تعداد بازدید : 528712
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۶/۱۹ ۱۲:۰۴:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ۱۳:۴۹:۰۷
(ویرایش)

سلام دوستان 

يك سوْال شماها توي چه سايزي درد و سوزش حس كردين !

فإنَّ مع العسر يسراً
۱۳۹۶/۶/۱۹ ۱۲:۲۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۲ ۱۷:۱۳:۴۱
(ویرایش)

سلام من یازده روز ازدواج کردم و فکزمیکنم مشکل واژینیسموس دارم چون هنگام دخول عضلاتم قفل میشه و درد زیادی همراه با سوزش دارم  دقیقا نمیدونم چه قدر رفته تو اصلا رفته یا نه اما خب کمر درد هم داشتم یعنی میشه پردم ارتجاعی باشه؟ یا واژینیسموس باشم ؟ توروخدا راهنماییم کنید اعصابم خیلی خورده 

۱۳۹۶/۶/۱۹ ۱۳:۵۴:۴۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلام به همه

عیدتونم مبااااااااارک

سودای عزیزم، خدا قوت 

Golenarges

سلام، خوب جایی اومدی، همه ماهایی که اینجاییم مشکلمون همین بوده، ترس از دخول. با همسرت تمریناتو در میون بذار و شروع کن، فقط اینکه معاینه شدی یا نه؟

مرحله ها به ترتیب وارسی،کگل، و کار با دیلاتور هست.

Ican

هر بدنی با دیگری فرق داره، هرکسی ممکنه درد و سوزش و تو یه سایزی از دیلاتور تجربه کنه.

مژده 

سلام، خوش اومدی، معمولا واژینیسموس زمانی مشخص میشه که چند ماه از ازدواج گذشته باشه، تا شیش ماه طبیعیه و ممکنه ترس طبیعی باشه. معاینه شدی، اطلاع داری پرده ات چجوریه؟

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۶/۱۹ ۱۴:۰۳:۵۶
(ویرایش)

مرسي عزيزم 

كسي كه فقط ترس از سكس داره يعني دخول منظورمه و هيچ مشكل ديگه اين نداره نه مشكل انقباض و نه هبچ امساس بد ديگه فقط ترس داره از اينكه آلت وارد بدنش بشه 

( مثل خود من فقط ترس دارم از دخول آلت و يك حس چندش از داخل بودن چيزي توي واژنم) 

أيا با ابن روش مشكل حل ميشه؟ 

ممكن بعد از به پايان رسوندن ان مراحل باز هم ترس همراهش باشه و نتونه انجام بده ؟

فإنَّ مع العسر يسراً
۱۳۹۶/۶/۱۹ ۱۴:۵۱:۳۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۹/۱ ۰۹:۴۹:۱۵
(ویرایش)

smile

❁وَ خُــ♡ـدا بَرايِ مَـن کافیستــ...❁
۱۳۹۶/۶/۱۹ ۱۵:۲۰:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ ۱۲:۴۹:۴۶
(ویرایش)

سلام من 10 روز از عروسیم میگذره هرچی تلاش میکنیم رد نمیشه و میسوزهحس پاره شدن بهم دست میده و استرس خاصی میگیره منو. نمیدونم چه پوزیشنی راحتره و دردش کمتر انقدر کار میکنیم که همسرم خسته میشه و دست و پاهاش میگیره خودمم پام میگیره یعنی میشه رد بشه ؟ برام دعا کنید . دکتر هم نرفتم نمیدونم چه مدلیه فقط تو آینه دیدم بعضی وقتا یه حلقه بسته کوچیک در حد 4 میلی متری میبینم با خودم میگم چجوری رد میشه اخه ؟ این خیلی کوچیکه

به لطف الهی موفق شدم
خدایا ممنونم ازت
۱۳۹۶/۶/۱۹ ۱۹:۵۸:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۰ ۰۲:۳۷:۱۹
(ویرایش)

بچه ها سلاااامanim2-ad54ad

چقدر دلتنگ بودم...اینجا و ماه پیشونی و سودا جان که از اولین روزهای عضویتم تو این گروه بهم مشورت دادن....

سایت مشکل داشت خودمم گرفتار شدم و خلاصه همه چی دست به دست هم داد تا این مدت اینجا رو نبینم

به همه اونایی که اینجا عضو شدین میگم اصلا و ابدا تردید نکنین

من رکورد دار بودم....8ساااال بدون دخول و سرگردون...و درست نقطه پایان راه ...

یکماه تقریبا تمرین های من طول کشید بدون عجله و با حوصله تمرین کردم.

الان با همسرم رابطه خوبی داریم...پرفکت و خیلی هیجانی و... نیست ولی احساس بسیار خوبی دارم از اینکه منم تونستم مثل همه یک رابطه بدون ایراد داشته باشم.

از من خوشحال تر همسرمه...انگار قله فتح کردهanim2-25r30wi

بچه ها با امید تمرین کنین و ادامه بدید...anim2-a2d3

۱۳۹۶/۶/۱۹ ۲۰:۴۷:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۲:۳۰:۵۲
(ویرایش)

سلام خیلی خوشحالم برات که به ارزوت رسیدی. پیامت خیلی انرژی خوبی بود.خیلی دلم میخواد این روزای پریودم تموم بشه تا هر چه زودتر برم واسه اقدام و یکم آرامش بگیرم. این روزا سخت ترین روزای زندگیمه امیدوارم هر چه زودتر تموم بشه 

خدا اگر بخواهد غیر ممکن ، ممکن میشود
۱۳۹۶/۶/۱۹ ۲۱:۰۶:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام ماه پیشونی جونمflower

الی 

همینجا بذار تا برات بفرستم بعدش میتونی حذفش کنی.

Ican

عزیزم اگر انقباض نداری چرا مانع دخول میشی? گاهی همین ترس باعث انقباض ناخودآگاه میشه. خوب برای یکبار امتحان کن و ببین حالتت چطوریه? اگر راه ورود بسته بود باید تمرینات رو انجام بدی تا ترست از بین بره.

Golenarges

عزیزم اصلا نگران نباش. درد که نه ولی یه مقدار سوزش ممکنه داشته باشی که طبیعیه و وقتی با اون سایز راحت بشی دیگه مشکلی نداره. با اولین سایز دور پنج سانت میتونی شروع کنی یا با گوش پاکن که دورش پنبه میذاری داخل دستکش . حواست رو لا دیدن فیلم پرت کن و سعی کن با کگل و دورانی واردش کنی.

Behi71

عزیزم بهترین پوزیشن حالت زن رو هستش اگر راحتی. تمرینات کگل رو انجام بده برای قوی کردن ماهیچه های واژن مفیده. از ژل لوبریکانت فراوون استفاده کنید. ان شاا... موفق میشی. 

فرصت کردی برای معاینه پرده برو .

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۶/۱۹ ۲۱:۲۶:۲۲
(ویرایش)

خودم هم نميدونم 

فقط ترس دارم وقتي بهم نزديك ميشه كلا خودم و ميكشم كنار اما يبار بصورت اتفاقي كه همسرم انگشتش و وارد كرد من انقباضي نداشتن فقط از اينكه چيزي داخل بدنم بود وحشت داشتم 

نميدونم آيا با اين روش انجمن مشكل من حل ميشه!

نظر شما چيه آيا همچين موردي مثل من بوده !!!

كه فقط ترس داشته باشه نه مورد ديگه يعني ترسي كه اجازه نده همسرش اصلا بهش نزديك بشه بخاطر دخول !

من امروز خيلي راحت گوش پاك كن و داخل كردم و نه دردي بود نه انقباض !

بنظر شما مشكل ترس من از آلت با اين روش درمان ميشه ؟!!

فإنَّ مع العسر يسراً
۱۳۹۶/۶/۲۰ ۰۱:۱۱:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۰ ۰۲:۳۷:۱۹
(ویرایش)

dibaجان

کااملا حالت رو درک میکنم. منم تو دوره تمرین ناامیدی میومد سراغم ولی بهش اجازه نمیدادم که ذهنم رو درگیر کنه

الان بیشتر بخاطر پریود و..ایناست که بیشتر احساس گرفتگی و استرس و.. داری

پیشنهاد میکنم یکی دو روز بعد از پریودت اقدام کن

چون معمولا بعد پریود واژن بدقلقی میکنه...قبلش حتما تمرین کرده باشی مثلا ظهر تمرین کرده باشی شب بری اقدام

و یه نکته دیگه اینکه توی اقدام بخصوص دفعات اول دقیقا عین دیلاتور یواش یواش باید آلت وارد بشه 

من هنوزم یه چند دقیقه طول میکشه تا واژنم راه باز کنه...ولی هر بار راحتتر از قبلش میشه

یه روز میای اینجا و خبر بانو شدنت رو میدی شک نکنlove

۱۳۹۶/۶/۲۰ ۰۳:۱۰:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۸ ۱۱:۴۸:۱۸
(ویرایش)

سودا جون

میشه لصفا به این ایمیل برام بفرستین:

elenam9271@yahoo.com

خیلی خیلی ممنون

۱۳۹۶/۶/۲۰ ۰۸:۱۳:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

Ican جان بله بااین روش مسکلت زودتراز بقیه حل میشه چون فقط ترس روداری..بعدپرسیده بودی درموردسوزش.من خودم کلا زیادسوزش نداستم براهرکسی فرق میکنه..

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۶/۲۰ ۰۸:۱۸:۱۲
(ویرایش)

مرسي عزيزم إنشاءالله همينطور باشه 🌺

فإنَّ مع العسر يسراً
۱۳۹۶/۶/۲۰ ۱۱:۳۲:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۲:۳۰:۵۲
(ویرایش)

ممنون عزیزم.نه من روحیم خوب بود.فک کنم پیامهای قبلی رو نخوندی که گفتم همسرم بهم یه سری حرفا زد که من کلا انگار عوض شدم. وقتی تا این مرحله تمرین کردم دیگه از خودم خیلی مطمن بودم که میتونم اما الان که بهش فک میکنم تمام تنم خیس عرق میشه و میلرزم .ته دلم بدجوری خالی شده تا حالا این حس بد رو تحربه نکرده بودم درست تو نقطه آخر همسرمم ازم فاصله گرفته

خدا اگر بخواهد غیر ممکن ، ممکن میشود
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران