تعداد بازدید : 528673
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۳:۲۶:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۸ ۱۰:۳۸:۲۴
(ویرایش)

سلااااااااااام 

تبریک میگم به بانوهای جدیدد  خیلی براتون خوشحالم  شاد و سلامت باشید دوستای گلم *♥*♥*♥*♥

رویای شما تاریخ انقضا ندارد
نفسی عمیق بکش،
و دوباره تلاش کن
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۳:۴۸:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۴ ۰۷:۵۴:۱۲
(ویرایش)

مرسی عزیز دلممممممم.anim2-thanksاره عزیزم فکر کنم روغن زیتون بهترین گزینه باشه. فعلا که تو هر شرایطی تمرین می کنیم تکون دادنش برام سخته... ولی راست می گی مردا خیلی دوست دارند.cry اما احساس می کنم هر روز داره بهتر میشه.love

دارم با هر لحظه زندگیم میجنگم.
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۴:۱۰:۳۴
(ویرایش)
نفسی عمیق بکش،
و دوباره تلاش کن
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۴:۱۶:۵۰
(ویرایش)

بچه ها ما از ژل لوبریکانت سیمپلکس بنفش استفاده میکنیم قبلا از سیمپلکس با رنگهای قرمز و آبی و ... استفاده میکردم تو تمرینام با دیلاتور و همسرم از بوش متنفر بود ولی این یکی خیلی خوبه البته موقع اقدام از کاندوم خیلی نازک کاپوتی استفاده میکنیم که خودش ژل داره کلا همش تغییر بدین تا ببینین کدومو بیشتر دوست دارین به نظر من روغن زیتون و ...خیلی خوب نیستند چون  که روغن زیتون اصل خیلی کم پیدا میشه اینو  منی که تو مرکز زیتون بزرگ شدم و دیدم میگم که اکثرا روغن زیتونا همین روغن های معمولی بهشون اضاف شده و ممکنه برا واژن ضرر داشته باشه سعی کنین خودتونو به چیزی که واسه سکس درست شده عادت بدین که مطمءن تره 

نفسی عمیق بکش،
و دوباره تلاش کن
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۴:۳۷:۲۲
(ویرایش)

من یه سوالی داشتم  سودا جون و بچه ها 

تو چه روز هاییی بدون استفاده از کاندوم میشه مایع منی داخل واژن ریخته بشه و باردار ی صورت نگیره ،؟لطفا اون روزهای دقیق که صد در صد انجام نمیشه رو میگین ؟

نفسی عمیق بکش،
و دوباره تلاش کن
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۵:۱۷:۰۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

مهناز خانم

افرین، قدم به قدم اهسته و پیوسته پیش بری حتمااااااا بانو میشی.anim2-painting

Mahsa

منم نمیدونم مغایرت داره یا نه، ولی حداقل تا یکی دوماه اقدام‌به بارداری نکن، چون بدنت هنوز با بدن هوسرت اداپته نشده، بذار یکم تو اقدام بیفتین رو‌روال بعدا.

Noosha

طبیعیه، واسه همه فکر کنم اینجوری میشه، واسه منم مایع سفید رنگ هست، مایع درون واژن فکر کنم .

Jana

اگه هی به دیلاتور بگی بدم میاد و حوصله ندارم، تمرین برات‌ سخت میشه،سعی کن به چشم نجات بخش زندگیت بهش نگاه کنی، بعدم خیلی خوبه، همینجوری پرقدرت تمرین کن .anim2-a2d3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۵:۲۲:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

گلی جون طلا

خواهشششش میشه، خدارو شکر که الان بانو شدی و خوشحااااااالی.anim2-40

مهناز خانمی

هرچی بیشتر بره بهتره، همین ده سانت خیلی خوبه، خوشحالم که داری پیشرفت میکنی.

آنالی

صد در صد وجود نداره، حتی تو روزهای‌ نزدیک پریود که اختمال بارداری خیلی کمه، بازم ممکنه بارداری اتفاق بیفته.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۸:۴۳:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۰:۵۴:۵۴
(ویرایش)

سلاااام. تبریک به بانو شده های عزیز.😍🌹🌹

من چند روز سفر بودم و نت هم نداشتم امروز برگشتم و تمریناتمو با همون سایز ۱۲ شروع کردم. خداروشکر عقب گرد نداشتم. ان شاءالله امشب همسرم واسم سایز ۱۳ رو درست کنه و از فردا با سایز ۱۳ تمرین کنم. وای خداکنه زودتر تموم شه و خوب شم🌷😍

با آرزوی موفقیت واسه همه دوستان انجمن

۱۳۹۶/۱۱/۲ ۲۳:۵۷:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۳۰ ۱۱:۴۰:۵۸
(ویرایش)
سلام من امشب ژلی ک استفاده میکردم بعد دو روز ک گشتم گیرم اومده سایز 14 رو ساختم انشاالله از فردا شب تمرین میکنم
من میتوانم
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۲۳:۵۹:۰۴
(ویرایش)
سلام من امشب ژلی ک استفاده میکردم بعد دو روز ک گشتم گیرم اومده سایز 14 رو ساختم انشاالله از فردا شب تمرین میکنم
من میتوانم
۱۳۹۶/۱۱/۳ ۱۲:۰۵:۴۵
(ویرایش)
من میتوانم
۱۳۹۶/۱۱/۳ ۱۲:۱۶:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۹ ۱۴:۱۵:۳۳
(ویرایش)

سلام بچه ها حسابی خسته نباشید😊😍

همتون موفق باشید الهی😘

یه سوال داشتم ؟ 

برای بارداری اگه کل آلت نره داخل فقط یه ذرش بره ولی منی داخل ریخته شه امکان بارداری هست؟؟یا برای بارداری لازمه کل آلت وارد واژن شه؟؟ 

مننون که جواب میدید😍

۱۳۹۶/۱۱/۳ ۱۳:۱۹:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ۱۵:۴۲:۱۶
(ویرایش)

آوا جان تا اونجاییکه من میدونم اگه نصف آلت هم بره تو و منی تو ریخته شه، امکان بارداری هست

۱۳۹۶/۱۱/۳ ۱۳:۲۲:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۹ ۰۰:۲۰:۴۲
(ویرایش)

سلام اوا جان ممنوووون 

عزیزم اره برا بارداری کافیه مایع منی توی واژن ریخته بشه چون اون مایع پرتاب میشه میتونه بدون اینکه کامل الت وارد واژن شده بشه خودشو به قسمتهای بالاتر برسونه.البته همش احتمالاته و بستگی داره اواسط پریودی باشی یا نه و یه سری چیزای دیگه..اگه قصد بارداری داری امیدوارم بگیرهlove اگه هم نه که قرص اورژانسی بخورblink

عزیزم برا ما هم که اول راهیم دعا کن anim2-40

کسی چه میداند, شاید امروز روز من باشد :)
۱۳۹۶/۱۱/۳ ۱۴:۳۶:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۸ ۱۴:۲۰:۳۰
(ویرایش)

سلام آواجووون برا بارداری فقط بستگی به خودت داره که تخمک گذاریت چطوره بعضیا حتی دخول ندارن ولی آب منی روی واژنش ریخته و سریع جذبش کرده،بعضیا نه تا چندماه اقدام میکنن و کامل دخول انجام میشه و آب داخل میره ولی باردار نمیشن،برای بارداری بستگی به اسپرم و تخمک گذاریت داره،و احتمال بارداری در روزهای تخمک گذاری بیشتره ولی درکل اگه کل آلت هم داخل نره ولی آب داخل واژن ریخته شه احتمال بارداری هست عزیزم

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران