تعداد بازدید : 162088
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۹/۲۶ ۱۲:۰۳:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

ریزان  چربی و اورش بالا رفته کبدشم چرب شده
به اجبااار رژیم گرفته

اصلا تقویتی نداره

نمیدونم چه کنم anim2-21

۱۳۹۷/۹/۲۶ ۱۲:۱۰:۵۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

من از سینه درد و حساس شدنش داغونم😓😓😓😓

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۹/۲۶ ۱۲:۲۰:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

ماه پیشونی جان عشقم

میدونی که مادر شدن کم چیزی نیست

سختی هاااا دارد و لذتهااا anim2-40

۱۳۹۷/۹/۲۶ ۱۲:۳۳:۰۷
(ویرایش)

نیلو

آره بابا، کاش همه درد ها اینجوری باشه و ثمره اش شیرین 😋😍

۱۳۹۷/۹/۲۶ ۱۵:۴۶:۴۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۲ ۱۷:۲۱:۳۵
(ویرایش)

انشاالله 😍😘🥰

۱۳۹۷/۹/۲۶ ۱۶:۱۸:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

کمکم کنین دوست جونا

امروز ۲۳ سیکلم هست و ۱۵ روز از اقدام و تخمکگذاریم میگذره،دلم طاقت نیاورد و بی بی زدم بعد ۱ ساعت هاله انداخت،اون دفعه که پریود نمیشدم بی بی زدم ۲ ۳ بار ولی حتی چند ساعت بعدش هم هاله نمیدیدم.الان منتظرم موعد پریودم بشه و دوباره بی بی چک کنم با یه مارک دیگه،تا حالا برای شما پیش اومده این حالت؟hard

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۹/۲۶ ۱۶:۴۶:۳۳
(ویرایش)

سمی 

موعد پریودت کیه؟؟ یعنی هنوز عقب ننداختی؟ فاصله پریودات چند روزه است؟

۱۳۹۷/۹/۲۶ ۱۷:۰۰:۳۳
(ویرایش)

همیشه ۳۰ روزه بودم تا این آخری که ۳ماه نشدم و ۱هفته بعد آمپول پری شدم و۳روز بعد اتمامش تخمکگذاری داشتم که اقدام کردیم و الان ۱۵ روز از اقدامم میگذره،۳ دی باید پری بشم

۱۳۹۷/۹/۲۶ ۱۷:۰۳:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۷ ۱۲:۱۴:۴۲
(ویرایش)

سمی جان مبارکه بارداری عزیزم مراقب خودت باش 

میام اینجا ذوق میکنم دلم میخاد دوباره اقدام کنم یعنی حوصله ام نمیگیره صبر کنم تا عید  ولی همسرم نمیزاره که 

یارب
۱۳۹۷/۹/۲۶ ۱۷:۰۳:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سمی جان مبارکه بابا بارداری دیگه😍😍😍 صب با ادرار ناشتا هم بزن تا مطمئن شی خیلیم دلت شور میزنه پاشو برو آز بتا بده اون نشون میده وقتی هاله انداخته خدا یا شکرت مامانا دارن زیاد میشن😍😍😍

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۲۶ ۱۷:۰۷:۴۵
(ویرایش)

سمی جان شاید همون اول درست دقت نکردی و هاله انداخته خیلی کمرنگ بوده درست ندیدی.البته میگن بعد یه ربع جواب تست نامعتبر هست ولی حتما فردا صبح هم یکی دیگه بزن خیالت راحت میشه.اگر باردار باشی با توجه به زمانی که از تخمک گذاریت گذشته نشون میده

شهین جان شما فعلا بدن و رحمت نیاز ب استراحت داره و هیچ اقدامی نکنین چند ماه تا بدنت توان نگه داری از جنین رو داشته باشه پس عجله نکن😉

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۲۶ ۱۷:۱۲:۵۴
(ویرایش)

اینجوری میگین دلم میلرزهsadloveاشکم سرازیر شد،ریزان جون تو خودت چندمین روز سیکل یا اقدامت بی بی زدی؟یادمه میگفتی تو هم تخمکگذاریت بلافاصله بعد پریودت بود،خواهرشوهر منم ۳روز بعد اتمام پریودش اقدام کرد و باردار شد،اونم بهم گفت بعد چند ساعت بی بی چکش مثبت شد،من هنوز باورم نمیشه،ینی فردا آز بدم جوابش اطمینانیه؟

۱۳۹۷/۹/۲۶ ۱۷:۱۵:۳۴
(ویرایش)

نیلو جان حتما از دکتر شوهرت باید بپرسی چیا میتونه بخوره یا برید عطاری دوای گیاهی که فعلا میتونین استفاده کنین و میلش رو تقویت کنه بگیرین که ضرر هم نداشته باشه.چون شوهرت رژیم می گیره بالاخره ویتامین بدنش نباید کم باشه توانایی ساختن کنجد داشته باشین😆😆

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۲۶ ۱۷:۱۹:۰۴
(ویرایش)

سمی جان منم دوسه روز بعد اتمام پریود بنظرم تخمک گذاریم بود آخه کیت زدم ولی هیچ وقت دو خط پررنگ نشد اما روز ۱۰ سیکل خط کیتم پررنگ تر بود رو اون حساب میگم تخمک گذاریم زود بوده البته کیت ماه قبلم هم همینجور بود.من سیکلام ۲۳ روزه شده بود و اون ماهی که فهمیدم باردارم اواخر روز ۲۲ که صبح بود لکه دیدم و نصفه شبش هم دل درد داشتم خفیف فکر کردم پریودم تا بی بی چک زدم عصرش هاله انداخت بعدش آز دادم و مطمئن شدم.شما هم بنظرم فردا صبح دوباره بزن حتما با ادرار اول صبح باشه 

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۲۶ ۱۷:۲۶:۲۶
(ویرایش)

سمی😇😇😇😘😘😘😘😘

من انقد زود نمیتونم بگم بارداری چون واسه خودم بی بی چک دیر جواب داد😬😬😬😬، بنظرم ازمایش مطمین ترین راهه، ولی خیلی تا پریودت مونده، بازم برو ازمایش بده🤗🤗🤗🤗

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران