تعداد بازدید : 822
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۵/۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۵/۸
کاربران آنلاین : 0
ناامیدم کم
۱۳۹۸/۵/۶ ۲۱:۲۵:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۵ ۱۷:۳۰:۱۴

کمکم کنییید

(ویرایش)

سلام دوساله عروسی کردم اصلا نمیتونم رابطه داشته باشم همیش با دادوفریاد تا همسرم میخواد رابطه برقرار کنه خودمو سفت میکنم حتی نمیتونم به این گوشتهای کنار واژن دست بزنم تمرین با دیلاتور که بماند نیم سانتم نمیره تو کمکم کنید

۱۳۹۸/۵/۶ ۲۲:۴۵:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۵ ۱۶:۴۱:۴۲
(ویرایش)

عزیزم

بیا داخل انجمن واژینیسموس و شرایط تمرین رو مطالعه کن. بعد در تالار گفتگو...شروع کن به خواندن مطالب مربوطه...هر سوالی هم داشتی جواب میدیم. 

این لینک انجمن هست:

https://mamasite.ir/fa/forum/583123/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%88-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D9%84-98-%D8%B9-?page=1

از باید بتونم شروع کردم و تونستم...
۱۳۹۸/۵/۷ ۱۸:۲۹:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۲ ۲۲:۵۵:۴۱
(ویرایش)

سلام عزيزم ,منم دقيقا مثل شما بودم اصلا لذت نميبردم هر دكتر زناني هم كه فك كني رفتم ولي جوابي نگرفتم تا اينكه رفتم پيش روانشناس بهم گفتن به خاطر مشكل روحي كه دارم از نظر جنسي مشكلي نداشتم الان خيلي بهتر شدم خدارو شكر  

۱۳۹۸/۵/۷ ۱۸:۳۲:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۲ ۲۲:۵۵:۴۱
(ویرایش)

سلام عزيزم ,منم دقيقا مثل شما بودم اصلا لذت نميبردم هر دكتر زناني هم كه فك كني رفتم ولي جوابي نگرفتم تا اينكه رفتم پيش روانشناس بهم گفتن به خاطر مشكل روحي كه دارم از نظر جنسي مشكلي نداشتم الان خيلي بهتر شدم خدارو شكر  

۱۳۹۸/۵/۷ ۱۸:۴۶:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۱:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام

شما دچار ذهنیت ترس از دخول شده ایدکه می تواندریشه درقبل از ازدواج داشته باشه که شما را ازشب زفاف ترسانده ونا خوداگاه هنگام رابطه مغز فرمان قفل شدن ماهیچه های واژن را می دهد وشما را با مشکل همراه می کند.

شما بهتره برای فائق شدن به این مشکل از پوزیشن رو استفاده کنی وخودت در رو قراربگیری ومدیریت دخول را به عهده بگیری ودراین مدل پشتت به شوهرباشه وسعی کنی که با فشار اوردن ارام روی الت شوهر ارام ارام سرالت را داخل کنی باز اگر با مشکل روبرو شدی از شورت بخواه با فرو کردن انگشت داخل مقعدتون باعث بشه که ماهیچه های واژنی ازاد بشن وشما بتونیددخول کامل را انجام دهید.

خدا همه جا ناظربرکارهای ماست.
۱۳۹۸/۵/۷ ۱۸:۵۳:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۲ ۲۲:۳۷:۵۸
(ویرایش)

سلام به همگي من ميخوام جراحي بيني انجام بدم خيلي ميترسم و استرس دارم ميشه بهم يه دكتر خوب معرفي كنيد ممنون ميشم ازتون 

۱۳۹۸/۵/۸ ۰۱:۲۱:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۲ ۲۲:۵۰:۳۱
(ویرایش)

نازنين جان ميشه بگي كجا رفتي من خيلي احتياج دارم به يه دكتر روانشناس خوب ديگه خسته شدم ترو خدا زود جواب بده ممنونم 

۱۳۹۸/۵/۸ ۰۱:۳۴:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۸ ۰۱:۳۴:۳۸
(ویرایش)

سلام ...دختر زيبا رو 

من پيش دكتر شاهين باستاني نژاد عمل كردم كارشون حرف نداره فقط خيلي دير وقت ميدن من الان هم خودم هم ابجيم عمل كرديم برو حتما كارسون رو ببين dr.shahin.bastaninejad

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران