تعداد بازدید : 161530
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۳:۲۶:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

rizan

وای عزیزم تبریییییک،خدایا شکرت این چند وقت مامان زیاد داشتیم،واست بارداری خوب و نی نی سالم آرزو میکنم😘

بانو بان

عزیزم الان زوده،بعد موعد پریودیت حدالمقدور چندروز بعدش بی بی چک بذار

دیار

عزیزم بی بی چک همیشه درست نمیگه،اگه پریودات منظم بود تا الان،بهتره یه آزمایش بتا بدی که خیالت راحت بشه،سعی کن بیخیال باشی،هرچی خدا بخواد،هرچند یه نفر باید همینو به خودم هم بگه😂😂انشاله همون چیزی که انتظارشو داری واست زودتر اتفاق بیوفته

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۴:۰۳:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

بهار ناز هانی و نیلو جان ممنون از تبریکاتون ان شااله روزی خودتون بشه😍😍😍😍

نیلو جون هر وقت موقعش باشه بی دردسر خودش میاد دقیقا وقتی که نی نی خودش بخاد بیاد😉

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۴:۰۶:۳۲
(ویرایش)

سمی جان ممنونم فدات شم ایشالا ب همین زودی خبر بارداری خودت رو اینجا ببینم😗😗😗

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۵:۰۶:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۵ ۲۲:۵۶:۰۵
(ویرایش)

سلام ریزانی خوبی؟؟تبریک انشالله بسلامتی این دورانو طی میکنی

منو شناختی؟؟؟تو محفل دوستان با زیبامهربون بودم و ی مدت دیگه نیومدم

حالا دوباره باردارم بلطف خدا...انشالله خدا دامن همه رو سبز کنه...استراحتتو زیاد کن نزدیکی نکن و شیافا رو سروقت استفاده کن انشالله چیزی نیس...عدد بتات چند بود؟روز چندم سیکلت ازمایش دادی؟

شهین جون خبری از تو نیس...چی شد رفتی سونو

۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۵:۲۰:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

توکل بخدا منکه با این گرونیا هنوزم استرس دارم واسه همینم ناراحت نشدم که نشدblink

هر چی خدا بخواد

۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۶:۱۱:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

خوب خوب

بقیه اقدامی ها کجایین ؟ بیاین امار بدید ببینیم چه خبره ؟blink

سپیده بانو    ماه پیشونی     سمی    ملیحه     مهرسا  

دیگه انقدر زیاد شدیم ماشالله  یادم رفته اسما رو anim2-21 shysmile

ترنج هم قرار شد مامان شد باشه پیشمون  رفت که رفت anim2-smilies-azardl3

۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۶:۱۹:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱ ۱۱:۲۲:۲۱
(ویرایش)

سلام تبریک تبریک تبریک به همگی ماشالله تعداد مامانای جدید زیاده اسمشون یادم نمیمونه انشالله همتون سالم و سلامت باشید و نی نی هاتونم سالم و سلامت به دنیا بیان و زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن ... خوشحالم که هر روز خبرای خوب میبینم انشالله هممون خوش خبر باشیم همیشه واسه منم دعا کنید ممنونlove

۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۸:۵۷:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

دیار جان

یکهفته تاخیر بعد موعد پریود طبیعیه..مال شما تازه یکروزه که تاخیر داشتی!! یکم صبر کن گلم فعلا بی بی نذار خدای نکرده تو ذوقت میخوره انشالله که مصلحتت باشه بارداری😍!..

بانو بان جان

من شنیدم کسایی که لاپاراسکوپی کردن زود حامله شدن انشالله شمام  زودتری مامان میشی😉 .

ریزان جون

وااااای خیلی خوشحال شدم برات میشه0بگی اقدامات به چه شکل  و چ روزایی بود؟؟نگران نباش انشالله همه چی اوکیه..امیدوارم بارداری خوبی پشت سر بگذاری😍😍😍.

نیلو جونی

منم که نزدیک پریمه و فک کنم این ماهم نگرفته چون همسرم وسط دوره رفت ماموریت الانم حالت های پری مثل حساس شدن سینه دارم و ناامید منتظرم چراغم قرمز بشه😢😢😢.

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۹:۲۹:۰۱
(ویرایش)

عه شبنم تویی یادم اومد اونجا داشتیم حرفای خاک برسری میزدیم شما پاک کردی نذاشتی منم یاد بگیرم😆😆 مبارکت باشه عزیزم چند هفته ای؟من دقیقا دیروز یا امروز باید پریود میشدم روز ۲۳ سیکل بودم.دیروز صبح دل درد خفیف داشتم ی کم خونابه رو دستمال هم دیدم فکر کردم پری اومده بعدشم کلی راه رفتمو یه لک قهوای ای دیدم دیگه مطمئن شدم خودشه تا عصر دیروز که نوارمو چک کردم دیدم هیچی نیست رفتم بی بی زدم دیدم هاله انداخت.تو مسافرت بودم رفتم آز دادم مثبت شد با عدد ۷۷ حالا فردا باید دوباره تست بدم ببینم بالا رفته یا نه 😉

افتخار جان ان شااله شما هم زود طعم مادر شدن رو بچشی😀

ممنون سپیده جون .ایشالا روزی خودت عزیزم😗من بعد از اتمام پریود کیت زدم چون شوهرم تا دیروقت سرکار بود توانش رو نداشت هرموقع اراده کنیم بریم.من ظهر شنبه مثلا پاک شدم یکشنبه شب نزدیکی داشتیم فرداش کیتم یک خط و یک هاله پررنگ بود که فکر کنم همون تخمک گذاریم بود چون تا حالا هیچ وقت دو خط پرررنگ برام ننداخته بعد از اون چهارشنبه شب رابطه داشتیم که دیگه بعد از اون رابطه هام بی اثر بود چون از تخمک گذاری دور بودم و احساس خشکی می کردم و سوزش.پوزیشن هامونم بیشتر زن زیر بود و بعد رابطه بالش میذاشتم زیر کمرم پاهامم بالا بود حداقل ده دقه یه ربع

سیکل من کوتاه شده بود بعد از اقدام و تخمک گذاریم بلافاصله بعد از پاک شدنم بود

برام دعا کنید دو هفته دیگه میرم سونو 

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۹:۳۳:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۷ ۱۲:۱۴:۴۲
(ویرایش)

سلام دوستان 

من خونریزی دارم استراحت مطلق شدم مادرم آمده پیشم . سونو دادم ساک حاملگی دیده شد ولی باید مراقب باشم بچه نیفته . 

یارب
۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۹:۳۵:۲۴
(ویرایش)

بهم شیاف پروژسترون داده و قرص های تقویتی 

یارب
۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۹:۴۴:۲۸
(ویرایش)

راستی من ۵ هفته و ۵ روزم هست البته بچه ؛ از همه دوستای خوبم که بفکرم بودید وبرام دعا کردید تشکر دارم خیلی لطف کردید .شبش از استرس نخوابیدم تاصب گریه کردم خیلی حالم بد بود . واقعا خدا لطف کرد حالا هم خدا لطف کنه بمونه . یک ساعت کار کنم سریع خونریزی میکنم دیگه کلا خوابیدم  

بنده خدا مادرم حالشم خوب نیست دستهاش عصبش از کار افتاده بمیرم مادرم الان مشغول تو آشپزخونه 😓

یارب
۱۳۹۷/۹/۱۲ ۲۰:۲۱:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۵ ۲۲:۵۶:۰۵
(ویرایش)

ریزان جووون اره خیلی خوووووب یادته البته زیبا منو اغفالکرده بود خخخخخ

بسلامتی ریزان جون تو ۲۳ سیکلت بتات خیلی خوب بوده ایشاالله منطقی بالامیره...منم بعد ۸ روز تاخیر ۱۶۰۰ بود که دکترم گفت خوبه...

شهین جون خیلی مواظب باش ایشالله این سختیا ک بگذره و بچت بسلامتی بدنیا بیاد جبران میکنی برا مامانت...خدا سایه مامانا رو از سرمون کم نکنه

منم الان هر روز امپول سلکسان میزنم و روزی سه تا قرص دوفاستون میخورم...دکترم گفت یا شبی ی شیاف یا روزی سه تا قرص.منم قرصو انتخاب کردم 

شوهرم روز اول از تزریفاتی یاد گرفت دیگه الان خودش امپولمو میزنه...انشالله پنجشنبه هفته دیگه سونو میدم من اخرین پریم ۲۹ مهر بوده ولی تخمک گذاریم خیلی دیرتر بوده...توکل بخدا

ریزان بنظرم هنوز زوده بری سونو..مگر فقط برا دیدن ساک

شهین جون قلب نی نی تم دیده شد؟؟؟یا فعلا فقط ساکه؟

۱۳۹۷/۹/۱۲ ۲۲:۱۵:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

rizan 

منظورت رو متوجه نشدم ،ینی یک روز بعد اتمام پریودت نزدیکی داشتی و بعد نزدیکی تخمکگذاری صورت گرفت و باردار شدی؟درسته؟چقد زود تخمکگذاری کردی 🤪🤪😂😂چند ماه اقدام داشتی؟

شهین

آخی خدارو شکر،اگه استراحت کنی روبه راه میشی،مطمئن باش،خدا مامانتو واست نگه داره

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۹/۱۲ ۲۳:۰۶:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۹ ۱۴:۰۰:۲۶
(ویرایش)

سمی و سپیده عزیزم.  امشب بدون هیچ درد خاصی لکه ای صورتی شدم.  همین الان.  والا دیگه نمیدونم.  شاید پری اومده

دارم میام مامانی
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران