تعداد بازدید : 161713
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۹/۱۱ ۱۶:۲۶:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۲ ۲۱:۰۳:۲۴
(ویرایش)

دیار جان به نظرم عجله نکن. بذار چند روز بگذره. هرچی بیخیال تر باشی راحتتری. توجه بیش از حد اذیتت میکنه. ان شاالله که هرچی خیره برات اتفاق بیفته 🙏🏻

خدایا مرا آن ده که آن به 😍
۱۳۹۷/۹/۱۱ ۱۶:۴۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

دیار

عزیزم چندمین ماه اقدامت هست؟به نظر من هم بهتره بهش فکر نکنی،من ۴ماه پیش فقط  فقط تصمیم گرفتم  اقدام کنم،ینی اقدام نداشتم به دلایلی،همین باعث شد ۳ماه پری نشم،هیچ مشکلی هم ندارم،ینی میخوام بگم بیخیال باش خدا اگه بخواد خودش  غافلگیرت میکنه😝😉

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۹/۱۱ ۱۷:۲۳:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

دیار جان این دلدرد پری نداشتن و دیر و زود پری شدن یه بخشش بخاطر برهم خوردن تعادل هورمونیته که اونایی که تیروئیدشون کم کاره مثل خودم   اکثرا دچارش میشن دکی من گفت عدد تیروئید باید زیر 1.5باشه تا باردار بشیم.مال من شش ماه پیش عددش5 بود دکی گفت خیلیه باردار نشو چون یا سقط میشه یا بقول خودش خنگ...من تازه یکماهه تیروئیدم نرمال شده  دکترم گفت دیگه برو واسه بارداری یعنی پنجماهه همه اقدامام سؤتفاهم و کشک بود.😢😢😢

انشالله که شما باردار باشی فرزند سالم.

شهین جان بیشتردکترا اشتباه میکنن انشالله که همه چی اوکیه نگران نباش

بچه ها شوهرم وسطای اقدام این ماهم رفت ماموریت دیگه نشد بریم پروژه..فک کنم این ماه پرید...چون علائمای پری رو دارم مثل حساس شدن سینه  😞😞anim2-sad 
💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۹/۱۱ ۱۹:۰۸:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۵ ۲۲:۵۶:۰۵
(ویرایش)

سلام شهین جان 

اصلا نگران نباش انشالله که هیچی نیست و همه چیز داره خوب پیش میره...سونو هنوز انجام ندادی؟

خانوما منم الان ۶ هفته به لطف خدای مهربون باردارم ولی دو هفته دیگه سونو میرم.لطفا دعا کنید همه چیز بخوبی پیش بره...اینجا کسی بوده تو بارداری پردنیزولون خورده باشه و امپول سلکسان بزنه؟

لطفا اگر هست خبر بده ازش سوال دارم چون منم دارم مصرف میکنم

۱۳۹۷/۹/۱۱ ۲۰:۳۰:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۸ ۱۶:۰۱:۲۴
(ویرایش)

سلام به همه

من امروز ۱۵ پریودم بود رفتم سنو گفت تخمدانم ضعیفه باید دارو بخورم😭😭

حالا فردا باید برم دکتر😔

به نظرتون با دارو بارداربشم؟چه دارویی باید بخورم و چقد بعدش حامله میشم😢

خدایا شکرت
۱۳۹۷/۹/۱۱ ۲۲:۳۲:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۹ ۱۴:۰۰:۲۶
(ویرایش)

سلام مجدد بچه ها.  شبتون بخیر.  چون چندتا جواب داشتم.  اینجا جواب همه دوس جونای گلو میدم.  

بچه ها من از شهریور تصمیم گرفتم.  و از مهر اقدام کردم. 

اون موقع تیروئیدم 6 بود.  ک الان یک ماه و نیمه دارم قرص میخورم صبحها.  

اره دکتر ب منم گفت ک بهتره 2 یا 3 باشه نهایت.  حالا هرچی پایینتر بهتر  منم ک طبق روال دارم میخورم.  

ازمایش ام و دید نگفت اقدام نکن.  گفت ب فرصت ادامه بده اقدام هم داشته باش همه ازمایشات سالمه.  مشکلی هم نداری.  منم رفتم تو اقدام.  ورزش هم میکنم.  همیشه هم پریودام منظم بوده.  فقط قبلترها 33 روزه بوده.  این یکسال 32 روزه بوده.  و هفت هشت ماه سی روزه شد.  الان ب دلیل ورزش سه ماهه که 28 روزه شده و خیلی منظم شده.  سونو هم رفتم دوماه پیش گفت همه چیز اوکیه و تخمک غالب هم داری بزرگتر از 20. 

منم این ماه سه بار تو دوران تخمک گذاری اقدام داشتم. طبق روال سه ماهه اخیر باید امروز پری میومد.  این همه سال ک هرماه پریود میشدم سروقت و همیشههههه هم درد قبل از پریود داشتم.  اما الان ندارم.  برای همین پرسیدم.  حالا باز توکل به خدا.  هرچی خدا بخواد

دارم میام مامانی
۱۳۹۷/۹/۱۱ ۲۲:۳۶:۴۹
(ویرایش)

سمی عزیزم

و سپیده بانوی گل.  ممنونم که وقت گذاشتین

مرسی از راهنماییتون 

خدارو شکر شماها اینجایید

دارم میام مامانی
۱۳۹۷/۹/۱۲ ۰۷:۴۷:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام خانمای گل😄

خوبین😋

اومدم خبر خووووش بهتون بدم😝

بالاخره انتظار ما هم به پایان رسید و باردارم به لطف خدای مهربون😍😍😍

ان شااله روزی همه اقدامی ها بشه😀😀😀

برام دعا کنید چون در حال سفر بودم که فهمیدم باردارم و لکه بینی دارم.دکتر هم رفتم هیچی نگفت چیکار کنم مجدد میخوام جای دیگه برم پیش متخصص زنان... تا من برسم خونمون می ترسم باز لکه ببینم😥

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۰:۳۵:۳۹
(ویرایش)

سمی جون و سپیده جون من هنوز پری نشدم.  دیروز باید میشدم.  ولی امروز صبح بی بی چک گذاشتم منفی بود.  نمیدونم دیگه

دارم میام مامانی
۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۰:۳۷:۳۳
(ویرایش)

ریزان عزیز ب سلامتی برای ما هم دعا کنید.  ولی حتما پیش یه دکتر برید تا برسید پیش دکتر خودتون

دارم میام مامانی
۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۱:۵۲:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

ممنون دیار جون ایشالا ب زودی خودت مادر بشی.ایشالا چند روز دیگه بی بی میزنی و مثبت میشه صبر کن😊

من رفتم پیش متخصص بهم ۲۰ تا شیاف داد هر شب بزنم😉

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۱:۵۴:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۶:۴۶
(ویرایش)

ریزان جان مبارکه عزیزم به سلامتی دنیا بیاریش😍

شینا جون من همسرم تاحالا ازمایش نداده خودم سونو و ازمایشات قبل بارداری رو دادم حالا به نظرت بعد یکسال خودم برم دکتر یا اول شوهرم بره؟

راستشو بخوای چند ماهه که میگم شد شد نشدم اشکال نداره.. از گرونیا میترسم اگر بشم ...از پسش بر نیایم

تا خدا هست امید هم هست.
۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۲:۰۵:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۸ ۱۶:۲۹:۴۲
(ویرایش)

سلام 

من پنج شنبه باید پری شم.به نظرتون الان بی بی چک بذارم.دل درد دارم و زیر شکمم تیر میکشه.دردام با قبل از پری قبل فرق داره.ماه اول اقدامم بوده.مهرماه هم عمل لاپراسکوپی داشتم.یه کیست تخمدان داشتم که خدارو شکر درش آوردم و راحت شدم.

به نظرتون حامله ام؟

۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۲:۱۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۸ ۱۶:۰۱:۲۴
(ویرایش)

سلام بچه ها 

rizan جان مبارکه مامان شدنت به سلامتی انشالا بارداری خوب و راحتی داشته باشی

دوستان کسی میدونه اینکه نوشتن تو سونو یعنی چی؟

«آندومتر به شکل 3line مشاهده گردید»

خدایا شکرت
۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۲:۴۵:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

هووورااااااا یکی دیگه هم از گروهمون مامان شد anim2-thanks

تبریک میگم ریزان جووون بسلامی عزیزم خیلی خوشحال شدم anim2-40anim2-40anim2-40anim2-40anim2-40

من که با کلی قرص و امپول HCG  و ال و بل سر موقع پری شدم anim2-65d6a5d6sanim2-New-6anim2-25r30wi

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران