تعداد بازدید : 29239
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۳/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۰/۱۶
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۳/۹ ۱۶:۵۶:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۱ ۱۳:۳۶:۳۴
(ویرایش)
مامان سانی خوش اومدی عزیزم
در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۹ ۱۶:۵۹:۲۱
(ویرایش)
مامان سانی 6 ماهه پیش به منم گفته بود زخم دارم ولی الان بهتر شده.نگران نباش
در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۹ ۱۷:۱۸:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۰ ۱۱:۴۴:۲۲
(ویرایش)
واقعا چه خوب نازیلا جون خواهش قابل شما رو نداره شما خودت فک کنم 6ماه اقدامی.ایشالا این ماه به ما خبر خوب بدی
۱۳۹۴/۳/۹ ۱۷:۲۲:۰۶
(ویرایش)
نازیلا جونم من 29 سالمه دومین ماهم بود دیگه میگن یه سال طبیعی ولی انتظار سخته یه کوچولو اضافه وزن دارم شاید قسمت باشه وزن کم کنم بعد
۱۳۹۴/۳/۹ ۱۷:۲۴:۳۶
(ویرایش)
راستی مامان سانی زخم رو از تست پاپ اسمیر تشخیص دادن،? واسه درمان دارو دادن?
۱۳۹۴/۳/۱۰ ۱۱:۵۷:۴۶
(ویرایش)

سلام نی نی کوچولو خوبی ؟چه خبر ؟راستی من 2 ماه پیش از کیت تخمک گذاری استفاده کردم .دو خط رنگی میشد ولی خط دومی کمرنگ بود ..راستی زخم دهانه رحم تو همون معاینه مشخص میشه ..

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۱۰ ۱۴:۲۱:۵۲
(ویرایش)

سلام نازیلا جون  اسم من تارا هستش از اشتایی خیلی خوشحالم و اینکه میتونم حرفامونو بهم بزنیم هیجی بعده 3روز عقب افتادن سیکلم شروع شد فک کنم استرس داشتم منم این ماه می خوام از کیت استفاده کنم واسه روز 13 هم وقت سنو گرفتم من تو معاینه بهم گفت زخم داری و پاپ اسمیر نوشت بعد گفت مشکلی نیست حالا از امروز شروع کردم به ورزش بلکه یه کم وزن کم کنم باید 62 باشم ولی 67کیلو وزن دارم

خودت چی کزدی ؟خبری نیستanim2-21

۱۳۹۴/۳/۱۰ ۱۴:۵۰:۵۳
(ویرایش)

سلام تارا جووونم ..منم خوشحالم از آشنایی با شما ...از اینکه با هم همدرد هستیم و صحبت میکنیم آروم میشم عزیزم..والاه منم منتظرم ..فردا روز پریودم هست..کمر درد دارم ...فک کنم قراره پریود بشم ..اونقدر  که استرس دارم..انشالاه به زودی از انتظار در میاییم..دکتر به من گفته تا 3 ماه باردار نشی بیا بنویسم عکس رنگی ...ناراحتم نمیخوام عکس رنگی ..cry

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۱۰ ۱۴:۵۲:۱۳
(ویرایش)

تارا جونم بازم از احوال هم با خبر میشیم ..اینجوری یه دلگرمی هست برای همدیگه ..قربونت بشم ..anim2-thumbsupsmileyanim

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۱۰ ۱۷:۰۷:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۲۸ ۱۱:۵۷:۰۶
(ویرایش)

سلاممم دوستان

منم بعد از یه سقط دوباره میخام واسه بارداری اقدام کنم

امید هممون به خدا

۱۳۹۴/۳/۱۰ ۲۰:۰۹:۲۵
(ویرایش)

الهی نازیلا جون ایشالا که خبر خوب بدی خانمی امیدوارم کار به اونجا نکشه ولی نترس مثله معاینه میمونه اگه خیلی نگران یودی برو مراکزی که با بیهوشی انجام میدن . به خدا این استرس پدر ادمو در میاره من این ماه انقد اسنرس داشتم خودمو منقبض کردم که شکمم رگ به رگ شدهhappy

۱۳۹۴/۳/۱۰ ۲۰:۰۹:۳۹
۱۳۹۴/۳/۱۰ ۲۰:۰۹:۵۱
۱۳۹۴/۳/۱۰ ۲۰:۱۴:۵۶
(ویرایش)

سلام اوان جان خوش اومدی به جمع ما  از اینکه سقط داشتی متاسفم عزیزم شما از تجربه خودت بگو واسه ما  ایشالا این بار زود نتیجه میگیری و یه نی نی سالم میاریflower

۱۳۹۴/۳/۱۰ ۲۰:۲۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۱۵ ۱۲:۲۴:۴۴
(ویرایش)

سلام بچه ها جووووون،خوبین همگی؟kiss

یهسوال داشتم کسی میتونه کمکم کنه؟ این که میگن تو اقدام پری نامنظم میشه درسته؟ohآخه من تازه رفتم تو اقدامم اصلا پری نامنظم نداشتم این ماه یک هفته عقب افتادoops

و خدایی که در این نزدیکی است
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران