تعداد بازدید : 50035
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۲۵ ۰۹:۲۹:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

پریود شدددم anim2-wacsmiley

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۳/۲۵ ۱۲:۲۱:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

فدای سرت

منم چند روز دیگه میشم..خودم تا آخرش هستم باهات عزیزم

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۳/۲۵ ۱۲:۳۴:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

فداشم عزیزم anim2-28

مرسی ک هسیanim2-4d564ad6anim2-thanks

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۳/۲۷ ۰۸:۴۸:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

مرسی النا جان.چشم گلم anim2-ad54ad

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۲۷ ۰۸:۵۴:۴۵
(ویرایش)

آرزو جان و شیناجون. دوستای مهربونم من مطمئنم خیلی زود باردار میشید.فقط استرس نداشته باشید.شیناجون خودت شاهدی که من چقدر استرس داشتم ولی این دفعه رفتم دکتر دارو داد که پریود شدم بخورم و بعد برم برای مراحل بعدی درمان.کلا این ماه قیدش رو زده بودم میگفتم نمیشه کار ما فقط با دکتر رفتن درست میشه. انگار دیگه قید این ماه رو زده بودم دیدید که همین ماه باردار شدم پس شما هم بیخیال باشید میشید خدا بزرگه.ازتون میخوام برای سلامتی فندقم دعا کنید تا برم سونوگرافی و صدای قلبش رو بشنوم 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۲۷ ۰۹:۰۱:۰۳
(ویرایش)

قربونت برم چکامه جون.انشاءالله به زودی خودت تاپیک بی بی چک مثبت بزنی و منم ذوق کنم و بیام بهت تبریک بگم.ای خدا به حق روزها و ماه عزیز دوستان رو خوشحال کن و مامان کن anim2-thanks فقط استرس نداشته باش.بیخیال بیخیال باش 

۱۳۹۶/۳/۲۷ ۱۰:۰۷:۴۶
(ویرایش)

آذر خوشگلم ایشالا خدا این فندق جیگر ما رو سلامت میذاره تو بغلت...دیگه استرس و نگرانی رو از خودت دور کن و کارهایی که باید انجام بدی رو مرتب و منظم انجام بده.زودتر هم برو دکتر اگه لازمه ویتامین بهت بده و اینکه تو استفاده از لوازم آرایش دقت کن...چیزی که روی ذغال کبابی شده نخور...ویتامین ث بخور...کار سنگین به هیچ عنوان نکن...خلاصه خیلی مراقب خودت باش مامان خوشگلم..این وسطا برای ما هم دعا کن...بخدا من شب قدر خیلییییییییییی برات دعا کردم که سحر اومدم دیدم زدی بی بی مثبت شده کلی گریه کردم از خوشحالی

۱۳۹۶/۳/۲۷ ۱۱:۵۵:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۹:۴۳:۵۴
(ویرایش)

سلام به همگی ممنون شینا جون از راهنماییت

۱۳۹۶/۳/۲۷ ۱۲:۰۹:۵۸
(ویرایش)

سلام به روی ماهت مامان آینده

خوش اومدی عزیزم

چند ماه اقدام کردی خانمی؟ من 7 ماه اقدام کردم...تو این ماه چند تا از قدیمی هامون خداروشکر نی نی دار شدن...آخریش هم همین آذر بانوی گلمونه که خداروشکر شب قدر بی بی چکش مثبت شد و هممون کلی خوشحال شدیم...ایشالا برای ماه آینده باز چند تا مامان گل خواهیم داشت

۱۳۹۶/۳/۲۷ ۱۵:۲۶:۰۷
(ویرایش)

الهی قربونت برم.منم هرشب برات دعا میکنم ولی امشب شب قدره بازم برای تو و همه بچه ها دعا میکنم که انشاءالله زودتر قسمت همتون بشه.دوست دارم شیناجون خواهر مهربونم anim2-40

یعنی چه جوری از لوازم آرایشی استفاده کنم؟ امروز رفتم مرکز بهداشت. مراقبت های بارداری رو دارم انجام میدم.آزمایش داد که هفته بعد برم آزمایش بدم.گفت همه چیز فعلا نرماله.اسیدفولیک بهم داد شبی یکی بخورم البته از قبل بارداری هم شروع کرده بودم.گفت کار سنگین نکنم این سه ماه که بگذره دیگه خطر رفع میشه.من از پارسال که قصد بارداری کردم رفتم مرکز بهداشت پرونده تشکیل دادم قرص اسیدفولیک گرفتم آزمایش رفتم تا الان که دیگه باید برم مراقبت بارداری. بنظرم تو هم برو پرونده تشکیل بده خیلی خوبه. از خدا میخوام به حق این شب قدر آخر این ماه دلت روشن بشه و یه فندق کوچولو بیاد تو دلت. الهی آمین 

۱۳۹۶/۳/۲۷ ۱۵:۳۲:۵۷
(ویرایش)

مسی آذر مهربووووووووونم...

مثلا رژ لب یدون سرب استفاده کن...یا برای کرم پودر از دکترت سوال کن چون مواد شیمیایی برای جنین خوب نیست..خداروشکر که تحت نظری و همه چی رو به راهه

منم پی دکترم پرونده دارم و ایشالا اگه خدا خواست و منم لایق مامان شدن بودم میرم پیش خودش و بقیه مراقبت ها رو انجام میدم

ایشالا خدا به همه منتظرا کمک کنه

می بوسمت مامانیییییی ناز

راسی آذر همسرت چطوره؟رابطه اتون بهتر شده؟ایشالا به برکت حضور این هدیه الهی همه چیز توی زندگیت رو به راه باشه

۱۳۹۶/۳/۲۷ ۱۷:۲۲:۰۸
(ویرایش)

آهان!!! anim2-21 کار خوبی کردی.پیگیر باش که بعد بارداریت هم بری پیش همین دکتر. 

آره خدا رو شکر یکمی بیشتر هوامو داره هی به زور میگه ماهی بخور. برام شیر آورده که بخورم.میگه صبحانه بخور آخه من اصلا اهل صبحانه نبودم. اصلا ماهی دوس ندارم ولی بخاطر بچم باید بخورم. جمعه صبح بهش گفتم پاشو خونه ها رو با هم جارو کنیم نصفش رو برام جارو زد. خلاصه منم هی ناز میکنم دیگه anim2-25r30wi

۱۳۹۶/۳/۲۸ ۱۳:۵۴:۲۶
(ویرایش)

خداروشکر ..ایشالا که دیگه هیچ مشکلی نباشه و از این به بعد تو زندگیت فقط شادی باشه و شادیییییییی

یلدا جونم تو کجایی؟؟کاش می اومد میدید بعد خودش آذر هم مامان شدههههه

قرار بود ما سه تا پیش همیم باشیم تا سه تاییمون نی نی دار بشیم...یلدا که نی نی دار شد گذاشت رفت..آذر تو نری هاااا...صبر کن منم نی نی دار بشمcry

۱۳۹۶/۳/۲۸ ۱۴:۱۷:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۹:۴۳:۵۴
(ویرایش)

من این ماه تازه اقدام کردم بعد ۴ونیم سال ازدواج 

هنوز دلشوره‌های اول رو دارم که زود بفهمم گرفته یا نه

برای منم دعا کنین 🌺🌺

۱۳۹۶/۳/۲۸ ۱۴:۵۱:۲۸
(ویرایش)

یگانه جان منم 4 سال از ازدواجم می گذره...طبیعیه عزیزم..منم ماه های اول خیلی دلشوره داشتم و یه جورایی ذوق داشتم هر ماه..ایشالا که همین اوایل بگیره و هیچ وقت استرس های بعدی رو تحمل نکنی

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران