تعداد بازدید : 50035
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۴:۱۱:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

من دلم افتاده تو به زودی مامانیییییییی...یا این ماه یا ماه بعد...تو که اینهمه صبوری کردی یه مدت کوتاه دیگه هم طاقت بیاری همه چی حله و به آرزوت خواهی رسید

بعضی وقتا فکر میکنم شاید اگه همون ماه های اول باردار میشدم اینقدر قدر بچه ام و هدیه ای که خدا قراره بهم بده رو نمی دونستم..الان با این انتظاری که کشیدم همه چیز برام خیلی شیرین تر خواهد بود...

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۴:۱۳:۲۹
(ویرایش)

بهترین زمان 5 روز بعد از تاخیره...ولی اینطوری بیشتر داری خودت رو عذاب میدی...خدا رو چه دیدی شاید فردا گذاشتی و مثبت بود...اگه نبود و باز هم پریود نشدی 3 روز بعد دوباره میزاری

اگه میتونی صبر کنی بزار 5 روز بگذره..اما می دونم که بدتر از خودمییییییanim2-28

۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۴:۱۵:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

منم مثل تو فکر میکنم. آدم وقتی هر چیزی رو به سختی به دست میاره قدرش رو بیشتر میدونه و بیشتر بهش میچسبه. میترسم تا شب برم بیرون بی چک بخرم تا هنوز استفاده نکردم پریود شم و دپرس شم 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۴:۱۸:۳۵
(ویرایش)

نه بابا آنقدر طاقت ندارم ولی خیلی هم میترسم منفی باشه. خیلی استرس دارم. الان داشتم از خونه مامانم میومدم هی گفتم بخرم باز خودمو کنترل کردم تا فردا بشه 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۴:۱۹:۲۳
(ویرایش)

نه دیگه قرار شد دپرس نشی...این ماه رو مثلا بی خیال بودی دیگه..قراره از ماه بعد قرص بخوری...الان به نظرم باید جست این باشه که پریود میشی و از روز سوم شروع می کنی به قرص و ایشالا همون ماه باردار میشی...منم این ماهم رو بی خیالم...گفتم حالا که این همه نشده این ماهم نشه که بچم فروردینی یا اردیبهشتی بشه...واسه همین این ماه بی خیالم..تو هم سعی کن بی خیال باشی...میدونم تو شرایط فعلی تو سخته و خودمم برسه نزدیکه پری مث تو میشم ولی سعی کن عزیزم

۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۴:۲۰:۳۳
(ویرایش)

خوب بخر بزار تو خونه تا فردا از خواب بیدار شدی بزاری دیگه

۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۴:۲۴:۲۷
(ویرایش)

باشه اگه تا شب پریود نشدم میگم شوهرم بخره بیاره. الان دراز کشیدم میترسم پا شم پریود شم باز با خودم میگم چه ربطی داره اگه بچه باشه که پریود نمیشم. باز به خودم دلداری میدم 

۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۴:۳۱:۲۲
(ویرایش)

پس شاید هم دردهای تخمک گذاریته

۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۴:۴۹:۴۱
(ویرایش)

بنظر من هم درد تخمک‌گذاریه 

۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۵:۴۰:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

منو اقام بهمن ماهی هستیم 😃

وای یعنی میشه ما هم باردار بشیم خدایااا anim2-4d564ad6

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۵:۴۴:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۶:۴۶
(ویرایش)

انشالا ک باردار میشی آرزو جون😊🙏

تا خدا هست امید هم هست.
۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۶:۴۴:۵۴
(ویرایش)

ای جانم پس اگه باردار باشی ممکنه نی نی آخرای بهمن بیاد

ای جان میشید سه تا بهمنی

خدایااااااا این ماه چندتا خبر بارداری خوب داشته باشیم...آذر و آرزو امیدوارم به زودی خوشحالمون کنییییییید.

۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۷:۲۳:۴۰
(ویرایش)

من خودم هم بهمنی هستم آرزو جان.چه جالب واقعا میشید یه خونواده بهمنی. انشاءالله که همینطور بشه 

۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۷:۲۷:۲۱
(ویرایش)

انشاءالله شیناجون. بهار ناز جان و شیناجون برامون دعاکنید 

۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۷:۳۸:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۶:۴۶
(ویرایش)

چشم عززیزم نگران نباش خدا همه چیز رو به صلاح ما درست میکنه.امید داشته باش.ایشالا که به زودی باردار میشیflower

تا خدا هست امید هم هست.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران