسیدم اینجوری گفت.ینی اگه خدای نکرده مشکلی برام میش بیاد میگن به ما‌چه مگه‌ما گفتیم سزارین کن؟

Stay stronge
۱۳۹۷/۱/۷ ۰۱:۴۰:۱۰
(ویرایش)

سلام پری جون

آبجی چی میزنی؟

جنسش انگار خیلی خوب بوده نه؟😂😂😂😂

ما هیچ کدوممون نزاییدیم.نه من نه آریانا نه گیسو.

Stay stronge
۱۳۹۷/۱/۷ ۰۷:۳۸:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۰ ۱۶:۴۱:۱۱
(ویرایش)

نورا جونم طاقت نیاوردم برگشتم خونه ی خودم اینکاری هم که میگی کردم خودمو زدم ب بی حالی و اینا پاشدن. رفتن ولی از اون موقه تقریبا قهرن میگن اینکارو کرده ما بریم فیلم بازی کرده خخخخخ برام مهم نیست صد نفر تلپ شده بودن اینجا منم گفتم مریضم حال ندارم و اینا فقط مادرشوهرم درک کرد و هیچی نگفت خواهر شوهرم مغز شوهرمو خورد انقده از اون روز قر زد.

نورا جون منم مثل شما انتخابی دوس دارم سز شم ولی از عوارضش و اینکه همه در موردش بد حرف میزنن میترسم.راستی نورا جان من شکمم ترک برداشته پایین شکمم شما چی شکمت خیلی بزرگ شده مال من که کوچیکه فقط ی مقدار بزرگ شده...

برات دعا میکنم راحت زایمان کنی حتما بیا و خاطرات زایمانتو بگوووو گلم منم حتما میام... 

سلام اریانا جون ایشالا راحت زایمان میکنی خواهر گلم نگران نباش مارو فراموش نکن حتما بیا و خاطرات زایمانتو بگووووو خیلی زرنگی زودی سبقت گرفتی شیطووون خدا کمکت باشه عزیزم.

خدایا شکرت واسه نعمتی که بهم دادی...
۱۳۹۷/۱/۷ ۰۷:۴۱:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۰ ۱۶:۴۱:۱۱
(ویرایش)

خیلی ممنون پری جون برام دعا کن راحت زایمان کنم...

خدایا شکرت واسه نعمتی که بهم دادی...
۱۳۹۷/۱/۷ ۰۸:۵۷:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

اي واي بر من 

من فك كَردم زايمان كردين كه 

آما. غلط دادم به مردم 😂😂😂 

جفتتون گفتين سه شنبه زايمانتونه 

اما به اميد خدا زايمان و پسا زايمان راحتي داشته باشين 

مثل برق و باد مَي گذره 

دعا كنيد براي هممون 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻