تعداد بازدید : 578459
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ ۱۵:۳۶:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

پری جون چهارشنبه سوریه تو هم مبارک عسل.

پری من افتادم تو فاز زایمان .زیر دلم تیر میکشه.

وای من خیلی از زایمان میترسم.الان هر سری ک بهش فکر میکنم بغض میکنم.

ایکاش خاطرات زایمانتون رو تو تاپیک خاطرات زایمان هم مینوشتید.

پری ی سوال، ماساژ پرینه با روغن زیتون و ماساژ نوک سینه با روغن زیتون برای بیرون کشیدن نوک سینه رو انجام دادی؟ ۳ هفته تا زاییدن مونده ب نظرت خطر نداره انجام بدم؟

Stay stronge
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ ۱۸:۳۰:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۱ ۰۳:۱۵:۲۰
(ویرایش)

واااااااای نورا جون راست میگی؟؟؟؟

از کجا میدونی که درد زایمانه؟؟

من اصلا دردارو تشخیص نمیدم😭😭😭

یعنی دردات منظمه؟

کمد بچت اومد؟

من هنوز کمد بچمو نچیدم تازه اومده

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ ۱۸:۴۴:۴۵
(ویرایش)

گیسو جونم ممنون عزیزم بابت تسلیت.

آره من دقیقا هرروز  توی ی ساعت مشخص انقدر لگد میزنه که میگم الآن شکمم پاره میشه،سرشم فشار میده به مثانم.

عزیزم انقدر خودتو درگیر وزنش نکن.تو چون الان نمیدونی حساسی.مطمئنم وزن بچت خوبه امید به خدا.انشاالله تن بچه هامون سالم باشه و زایمان راحتی داشته باشیم.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ ۱۸:۵۶:۱۵
(ویرایش)

پری جووووووون میبینی عزیزم پسرامون جا خوش کردن.

یاد حرفای تک تکتون میفتم قبل زایمان و اینکه الآن ماشاالله همتون بچه هاتون چه دلبرایی شدن و کلی وقتتونو پر کردن.

برامون دعا کنید همتون لطففففففففففففففففففا

که زایمان راحتی داشته باشیم و بچه ها و خودمون سالم باشیم انشاالله.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ ۱۸:۵۶:۲۴
(ویرایش)

پری جووووووون میبینی عزیزم پسرامون جا خوش کردن.

یاد حرفای تک تکتون میفتم قبل زایمان و اینکه الآن ماشاالله همتون بچه هاتون چه دلبرایی شدن و کلی وقتتونو پر کردن.

برامون دعا کنید همتون لطففففففففففففففففففا

که زایمان راحتی داشته باشیم و بچه ها و خودمون سالم باشیم انشاالله.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ ۲۱:۲۲:۴۶
(ویرایش)

آریانا جون یه جوریه که انگار لگن داره باز میشه و دردناکه

تو خواب اینجوریه و‌ موقعی که دراز کشیدم پا میشم.

۳ روزه اینجوری شدم قبلا نبودم اینجوری.

حس میکنم داره میوفته تو لباس زیرم.

بدن ها فرق میکنن گلم خواهر من هم این علائم رو نداشت اصلا ولی خب من دارم.

نه متاسفانه هنوز نیاورده کمدش رو.واقعا دیگه نمیدونم چی بگم😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ب سلامتی ایشالا عزیزم.دیگه بچین وسایل گل پسرتو با خیال راحت و با عشق😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍مبارکه عززززززیززززززم😙😙😙

Stay stronge
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۷:۳۰:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۲۰:۵۴:۵۷
(ویرایش)

ایشالله آریا جووونم چشم بهم بزنی پسرت بزرگ شده خدا خودش کمک میکنه عزیزم تو فقط زور بزن خخخخخخ

خدایا شکرت.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ ۰۰:۰۳:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۱۶ ۱۰:۰۳:۳۷
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبین 

نی نی هاتون چطورن خوبن 

دختر من که خوبه عالی

اما پسرم ابله مرغون گرفته 😣😣😣

فقط خدا.....
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ ۰۲:۲۰:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۰ ۱۶:۴۱:۱۱
(ویرایش)

سلام نورا جون ببخشید دیر جوابتو میدم این مدت نت ندارم بیام هر وقت دسترسی داشته باشم سعی میکنم سریع میام عزیزم.

خیلی ممنون ست نمدی خیلی قشنگه اصلا کار سختی هم نیست چرخ خیاطی هم نمیخواد فقط دوخت دندان موشی بلد باشه حله! گلم من تنبلی کردم طی تقریبا ی ماه کامل شد چون کارای خونم داشتم دست تنهام بود دیگه وقت نمیکردم زودتر درستش کنم وگرنه شاید حتی یه هفته هم زمان نبره برای درست کردنش رو نمد طرحشو میکشی بعد برش میزنی و چسب میکنی خیلیییی راحته من ظرف 2 ساعت جای سطل اشغال و دستمالشو درست کردم و حلقه اسم و ساعتشو هم درست کردم اتاق پسرم سبز آبیه با وسایلش اگر وقت کنم قابشم درست میکنم ولی آباژورش سخته موتور اینا میخواد اونو نمیتونم درستش کنم از خود عکسی ک از اینترنت گرفتم از این حاضریا خیلییی قشنگ ترم شده دقیق شبیه اش در اومده تونستی درست کن.

آره من 6 هفته بودم رفتم بهداشت پرونده تشکیل دادم باید حتما پرونده داشته باشی گلم آزمایشی که دادی جوابش چی شد؟ درضمن تو میری دکتر معاینت میکنه ؟ نورا جون منم بعضی شبا دلم و شکمم درد میگیره مثل درد پریودی و خوب میشم بعضی وقتام یه دردهای وحشتناکی وقتی میخوابم یا پامیشم زیر شکمم میپیچه خیلی از زایمان میترسم نمیدونم چیکار کنم خدا به هممون رحم کنه بچه هامون سالم بغل بگیریم.

بچه ها لطفا بگین تو ساک بیمارستان چیا برداشتین من نمیدونم...

خدایا شکرت واسه نعمتی که بهم دادی...
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ ۰۲:۲۴:۵۷
(ویرایش)

سلام پری جون ببخشید دیر شد ولی چهارشنبه سوری توام مبارک گلمممم فعلا نوبت من نیس بزاااام نوبت نورا و آریاناس بمن چه والاااا من تا فروردین نمییزام دلم نمیخاد بچم نیمه دومه سال بدنیا بیاد مثه خودم ی سال  عقب بیفته درضمن بمن گفتن سیزده بدر دنیا میاد...delicious

۱۳۹۶/۱۲/۲۴ ۰۲:۲۶:۵۳
(ویرایش)

خواهش میکنم آریانا جون دیگه بیخیالش شدم آریانا جون ولی داقعاااا بهم میاد 6 ماهه اینا هستم ...

تو درد نداری شکمت ترک برداشته؟ آماده ای برای زایمان گلم؟

۱۳۹۶/۱۲/۲۴ ۰۲:۵۰:۱۷
(ویرایش)

سلااااام گیسو جونم.خواهش میکنم عزیزم اره یادمه گفتی نت نداری.

گیسو جونم مبارک باشه ست نمدی ک برای پسر گلت درست کردی.درود بر تو....

من راستش خیلی دوست داشتم درست کنم ولی فکر نمیکنم برسم.گیسو امشب کلی حرص خوردمو گریه کردم.اونی ک سفارش کمد و ویترین بهش دادیم گفته شنبه غروب.همش میگه فردا پس فردا یکشنبه سه شنبه.....دیگه خیییلی حرصم گرفت و اعصابم خورد شد...😢😢😢😢😢

خب منم دوست دارم وسایلاشو زود بچینم اتاقشو خوشگل کنم دیکه😢😢😢😢😢

عزیزم پس تو هم فکر کنم افتادی تو فاز زایمان.چون من قبلا این درد ها رو نداشتم تازه اومده سراغم.

گیسو جون من روزی که رفتم کزاز بزنم بهداشت ازشون پرسیدم گفتن نه نمیخاد پرونده تشکیل بدی.چرا پس بعضی شهر ها اجباریه؟🤔🤔🤔

جواب آزمایشمو شنبه میگیرم و ب دکترم هم همون شنبه نشون میدم.والا دکترم خودش چیزی از معاینه نگفت.من خودم بهش گفتم معاینه کنه ببینه اصلا لگنم برا طبیعی مناسبه آیا؟ اونم گفت باشه شنبه معاینت میکنم.

گیسو جون من تو ساک بینارستان مهراس:

دورپیچ.کلاه.دستکش.جوراب یا پاپوش.سرهمی ۲ تا.بادی یا همون زیر دکمه دار.شورت عینکی.پوشک.پستونک.شیشه شیر.خشک کن.دستمال مرطوب‌.پماد تعویض پوشک.پماد سوختگی.دستمال نرم.زیر انداز تعویض.پتو برای آوردنش ب خونه.پد سینه.شورت.پوشک سایز بزرگ برای خودم.شومیز برای بعد از زایمان چون دکمه داره بخیه ها اذیت نمیشه اگه سز باشم و اینکه راحت دکمه رو باز میکنی شیر میدی.لوازم آرایش.شال خوشکل.موبایل و شارژر.پرونده پزشکیت ک همه ی آزمایشات و سنوهات توشه.دفترجه بیمه خودم و همسرم.کارت ملی هامون.شناسنامه هامون.کارت عابر بانک ک اصله کاری توشه😆.بیسکوایت و خرما.

فکر کنم همینا.باز اگه یادم اومد میگم.فعلا اینا یادمه

Stay stronge
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ ۱۲:۴۵:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۲۰:۵۴:۵۷
(ویرایش)

خخخخخ خوبه که گیسو جووونم هرسال سیزده بدر کونت پارست باید کیک بخری خخخخ

خدایا شکرت.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ ۱۵:۴۴:۱۴
(ویرایش)

راستی گیسو جون شما از من جلوتری پس.شما ۱۳ فروردینی من ۱۶ فروردین خواهر😆😆😆

خودتو آماده کن پس.😂😂😂

آریانا هم بعد از منه ینی نفر سومه.

البته من اگه سز شم جلو میزنم قطعا.

حسم‌میگه ۸ فروردین میزام.راستی تولد مادرشوهرمم ۸ فروردینه.خخخخخخخ

Stay stronge
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ ۱۵:۴۷:۵۳
(ویرایش)

اقا یه سوال بی تربیتی

تروخدا ببخشید از مطرح کردن این سوال شدیدا شرمنده ام.

میگم

دیروز

داشتم با دوستم میحرفیدم گفت تو زایمان طبیعی، مادر دستشویی بزرگ میکنه از بس فشار میاد بهش.آره؟

😶😶😶😶😶😶

بعد اگه دستشویی کرد، دکتره ب کارش ادامه میده یا فحش میده و میزاره میره؟🙁🙁🙁

Stay stronge
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031