تعداد بازدید : 162101
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۰/۱ ۰۱:۴۴:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۶:۴۶
(ویرایش)

سایت مشکل داره ها ده بار اسمتو  زدم تا درست گرفت

یکی دیگه رو مخاطب قرار دادم😁

تا خدا هست امید هم هست.
۱۳۹۷/۱۰/۱ ۰۱:۵۰:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۶:۴۶
(ویرایش)

ممنون شبنم جان شوهرم هنوز سونو نرفت  مطمن نیستیم واریکوسل باشه دکتر ازمایشگاه احتمال داد که باشه

دعا کن اگر بود با دارو خوب بشه.

تا خدا هست امید هم هست.
۱۳۹۷/۱۰/۱ ۱۳:۱۰:۳۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۲ ۱۷:۲۱:۳۵
(ویرایش)

فدای توووو 😍❤️

عکس رنگی فعلا لازم نیست، منم وقتی همسرم درمانشو شروع کرد، دکتر گفت بنداز که حالا اون خوب شد نیایم تازه بفهمیم توام ی مشکلی داری

گفت اگه چیزی باشه همزمان جفتتون درمان میشین که زمان رو از دست ندید که خداروشکر چیزی نبود 

۱۳۹۷/۱۰/۱ ۱۳:۴۷:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۱ ۰۰:۲۰:۳۹
(ویرایش)

سلام دوستان من خوشحالم بابت بارداری همتون valentine

ولی اینجا برای اقدام به بارداریه ن حاملگی و مشکلاتش

کسی دیگه جواب مارو نمیده که تو اقدامیم   و سوالامون برعکس همش حرف دوران بارداریهoops

همش شده حرف خانمای باردار

کسی نیست سوال مارو جواب بده؟؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۷/۱۰/۱ ۱۳:۴۸:۳۷
(ویرایش)

خداروشکر شماها باردار شدید یکم به درد دل ماها گوش کنید کمک کنید مام نی نی دار بشیم

۱۳۹۷/۱۰/۱ ۱۵:۵۶:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

مهرسا جان

من نبودم نمیدونم سوالت چی بود😍😍😍😍

شخصا خیلی از حرفایی که راجع به ازمایشاتتون میزنیم نمیفهمم ، اصلا نمیدونم چی به چیه، واسه همین دراونباره ها هیچ اطلاعاتی ندارم و نمیتونمم نظری بدم❤️

_______

بهداشت به من تاریخ امروز داده بود واسه شنیدن صدای قلب، ما ام رفتیم، یعنی انقد مثانه ام پر بود هر آن ممکن بود جیش کنم رو تخت دکتر سونوگرافی🤦😂 بعد دیگه دکتر گفت ساک بچه تشکیل شده اما قلبش نه هنوز، چون تخمین زد دید هفته شیشممه😍 تا ببینیم هفته بعد چجوری میشه🙂🙂🙂🙂

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۱۰/۱ ۱۶:۴۷:۴۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

اهان، من دیروز لک خون هم رو لباس زیر ام دیدم ،دو سه سری، زیاد نبود اما به هرحال بود، زنگ زدم دخترعموم که ماماست،گفت نگران کننده نیست، زمان پریودته، از قسمت لانه گزینی خونه خارج شده و طبیعیه.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۱۰/۱ ۱۷:۱۰:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام دوستان.خوبین؟

سمی جان یه بی بی چک زدی و رفتیاااا بیا ببینم الان چند روز گذشته چه خبره خاله شدیم یا نه؟؟🤔🤔🤔

مهرسا جون من سوالتو خوندم اما جوابشو نمیدونستم

مامانا مگه من منشنتون نکردم تو اون تاپیک چن روز پیش ؟غیر از دلوین جان کسی ندید منشن رو🤪 پاشین بیاین اونور مهرسا خانم الان ما رو میندازه بیرون😉 مهرسا جون چشم ما میریم ایشالا شما هم بزودی ب ما ملحق بشی

ماه پیشونی جان ب سلامتی عزیزم.ایشالا هفته بعد قلبش هم تشکیل شده دیگه.این لک ها رو جدی بگیر و استراحت کن لطفا شیاف بگو دکترت بنویسه هر شب بزن

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۰/۱ ۲۲:۴۴:۲۶
(ویرایش)

😂😂😂بايد تهديدتون كنم تا جواب بديد حداقل بگيد نميدونيد آدم اينجوري كه جواب نميديد حس تنهايي و بي كسي ميكنه😪

من پريودم قطع نميشد رفتم دكتر آخر

قرص روكين جلوگيري داد ٢١روز بخورم بعدش كه پريود شدم از روز سوم قرص لتروزل بخورم تا ٥شب بعد ١٣پريود برم سونو برا فوليكول غالب

بچه ها من قرص جلوگيري بهم نميسازه صبح بلند ميشم برم سركار همش حالت تهوع شديد دارم چيكار كنم😑

۱۳۹۷/۱۰/۱ ۲۲:۵۵:۱۱
(ویرایش)

😂😂😂بايد تهديدتون كنم تا جواب بديد حداقل بگيد نميدونيد آدم اينجوري كه جواب نميديد حس تنهايي و بي كسي ميكنه😪

من پريودم قطع نميشد رفتم دكتر آخر

قرص روكين جلوگيري داد ٢١روز بخورم بعدش كه پريود شدم از روز سوم قرص لتروزل بخورم تا ٥شب بعد ١٣پريود برم سونو برا فوليكول غالب

بچه ها من قرص جلوگيري بهم نميسازه صبح بلند ميشم برم سركار همش حالت تهوع شديد دارم چيكار كنم😑

۱۳۹۷/۱۰/۲ ۰۰:۱۲:۱۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۲ ۱۷:۲۱:۳۵
(ویرایش)

عزیزم قرصی که میخوری بهت نمیسازه باید به دکترت بگی عوضش کنه برات

۱۳۹۷/۱۰/۲ ۱۸:۴۴:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۸ ۱۶:۰۱:۲۴
(ویرایش)

چه خلوت شده دوستان کجایین؟

خدایا شکرت
۱۳۹۷/۱۰/۲ ۲۰:۴۸:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

سلام هانی جان من این دورهمی رو خیلی دوست دارم اما یکیش من  که خیلی سختمه بیام اینجا گزارش بدم و تایپ کنم ...کاش میشد دوستان یه گروه دورهمی اقدامی تشکیل بدن باردارا مثل ماه پیشونی... ریزان.... هم باشن تا از تجربیاتشون استفاده کنیم .

لینک بذارین سریع عضو بشیم و لینکشو بردارید یا ای دی بدیم اد کنیم همو.موافقید؟؟

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۱۰/۲ ۲۰:۵۵:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

ماه پیشونی جان موافقی؟؟

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۱۰/۳ ۰۸:۳۹:۴۴
(ویرایش)

ملیحه جون بهتر شدم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال