تعداد بازدید : 50043
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۵:۱۶:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

آره عزیزم..الانم پریودم تموم شده

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۴/۱۱ ۲۰:۲۳:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱ ۰۲:۵۶:۵۴
(ویرایش)

شینا جون انشالله ماهه بعد پریود نمیشی

۱۳۹۶/۴/۱۷ ۱۴:۵۲:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

عزیزم شیناجون برات دعا میکنم من واقعا درکت میکنم خیلی سخته من یازده ماه اقدام بودم.ولی خدا جوابمو داد.توهم صبور باش نیت کن خدا بهت بچه بده ی اسم خوب براش بزاری منم همین کارو کردم گفتم اگه پسر باشه محمدحسین اگه دختر باشه یسنا.انشاا.. خدا دامن همه منتظرا را سبز کنه گلم.

منم اوضاعم بده ویار شدید دارم سه ماهه که هیچی نخوردم.ی سره سرم بهم وصله و بیمارستانم.امروز سونو غربالگری دارم برام دعا کنید.آذر جون شما ویار نداری؟

۱۳۹۶/۴/۱۷ ۱۵:۵۱:۰۹
(ویرایش)

سلام یلدای نازنینم خوبی

ای جانم اشکال نداره گلم فندق خاله داره شیطنت میکنه و اذیتت می کنه اما ایشالا یه نینی ناز که اومد تو بغلت همه این روزها رو یادت میره

مواظب خودت و فندق باش...خوشحالم برای تو و آذر که کلی بهم انرژی می دید...خیلی مواظب خودتون و فندق هاتون باشید....

ایشالا فردا میای میگی که نی نی صحیح و سالمه و در حال اذیت کردنه مامانی گلش

خبرش رو بهمون بده حتما

۱۳۹۶/۴/۱۷ ۱۶:۱۰:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

سلام یلدا جووونم. خوبی عزیزم؟  منم خوبم. منم دوهفتست حالت تهوع دارم.از غذا خوردن افتادم.دلم میسوزه که این بچه چی بخوره.دکتر بهت قرص ضدتهوع نداد؟.من که ب 6 میخوردم اولش خوب بود ولی الان زیاد تاثیر نداره. منم فردا میرم دکتر که یه دارویی. تقویتی ای. چیزی بده بهتر شم. استرس نداشته باش.انشاءالله که سالمه.غربالگری هفته چندم داری میری؟ کی زایمان میکنی؟ 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۴/۲۶ ۱۰:۱۹:۰۴
(ویرایش)

سلام دوستان خوبید؟

چقدر اینجا سوت و کور شده

کجایید؟

همه روبه راهید؟

یلدا جون نی نی خوبه حالش؟

آذر جون فندق خاله خوبه؟

رعنا جون تو در چه حالی؟ بهتری عزیزم؟

آرزو جان جواب آزمایشهات رو گرفتی؟

النا جون چند ماه شدی عزیزم؟

طاطا جانان  شما چی شدی؟ اقدامت در چه حاله؟

ایشالا این ماه خیلی ها خبرای خوش داشته باشن

۱۳۹۶/۴/۲۶ ۱۵:۱۰:۴۶
(ویرایش)

بچه ها امروز 24 سیکلمه...وای که چقدر این انتظار سخت و کلافه کننده است...واقعا دیگه بریدم..تروخدا برام دعا کنید این ماه نتیجه بگیرم ...

این ماه یه سری علائمی دارم که با ماه های پیش متفاوته ولی همش میگم شاید بازم توهمه...یکم امیدوارم میشم یکم نا امید...

آذررررررررر جون تروخدا برام دعا کن...خسته شدم:(((((((((((((((((

۱۳۹۶/۴/۲۶ ۱۶:۴۲:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۷ ۱۴:۴۱:۲۰
(ویرایش)

سلام خوبی شینا جان ..ندا ام ..نام کاربری عوض کردم ..ایشالا عزیزم این ماه جواب میگیرریم هم من هم تو ‌‌‌.‌همه اونایی که منتظر نی نی ان ..valentine

خدایا کمکم کن .‌.
۱۳۹۶/۴/۲۶ ۱۶:۴۶:۴۱
(ویرایش)

سلام ندا جونم خوبی؟ایشالااااااااااااااااا

تو ماه چندمه اقدامت بود؟

۱۳۹۶/۴/۲۶ ۱۶:۵۶:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۷ ۱۴:۴۱:۲۰
(ویرایش)

قربونت عزیزم ..تو چطوری ..شش ماه اقدامم

خدایا کمکم کن .‌.
۱۳۹۶/۴/۲۶ ۲۰:۰۷:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳
(ویرایش)

سلام به همه دوستان

من امروز اينجا رو ديدم چند صفحه ايي از اول رو خوندم و با يلدا و آذر عزيز اشنا شدم و تو صفحات اخر متوجه شدم باردارن خيلي خيلي خوشحال شدم با اينكه اصلا نميشناسمتون ولي حرف و دردامون چون مشتركه كامل ميشه درك كرد منم دوماهه اقدام كردم الانم يكي دوروزه كه از پريوديم ميگذره اما شنبه بي بي چكم منفي بود فردا دوباره تست ميكنم واسه منم دعا كنيد

الهي كه همه منتظرها به ارزوشون برسن

۱۳۹۶/۴/۲۷ ۰۰:۴۹:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۹ ۲۰:۵۴:۳۸
(ویرایش)

سلام منم ماه دومی هست که اقدام کردم امیدوارم با هم نتیجه بگیریم

سلامتی باشه
۱۳۹۶/۴/۲۷ ۰۴:۳۰:۵۰
(ویرایش)

به اميد خدا عزيزم

من امروزم اما بي بي چكم منفي شد☹️البته امروز كه ميگم منظورم ٤صبح از ساعت ٢چون ميخواستم بي بي چك بزارم صبح ديگه خوابم نبرد☹️

ولي اشكال نداره ما ميتونيم💪💪تو اين گروه ديدم و ياد گرفتم كه بايد صبور بود

الهي همه مشتاق ها مامان شن به زودي😍💖

۱۳۹۶/۴/۲۷ ۰۸:۴۳:۳۰
(ویرایش)

خوش اومدید دوستای گل...خوشحالم که اومدید در کنار هم باشیم...دوستای عزیز که تازه شروع به اقدام کردید خواهش میکنم از این اولش روز شماری نکنید که خیلی زندگی براتون سخت می گذره...توکل کنید بخدا و این کار رو در مرحبه دوم زندگیتون قرار بدید که تجربه به ما نشون داد که روزشماری بیشتر ما رو از هدفمون دور تر می کنه...ایشالا که به زودی همه منتظرا نتیجه می گیرن

۱۳۹۶/۴/۲۷ ۰۹:۲۱:۳۵
(ویرایش)

شينا جون درسته دوماهه اقدام كردم اما خيلي وقته دلم بچه ميخواد من ٥سال ازدواج كردم و تا امسال رابطه نداشتم فك ميكردم واژينيسموسم اما چون تصميم گرفتم اي يو اي كنم و رفتم و با عمل پرده امو بر داشتم و ماه پيش كه به عنوان اولين اقدامم نام بردم اي يو اي كردم و نشد☹️تو اين مسير دكتر رفتن ها و سونو واژينال شدنها دكتر كلي بهم روحيه داد كه تو واژينيسموس نيستي و عزم و جزم كردم و خداروشكر اين مشكل بزرگ زندگيمو شكست دادم و اين ماه اولين ماههي كه به صورت طبيعي اقدام كردم ولي كلا از ابان تو راه دكترم☹️واسه همين حس نميكنم تازه دوماهه اقدام كردم چون حداقل حداقل ٨ماه به طوري جدي پيگيري ميكنم

از طرفي مشكلم طوري بود كه نميشد به كسي گفت همه بهم فشار اوردن كه چرا بچه نمياري😢

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران