تعداد بازدید : 40113
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۴/۲۹
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۱:۴۱:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۹ ۲۰:۵۴:۳۸
(ویرایش)

از اقدامات بعد سقط اگه بگم انجام ازمایشات سقط مکرر و سه ماه جلوگیری بود

سلامتی باشه
۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۲:۱۵:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲ ۱۲:۳۰:۱۰
(ویرایش)

سلام خانوما منم دو شب پيش يه سقط داشتم بخاطر اينكه قلبش تشكيل نشده بايد سقطش ميكردم اين سقط دومم بودم الان گفتن بقاياش مونده اگه تا يه هفته ديگه بقاياش دفع نشه بايد كوتاژ كنم ولي من نميخوام كورتاژكنم😔چيكار كنم باقاياش دفع بشه 😞دكتر فقط قرص داكسي ساكلين بهم داد بنظرتون همين قرص كافيه

توكل برخدايت كن كفايت ميكند حتما
۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۷:۱۲:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۱:۳۶:۰۶
(ویرایش)

سلام میثاق جان انشاالله که به همین زودیا بیای و خبر باردارشدنتو به سلامتی بدی و خدا یه نی نی تپل و سالم بهت بده. پس چرا بعضیا میگن باید 6 ماه بگذره اینطور که شما ها میگین همتون سه ماه جلوگیری داشتین. اینو دکتر بهتون گفته؟ از طرفی شما گفتی آزایش سقط مکرر داشتی مگر چند بار سقط کردی که برات آزمایش نوشتن؟

۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۷:۱۷:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۱:۳۶:۰۶
(ویرایش)

سلام لاله جان الان بهتری؟ خیلی ناراحت شدم . انشاالله به همین زودیا یه تاپیک بزنیم  و هممون باردار باشیم و با هم از تجربیات بارداری و روزای خوش بگیم

من بعد از سقط حدود یه هفته بیمارستان بودم به خاطر یکم بقایا مرخص نمیکردن و میگفتن باید کورتاژ بشم اما من رضایت ندادم. اونجا روزی سه تا قرص زیرزبانی بهم میدادن که میگفتن این رحمو منقبض میکنه تا هر چی توش هست بیاد بیرون. من علاوه بر اون خودم دم کرده زعفران غلیظ،  جوشانده گل کفته به همراه پوست پیاز،   و جوشانده بارهنگ و نبات(بارهنگش خیلی زیاد بود) خوردم و زیاد راه رفتم و حتی گاهی پریدم خدا رو شکر تو اون چند روز کم کم اومد

۱۳۹۶/۴/۲۱ ۱۱:۴۰:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۹ ۲۰:۵۴:۳۸
(ویرایش)

مرسی عزیزم. بله دکترم گفتن سه ماه جلوگیری. من خیلی نگران بودم بابت سقطم. به خاطر همین واسم آزمایش نوشتن. و گفتن که این ازمایش رو واسه کسی که یه بار سقط داشته نمینویسم اما چون شنا نگرانی برو ازنایش بده

البته گروه خونی من منفی و همسرم مثبت بود . بعد سقط امپول رگام هم نزده بودن. شاید اینم دلیلش بود نمیدونم

سلامتی باشه
۱۳۹۶/۴/۲۱ ۱۳:۱۹:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲ ۱۲:۳۰:۱۰
(ویرایش)

سلام ريحانه جان الان بهترم فقط گاهي أوقات زير شكمم درد ميگره نميدونم الان بقايا دفع شده يانه بازم خداروشكر مال تو دفع شد دعا كن مال منم تا يك شنبه دفع بشه 

توكل برخدايت كن كفايت ميكند حتما
۱۴۰۰/۲/۵ ۱۲:۰۹:۲۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۵ ۱۵:۴۲:۲۱
(ویرایش)

برای افرادی که تجربه سقط دارند، این سوال پیش میاد که چگونه بقایای جنین سقط شده را دفع کنیم.

این دو مورد رو هم انجام بده:

برای دفع بقایا بدون کورتاژ چه باید کرد؟

۱۴۰۰/۲/۵ ۱۲:۰۹:۳۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۵ ۱۵:۴۲:۲۱
(ویرایش)

برای افرادی که تجربه سقط دارند، این سوال پیش میاد که چگونه بقایای جنین سقط شده را دفع کنیم.

این دو مورد رو هم انجام بده:

برای دفع بقایا بدون کورتاژ چه باید کرد؟

۱۴۰۰/۴/۱۹ ۱۳:۳۵:۲۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۱۴ ۱۷:۲۸:۲۳
(ویرایش)

من بعد سقط خونریزی  داشتم گفتن ترنسید بخور شک کردم آخه بعضیا میگن بزاری خون بیاد بهتره. از یه ماما \رسیدم گفت چکار کنم. اینه لینکش شما هم بخونید:  قرص ترنسید بعد سقط جنین

۱۴۰۰/۴/۲۲ ۱۳:۴۹:۲۸
(ویرایش)

بعد سقط درد داشتم مخصوصا زیر شکمم بعد یکم طولانی شد نگران شدم نکنه کامل سقط نشده. از یه کارشناس پرسیدم بهم گفت چکار کنم شمام بخونید حتما خیلی کامل توضیح داد: درد زیرشکم بعد سقط

۱۴۰۰/۴/۲۲ ۱۳:۵۷:۰۹
(ویرایش)

تا دو هفته بعد سقط خونریزی داشتم و نمیدونستم طبیعی یا نه. یه جا خوندم یه ماما کامل توضیح داده بود شمام بخونیدش: قطع خونریزی بعد از سقط

۱۴۰۰/۴/۲۹ ۱۱:۱۶:۵۵
(ویرایش)

منم بعد سقط حالت تهوع داشتم همه اش شک داشتم نکنه کامل سقط نشده باشه. از یه ماما پرسیدم بهم توضیح داد خیلی خوب گفت همه چیزو. این لینکشه شمام بخونید: تهوع و  معده درد بعد از سقط

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران