تعداد بازدید : 29245
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۳/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۰/۱۶
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۳/۱۴ ۰۰:۱۰:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۳/۱۸ ۱۴:۰۶:۲۱
(ویرایش)

باز نیستید که بچه ها شما بیشتر چه ساعتی میایید

۱۳۹۴/۳/۱۴ ۱۴:۵۰:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۰ ۱۱:۴۴:۲۲
(ویرایش)

سلام عزیزم نه واسه تیر ماه وقت دارم مجدد نه دیگه پاپ اسمیر و دید گفت مشکلی نیست معمولا میگن بهنره که تا قبل بچه دار شدن فریز نکبیم شاید علمی نباشه حالا این بار باز ببینیم چی میشه

من معمولا شب ها 12اینا یه سر میزنم

۱۳۹۴/۳/۱۵ ۲۲:۰۰:۴۹
(ویرایش)

سلام تارا جون خوبی عزیزم من هنوز جواب پاپ اسمیرمو نگرفتم آره اینی که میگی منم شندیدم به خاطر همین یه کم نگرانم میترسم بگه باید فریز شی بیشتر از لون این قضیه پریود نشدنم داره نگرانم میکنه راستی این زخم به نظرت تو عقب افتادن پریودهم تاثیر داره؟

۱۳۹۴/۳/۱۶ ۰۱:۲۰:۱۴
(ویرایش)

سلام عزیزم مگه تو اقدام نیستی؟ شاید به خاطر اونه پریودات نامنظمه راستش من اصلا در این مورد چیزی نمیدونم ولی بعید میدونم زخم باعث نامرتبی پریود بشه واسه من که اینطور نیست دکتر که معاینه کرد گفت زخمه ولی  گفت تو اقدامتو بکن مهم نیست حالا من این ماه میخوام از کیت استفاده کنم ببینم چی میشه.

۱۳۹۴/۳/۱۶ ۰۹:۴۸:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۱ ۱۳:۳۶:۳۴
(ویرایش)

سلام بر همگی ...خوبین؟من که مسافرت بودم ..مامان سانی عزیز خوش اومدی عزیزم ..راستش من هم چند ماه پیش رفتم برای معاینه گفت زخم داری و عفونت ..اولش خیلی ترسیدم ولی بعدش برام قرص و پماد واژینال نوشت گفت یکماه استفاده کن ..بعدش گفت زخمت رو پانسمان میکنم در واقع نگفت فریز میکنم ..بعد یکماه معاینه کرد گفت که زخمت بهتر شده ..و میتونی اقدام کنی برای بارداری ..من که تو مطب بودم 2 نفر دیگه هم بودن که زخم داشتن ..ولی در کل نگرانی نداره مامان سانی ..

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۱۶ ۰۹:۵۲:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۰۰:۳۷:۴۹
(ویرایش)
سلام خانما خوبید؟کسی هست که بتونه کمکم کنه؟درد سینه ها از کی میتونه علامت حاملگی باشه ؟شاید بگید بخاطر پریوده اما پریودم تقریبا دو هفته دیگه اس اما سینه هام خیلی درد می کنن حتی سوتینم هم اذیت می کنه
خدایا منم می بینی؟؟؟؟؟
۱۳۹۴/۳/۱۶ ۱۲:۲۷:۵۹
(ویرایش)

ممنونم به خاطر راهنماییتون فردا میخوام جواب پاپ اسمیرمو بگیرم ایشالله که چیز  خاصی نباشه 

۱۳۹۴/۳/۱۶ ۱۲:۲۹:۴۵
(ویرایش)

عزیزم درد سینه فک نمیکنم به این زودی ها باشه شاید وقت تخمکگذاریته 

۱۳۹۴/۳/۱۶ ۱۲:۳۳:۰۸
(ویرایش)
تخمک گزاریم تموم شده ماه های قبلم اینقدر زود درد سینه نداشتم
خدایا منم می بینی؟؟؟؟؟
۱۳۹۴/۳/۱۶ ۱۲:۴۸:۳۶
(ویرایش)

نیاز جان عزیزم ایشالله که علایم بارداری باشه ولی به نظر من فکرتو درگیرش نکن چون اینجوری زمان برات خیلی دیرتر میگذره این دو هفته برات یه سال تموم میشه چند وقته اقدامی ؟

۱۳۹۴/۳/۱۶ ۱۴:۲۱:۳۱
(ویرایش)
اره عزیزم حق با شماست چهار ماه
خدایا منم می بینی؟؟؟؟؟
۱۳۹۴/۳/۱۷ ۰۰:۰۵:۱۶
(ویرایش)

سلام خوبین دوستان نازیلا جون نیستی عزیزم من کیت گرفتم ولی هنوز استفاده نکردم نحوه استفادش چطوره ؟چه زمانی ؟

۱۳۹۴/۳/۱۷ ۰۸:۵۲:۱۸
(ویرایش)

سلام تارا جون ..مهمون داشتم و کار خونه ..عزیزم منم امروز میخوام بخرم.نحوه استفادش اینجوریه که ادار اول صبح نباید باشه ..ساعت 12 تا 2 رو انتخاب کن تا 5 روز تو همون ساعت استفاده کن.2 ساعت قبلش هم مایعات نخور ..مارک چی خریدی ؟

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۱۷ ۰۸:۵۵:۲۶
(ویرایش)

تارا من از ابزار تعیین زمان تخمک گذاری محاسبه کردم نوشته از 21 تا 27 زمان تخمک گذاری هست پس منم 2 روز قبلش شروع میکنم به استفاده از کیت ..فک کنم تو هم باید 1 روز قبل من شروع کنی..blink

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۱۷ ۰۸:۵۵:۳۲
(ویرایش)

تارا من از ابزار تعیین زمان تخمک گذاری محاسبه کردم نوشته از 21 تا 27 زمان تخمک گذاری هست پس منم 2 روز قبلش شروع میکنم به استفاده از کیت ..فک کنم تو هم باید 1 روز قبل من شروع کنی..blink

در حال اقدام
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران