تعداد بازدید : 4896
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۲/۳۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۳/۵
کاربران آنلاین : 0
لادن 123
۱۳۹۷/۲/۳۰ ۱۴:۰۲:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۴۱:۴۳

خواهش میکنم کمکم کنید چون دیگه به آخر خط رسیدم

(ویرایش)
با سلام به همه افرادی که این دلنوشته رو میخونن
من با همسرم 4 سال دوست بودیم و آرزوی بهم رسیدنو همیشه داشتیم و خیلی زیاد تلاش کردیم تا بهم برسیم و بالاخره سال 95 بهم رسیدیم و سال 96 هم زندگی مشترکمون رو شروع کردیم و زندگی عاشقانه ای داشتیم و اوایل برای در کنار هم بودن لحظه شماری میکردیم ....
نمیدونم از کجا باید شروع کنم ولی بعد این همه وقت من هنوزم باکره هستم و اوایل خودم فکر میکردم دارم ناز میکنم برای همسرم ولی هر چه میگذشت ترس و اضطراب من بیشتر و بیشتر میشد تا جایی که انگار این حس ترس رو به همسرم هم انتقال دادم و ایشون هم از یه چند ماه پیش خودش به من گفت که منم می ترسم بس که تو میترسی و پاهاتو اونقدر محکم و سفت میکنی که نمیتونم انجام بدم 
الان دقیقا 1 سال و 1 ماه از عروسیم میگذره و کلا از همه چی نا امیدم و حوصله هیچ کس و هیچ جایی رو ندارم و اصلا هیچی نمیتونه منو خوشحال کنه و کل زندگی من شده کابوس این مساله ...
من بعد از ازدواج تا به حال 5 بار پزشک زنان رفتم و هر کدوم راهنمایی هایی کردن مثلا میگفتن از انگشت کمک بگیر که بعد از بی حسی لیدوکایین چند دقیقه بعد از انگشت کوچک شروع کنه همسرم و بعد تا به بقیه برسی و انواع کرم و پماد های مختلف 
کلی امتحان کردم ولی همین که حس میکنم نمیذارم من ادامه دار باشه ... احساس میکنم که همسرم خسته شده از این وضع و خودم هم داغونتر از روز قبل 
دیشب اونقدر گریه کردم و از خدا خواستم که راهی جلوی ما بذاره که مشکلمون برطرف بشه ولی نمیدونم باید چیکار کنم بازم برم پیش دکتر زنان یا حتی برم برای عمل اقدام کنم ...
لطفا کمکم کنید
با تشکر
خدا
۱۳۹۷/۲/۳۰ ۱۴:۲۵:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۷:۲۳:۰۹
(ویرایش)

برو توی انجمن واژينیسموسم ماماسايت؛ بچه ها کمکت میکنن ،اون نوار قرمز رو بزن

پسسسسسسرم هدیه خداسسسست
۱۳۹۷/۲/۳۰ ۱۵:۲۷:۵۱
(ویرایش)

ممنونم مرجان جون ...love

خدا
۱۳۹۷/۳/۱ ۱۰:۴۸:۰۷
(ویرایش)

درسای عزیزم ممنونم 

من رفتم تو کانال ولی همه درباره موفقیتشون در این کار توضیح میدن ولی هیچ کسی توضیح و راهکاری نمیده ...من باید چیکار کنم ؟

خدا
۱۳۹۷/۳/۱ ۱۱:۲۷:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۹ ۱۱:۲۱:۲۷
(ویرایش)

عزیزم مطمئن باش درمان توی همین روشیه که ماماسایت کار میکنه. خود منم اینجا درمان شدم. وارد انجمن 97 شو و شرح حالت رو بگو بچه ها کمکت میکنن. امیدوار باش.. خیلیا اینجا همین مشکل تورو داشتن و درمان شدن. لینک انجمن اینه:

انجمن واژینیسموس سال 97

امروز روز جدیدی ست.. خدا را چه دیدی شاید امروز قویتر از پیش باشم
۱۳۹۷/۳/۱ ۱۱:۴۹:۴۵
(ویرایش)

باشه عزیزم الان میرم اونجا و شرح حال میدم ... سپاس بابت توضیحاتت 

خدا
۱۳۹۷/۳/۱ ۱۳:۲۲:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

VMSH  دوست عزیز سلام من هم همین مشکل رو مثل همه دوستانی که اینجا هستن دارم به تازگی با این سایت آشنا شدم وارد قسمت  ورود انجمن واپزینیسموس که داخل کادر قرمز رنگ نوشته شده برو و وارد تاتلار گفتگو 97 شو اومجا همه دوستان راهنمایی میکنن من هم تازه یک جلسه هست که تمرین مو شروع کردم

۱۳۹۷/۳/۲ ۱۲:۰۷:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۴ ۰۰:۱۵:۰۲
(ویرایش)

اخی نازی . 

اصلا نگران نباش . خداروشکر که اینجارو پیدا کردی .

دقیقا درک میکنم چی میگی . چون منم مثل تو بودم . 

همینجا درمان شدم . فقط همینجا درمان میشی . دکتر و ... دورشو خط بکش. برو همین انجمن که بچه ها معرفی کردن .

به هیچ وجه نا امید نشو . تو میتونی حتمااااا✌

عدد اسم کنار اسم منو ببین . من 156 نفر بودم که درمان شدم . 

الانم یه دختر ناز دارم خداروشکر که عکسش پروفایلمه . 

ان شاءالله به زودی بانو میشی و مامان گلی .💗

*****خداجونم به خاطر همه چی شکرت*****
۱۳۹۷/۳/۵ ۱۰:۳۹:۴۲
(ویرایش)

....

خدا
۱۳۹۷/۳/۵ ۲۲:۵۸:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۴ ۰۰:۱۵:۰۲
(ویرایش)

عزیزم من تو کانال نبودم .

تو همین سایت تو قسمت انجمن برو . صفحه اصلی سایت گوشه پایین سمت چپ . 

پولی هم نیس . رایگانه .

من تنها هزینه ای که کردم . همون پنبه و دستکش و لوبریکانت بود . دیگه هیچ هزینه ای نداشت برام . 

بچه ها توضیح میدن بهت و اینکه کسایی که مثل توان میان اونجا و روحیه میگیری . 

من با پنبه و دستکش دیلاتور درست میکردم بعد از کم تا زیاد یواش یواش دیگه بانو شدم . 

حتما پله پله برو جلو ویهو اقدام نکن تا مایوس نشی .

*****خداجونم به خاطر همه چی شکرت*****
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران