تعداد بازدید : 29724
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۳/۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۳/۱۹
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۵/۱۴ ۲۳:۰۵:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۹ ۲۲:۰۵:۲۳
(ویرایش)

با اینکه نسبت به قبل خیلی آب می خورم و تاثیر خوبش را هم دیدم، متوجه شدم که تقریبا یک سوم آبی که بدنم لازم داره دارم آب می خورم. با توجه به وزنی که دارم (55 کیلو) باید روزی 61 oz آب بخورم. حالا ریمایندر گذاشتم که هر ساعت آب بخورم.

۱۳۹۴/۵/۲۱ ۲۳:۲۴:۴۷
(ویرایش)

چند روزی برنامه غذاییم را ننوشتم و الان از دستم در رفته. البته وزنم هم ثابت مونده و این چند روز وقت نکردم ورزش کنم. البته پیاده روی رفتم. حالا باید یه استارت محدد بزنم که این دو کیلو را هم کم کنم و دیگه وارد فاز 3 که فاز تثبیت وزن هست بشم

۱۳۹۴/۵/۲۵ ۱۰:۳۷:۱۸
(ویرایش)

بدجوری روی 55 کیلو ثابت موندم. می دونم که کم کردن این دو کیلوی آخر یه فشار شدید می خوام. الان خیلی انگیزه ندارم فشار بیارم. بنابراین دارم سعی می کنم که همین وزن را حفظ کنم ولی احتمالا یه دور دیگه فاز یک را تکرار کنم. امیدوارم باعث بشه وزنم یه تکونی بخوره.

۱۳۹۴/۵/۲۷ ۲۱:۱۳:۳۰
(ویرایش)

وزن: 54.5

هورا :)

۱۳۹۴/۵/۲۹ ۰۱:۵۰:۳۵
(ویرایش)

وزن: 54.1

۱۳۹۴/۵/۳۱ ۰۶:۲۶:۵۰
(ویرایش)

وزن: 53.8

۱۳۹۴/۶/۲ ۰۱:۱۰:۰۵
(ویرایش)

نمی دونم صبر کنم به 52.5 برسم یا نه. به نظرم الان خوبم و شاید خوب نباشه که بیشتر لاغر بشم. به هر حال فکر کردم این یک هفته را هم ادامه بدم و بعد دیگه وزنم هر چی بود برم فاز 3 که فاز تثبیت وزن هست. می دونم که در مدت این یک هفته نمی تونم به 52.5 برسم مخصوصا که وزنهای آخر دیگه خیلی کند کم میشه

۱۳۹۴/۶/۸ ۲۰:۵۶:۳۲
(ویرایش)

خب دیگه آخرهای این فاز رژیمم هست و فکر کنم دیگه باید به 54 رضایت بدم :)

۱۳۹۴/۶/۹ ۲۰:۴۴:۲۳
(ویرایش)

امروز آخرین روز از فاز دوم رژیمم هست و فردا وارد فاز 3 می شم. وزنم روی همون 54 ثابت مونده. گاهی یه کم کمتر نشون می ده ولی فکر کنم همون 54 عدد دقیق تری است. 

۱۳۹۴/۶/۱۳ ۰۳:۳۲:۵۲
(ویرایش)

سه روزه که وارد فاز سه شدم. خب خیلی خیلی راحت هستم. همین که همه چی می تونم بخورم باعث شده کخ حریص نباشم به خوردنش. این سه روز به تلافی سه ماه گذشته اصلا گوشت خوردم و همش سبزیجات و سویا خوردم. صبحونه سبوس جو را خیلی دوست دارم و هنوز همون صبحونه را می خورم. هر چیزی دلم می خواد یه کمی می خورم. هنوز میوه درست و حسابی نخوردم چون نرفتم خرید هنوز. نکته جالبه اینه که من توی این سه ماه اصلا مشکل گوارشی نداشتم ولی امروز شکمم باد کرده چون دیشب خوراک لوبیا خوردم.

فعلا همه چی خوبه و وزنم هم روی 54 ثابته. برنامه ورزش و پیاده رویم هم به راهه

۱۳۹۴/۶/۲۶ ۲۱:۲۶:۲۱
(ویرایش)

وزنم خیلی خوب ثابت مانده. تعجب می کنم که قبلا تا چیت می کردم وزنم می رفت بالا. ولی الان تقریبا هر چی دلم بخواد می خورم. البته کاملا محتاط هستم که اگر کربوهیدرات ها را خیلی خیلی کم بخورم. مثلا سیب زمینی سرخ شده خوردم ولی خیلی کم. 

هر روز سبوس جو می خورم که صبحانه مورد علاقه امه و تصمیم ندارم به این زودیها دست از سرش بردارم :)

۱۳۹۴/۶/۲۶ ۲۱:۲۶:۵۴
(ویرایش)

وزنم خیلی خوب ثابت مانده. تعجب می کنم که قبلا تا چیت می کردم وزنم می رفت بالا. ولی الان تقریبا هر چی دلم بخواد می خورم. البته کاملا محتاط هستم که اگر کربوهیدرات ها را خیلی خیلی کم بخورم. مثلا سیب زمینی سرخ شده خوردم ولی خیلی کم. 

هر روز سبوس جو می خورم که صبحانه مورد علاقه امه و تصمیم ندارم به این زودیها دست از سرش بردارم :)

۱۳۹۴/۶/۳۱ ۱۵:۵۹:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۳:۲۲:۳۱
(ویرایش)

سلام anim2-40 مرسی دوستم خیلی از نوشته هات استفاده کردم

چقدر خوب که با رژیمی که گرفتی وزنت ثابت مونده... به نظر من که مهم ترین چیز تو کم کردن وزن همینه که وقتی به وزن ایده آلت رسیدی ثابت نگه داشتن وزنت کار سختی نباشه.

۱۳۹۴/۷/۲ ۲۰:۰۳:۰۶
(ویرایش)

مچکرم دوستم :)

حالا که وزنم را دارم ثابت نگه می دارم می خوام از هفته دیگه شروع کنم ساختن عضله. می دونم که خیلی مهمه عضله داشته باشم و از عواقب تحلیل عضلات در میانسالی و پیری مخصوصا برای خانومها مطلعم.

برای اینکه یه برنامه منظم داشته باشم این سایت را پیدا کردم و قراره با این سایت ورزش کنم

http://www.bodybuilding.com/

۱۳۹۴/۷/۲ ۲۰:۰۳:۴۳
(ویرایش)

مچکرم دوستم :)

حالا که وزنم را دارم ثابت نگه می دارم می خوام از هفته دیگه شروع کنم ساختن عضله. می دونم که خیلی مهمه عضله داشته باشم و از عواقب تحلیل عضلات در میانسالی و پیری مخصوصا برای خانومها مطلعم.

برای اینکه یه برنامه منظم داشته باشم این سایت را پیدا کردم و قراره با این سایت ورزش کنم

http://www.bodybuilding.com/

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران