تعداد بازدید : 2725
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۲/۲
کاربران آنلاین : 0
Mahtab1215
۱۳۹۹/۱/۳۱ ۲۰:۱۸:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳۱ ۲۲:۱۵:۰۵

خاطرات عروسی

(ویرایش)

سلام از خاطرات عروسیتون بگید . من که خیلی استرس داشتم با مادر شوهر غرغورو . از صب عروسی که با بدوبدو رفتم آرایشگاه فک کن عروسی تو تابستون . تو آرایشگاه هم گرم شرشر عرق میریختم فک کنم تا عصرش قشنگ یه پارچ اب خوردم آرایشگرشم فسفسو خلاصه ساعت ۷ اینا بود رفتیم سمت تالار دیگه خلاصه رسیدیم خسته کوفتهanim2-wacsmiley داغون نزدیکای آخر تالار مراسم آخرجشن گیر دادن گفتن عروس داماد بیان وسط منم جیش زده بود تو چشمام به زور بلند شدم چندتا حرکت موزون انجام دادم اومدم نشستم دستشویی هم نمیشد رفت تا خونه ناله کردم حالا رسیدیم شوهر خان رفته زیر لباس من شیطونی بازی میگه چرا پاهاتو جفت کردی دستشو بزور کرده تو شورتم جیغ زدم گفتم الان میشاشم روت دیگه ترسید بیخیال شد با ضرب و زور خودمو رسوندم دستشویی قطع نمیشد ۵ دقیقه نشسته بودم shysmile

۱۳۹۹/۲/۲ ۱۶:۴۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۰۹:۱۷:۴۷
(ویرایش)

سلام من وقتی همسرمو دیدم باتوجه به تعریفها به ایشان بله گفتم اول بله برون بعدش گفتند عقد وعروسی باهم باشه تا5ماه پدرو مادرم به این شوهرم میگفتند نباید تایک کیلومتر ی خونه ما بیاد علیرغم خوشان گفتند بودند بچه سالم و خوبی هست تا موقع عقد یهو مادرم به ایشان گفت تا عقد نشدید بغل هم ننشینید و شوهرم گفت چشم و تااینکه من برد ارایشگاه و بعدش اورد و منم همش با ایشان حرفی نزدم و تا عقد شدیم و همه میگفتند  شما باایشان حرف نزنید و بعدش تامنو اورد عقد بشیم مادرم بهش تبریک نگفت از اون سنتی های بود وهست بچه مردم هیچی نگفت ٍتا اینکه عقد وعروسی کردیم وشبش حنا بندان و جالب اینکه مادرم شب وسط ما دوتا خوابید و شوهرم صبح ایشان برد خونه ی خودمان و شب بعدش مهمان داشتیم خونه پدرشوهرمن  وشوهرم چون تمامی هزینه هارو داده بود وعروسی خوبی برایم گرفت مجبور شد بره تا یک شهر دیگه خونه بگیره و کار پیداکنه سه ماه طول کشید واز ترس هم خونه ی ما نمی امد بعدها فهمیدیم چقدر اشتباه کردیم وچرا این مرد رو اذیت کردیم بی خبر ازاینکه فردا شوهرمن است وداماد این خونه..ولی تاکنون هیچی بمن نگفت و زندگی خوبی هم برایم ساخت  وچقدر  مهربان و دلسوز و برا خانواده من سنگ تمام گذاشت وهیچ وقت انتقام نگرفت دوسشدارم هزارتا..

زندگی ؛تولد تکرارامیدواریست
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران