تعداد بازدید : 322454
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۰/۴ ۱۴:۵۷:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

نورا نمیدونم چی بگم از خوشحالی برات 

خداروهزار مرتبه شکر 

واقعا هر کی درمان میشه از ته ته قلبم خوشحال میشم.

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۰/۴ ۱۴:۵۸:۳۳
(ویرایش)

پگاه منو تو هم میرسیم ان شالله به سایز هدف.

دقققیقا منم عین تو فکر میکنم که انقد این سوراخ کوچیکه سایز ۱۱ ،۱۲ چه جوری میخواد وارد بشه؟؟؟؟؟

امیدوارم ما هم بتونیم

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۰/۴ ۱۵:۰۰:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۶ ۱۷:۳۰:۴۶
(ویرایش)

نورا فردا شب جمعه بگیر جذااااب و اقدام کن

۱۳۹۸/۱۰/۴ ۱۵:۰۲:۴۸
(ویرایش)

معلومه که میتونی زهره من باورت نمیشه همین الانشم به دیلایی ۱۱ نگاه میکنم میگم وای این چطوری به این بزرگی میره داخل ولی یه لحظه به خودم میام میگم وااا خب اینو که چند بار تاحالا کردم داخل .یعنی هنوز ذهنم باور نمیکنه که راحته و راحت رفته داخل.پس نگران نباش میتونی 

۱۳۹۸/۱۰/۴ ۱۵:۰۳:۲۶
(ویرایش)

معلومه که میتونی زهره من باورت نمیشه همین الانشم به دیلایی ۱۱ نگاه میکنم میگم وای این چطوری به این بزرگی میره داخل ولی یه لحظه به خودم میام میگم وااا خب اینو که چند بار تاحالا کردم داخل .یعنی هنوز ذهنم باور نمیکنه که راحته و راحت رفته داخل.پس نگران نباش میتونی 

۱۳۹۸/۱۰/۴ ۱۵:۰۴:۰۹
(ویرایش)

۱۳۹۸/۱۰/۴ ۱۵:۰۸:۵۳
(ویرایش)

نورا راس میگه مهسا فردا شب همسرت رو سورپرایز کن و یه شب عالی برای خودتون بسازید.

اتاقتون رو رمانتیک کن و با گل و شمع تزئین کن و یه موزیک ملایم هم بزار و یه سکس عالی رو شروع کنید .

راستی بعدشم بیا اینجا پیام بده بزار صبح بیدار میشیم میایم اینجا کلی ذوق کنیم برات .

بچه ها تو  گروهی که تو اینستا هستم یکی از بچه ها سوتی داده بگم یکم بخندیم ...دختره طفلی هنوز درمانش رو با دیلاها شروع نکرده بعد اومده دیلا ها رو جلو جلو ساخته و گذاشته تو یخچال😂😂😂😂😂 ادمین پیج کلی تعجب کرد و بهش گفت چرا تو یخچال گفت نمیدونم والا فک کردم باید بزارم تو یخچال .

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۰/۴ ۱۵:۳۵:۵۳
(ویرایش)

ان شالله که روون میشی .هم همسرتو و هم ما رو با خبر موفقیتت خوشحال میکنی.

از دست تو با اون سوراخت 😂😂😂😂

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۰/۴ ۱۶:۳۳:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۶:۲۱:۵۸
(ویرایش)

بچه من ازدیشب خیلی حالم بده.خیلی ناراحتم. بارها چشام پشده. شوهرم تو نغوظ هیچ مشکلی نداشت.اما الان نه. 

خیلی با عجله میره برای دخول .اصلا نمیزاره کامل شه.منم حرف میزنم بهش برمیخوره.دیشب از حرصم ول کردم وسط تمرین....

میگه قرص بخورم منم نمی خوام بزارم قرص بخوره چون سایزش خیلی نامعقول میره بالا و من استرس میگیرم.نمی خوامم به قرص عادت کنه اصلا....

موندم چه خاکی بریزم سرم.حالا که خودم درمان شدم شوهرم چپ کردهanim2-65d6a5d6s

خودمم مطمینم از استرسه.مطمینم.....اما نمی دونم چی کار باید بکنم

۱۳۹۸/۱۰/۴ ۱۷:۰۹:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها 

نورا افرين چه پيشرفتي كردي

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۰/۴ ۱۷:۱۶:۴۰
(ویرایش)

بچه ها امدم يك پوزيشن خيلي خيلي راحت واسه ديلا كه خودم امتحان كردم بگم اگه توالت فرنگي دارين بشينين و پاها رو باز كنين. ديلا رو هم راحت با يك فشار بدين داخل. يكي ديگه اينه كه حالت ايستاده يك پا رو بذارين رو توالت فرنگي ديلا رو هم مستقيم بدين داخل باور كنين پوزيشن ايستاده مثل اب خوردنه احساس نميكني داخله

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۰/۴ ۱۷:۱۷:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۶:۲۱:۵۸
(ویرایش)

نه نورا حس میکنم می خوام حرف بزنم گارد میگیره

۱۳۹۸/۱۰/۴ ۱۷:۱۸:۰۹
(ویرایش)

نورا من با تو شروع كردم منتها يك روز تمرين كردم رفتيم مسافرت نشد از ديروز رسيدم به ده 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۰/۴ ۱۷:۲۰:۵۷
(ویرایش)

يعني من كلا تا امروز يه روز تمرين كردم بچه ها توالت فرنگي براي شروع كار بهترينه واقعا انقدر راحت رفت داخل بعد كه ديدم جا باز كرد راحت شدم رفت زن رو و زن زير 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۰/۴ ۱۷:۲۲:۱۱
(ویرایش)

باز اشتباه تايپي سه روز 😕

به هم كمك كنيم❤️
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314