تعداد بازدید : 29245
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۳/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۰/۱۶
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۳/۱۷ ۰۹:۱۲:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۱ ۱۳:۳۶:۳۴
(ویرایش)

من که دوره هام 28 روزه هست .از روز 12 شروع میکنم به استفاده از کیت ..تو هم حساب کن ببین روز 12 سیکلت کی میشه از اون روز استفاده بکنanim2-21

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۱۷ ۰۹:۱۳:۴۰
(ویرایش)

تارا جون داشتم به این فکر میکردم که کاش باهم تو یه ماه  به همین زودی باردار بشیم ....anim2-28

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۱۷ ۰۹:۳۹:۲۱
(ویرایش)

تارا جان نیستی ؟anim2-65d6a5d6s

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۱۷ ۱۸:۰۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۰ ۱۱:۴۴:۲۲
(ویرایش)

سلام نازیلا جون....... الهی خانم خونه افرین به شما

اره عزیزم من یه روز قبل شمام از 20 تا 26 تخمک گذاری از فردا کیت استفاده میکنم یعنی 18شروع میکنم به استفاده از کیت

الان خونه نیستم مارکشو نگاه کنم ولی احساس میکنم خوب نیست چون ارزان بود فقط اون مارکو داشت داروخونه نزدیک خونمون منم حوصله نداشتم جایی دیگه برم

وای اره نازی  جون چه خوب میشود با هم باردار میشدیم اونوقت 9ماه باهم پیش میرفتیم ایشالا

راستی من دیروز رفتم موهامو رنگ زدم ولی میخوام دوباره عوض کنم فک میکنی ممکنه مشکلی ایجاد کنه

۱۳۹۴/۳/۱۷ ۲۰:۰۸:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۰ ۱۱:۴۴:۲۲
(ویرایش)

سلام وای نازیلا جون الان فهمیدم فردا باید برم همایش تیریز

cry وای وای من از کجا کیتو امتحان کنم اخه اونجا حرصم گرفته ببین شانس منو

۱۳۹۴/۳/۱۸ ۰۹:۱۰:۳۲
(ویرایش)

سلاام تارا جان ..اره از 18 شروع کنی بهتره ..19 هم میشه شروع کنی ..فدات بشم اخه اصلا کار سختی نیست که اشکال نداره تو مسافرت باش..کلا 5 دقیقه طول نمیکشه ..فقط تو کیفت لیوان یکبار مصرف باشه و با کیت ..5 دقیقه برو WC  ..کیت رو که گذاشتی تو لیوان تا 3 دقیقه مشخص میکنه ..به همین راحتی anim2-65d6a5d6s

راستی واسه رنگ مو هم مشکلی ایجاد نمیکنه ..من خودم که چند روز پیش رنگ گذاشتم ..anim2-smiliess8

تارا جون انشالاه که با هم به زودی باردار بشیم و 9 ماه رو با هم پیش بریم ..وااااای که چه خوب میشد ..anim2-painting

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۱۸ ۱۲:۲۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۴/۱۱ ۱۱:۰۷:۴۳
(ویرایش)

سلام خانوما من تازه عضو شدم تا از راهنمایی شما استفاده کنم منم شش ماهه در حال اقدام ولی متاسفانه بی نتیجه بود.بدتر از همه شوهرم نسبت به این موضوع سرد شد.

خیلی وقت منتظرتم
۱۳۹۴/۳/۱۹ ۱۲:۰۹:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۵/۲۶ ۰۸:۲۲:۰۵
(ویرایش)

سلام به همگی منم 3 ماه اقدام کردم اما خبری نشده sadخداکنه هممون زود زود مامان شیم و به آرزومون برسیم smile اون خانمی که بعد 6 ماه باردار شدن بیان به ما ها روحیه بدن لطفن چون من شخصاً خیلی استرس دارم

۱۳۹۴/۳/۱۹ ۱۳:۴۲:۳۱
(ویرایش)

سلام آرامش ..خوش اومدی به این پیچ در حال اقدامی هااا..منم 6 ماهه تو اقدامم و خبری نشده..عزیزم منم استرس دارم ولی همه چیز درست میشه ..من که سعی میکنم خودمو به بیخیالی بزنم ..امیدوارم همه اقدامی هااا موفق بشن و بیاییم اینجا خبر خوش بدیم و به بقیه روحیه بدیم ..الهییییییییییییییییییییییییی آمین..valentine

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۱۹ ۱۳:۴۵:۲۶
(ویرایش)

بچه هااا یه جمله ا ی هست که میگه ..تا الان خدا با ما بوده ..از این به بعد هم با ما خواهد بود ..خدای دیروز ما ..خدای امروز و فردای ما هم هست ..پس همه چی رو میسپاریم به خدا و توکل میکنیم به خدا...بعضی هااا همون ماه اول باردار میشن..ولی بعضی ها با گذشت زمان و تلاش های مکرر ..انشالاه همه به زودی جواب میگیریم..baby

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۱۹ ۱۳:۵۱:۴۲
(ویرایش)

سلام حلما جون خوش اومدی عزیزم به این سایت ..دختر 6 ماه که چیزی نیست همسرت سرد بشه به این موضوع..احتمالا تو خودت خیلی در مورد این موضوع باهاش حرف میزنی و اونم منتظر میمونه...درسته همه ما تو دلمون استرس داریم و فکرمون مشغوله ولی نباید به روی خودمون بیاریم..وقتی همسرمون هم میگه با بیخیالی جواب بدیم که انشالاه هر چی خدا بخواد بعضیا چند سال طول میکشه تا جواب میگیرن حالا ما چند ماهه..anim2-21 بعدش تو دلمون دعا کنیم و به آرزومون برسیم ..که زودی بچه دار بشیم anim2-40

خوبیه این سایت همینه که همه همدیگه رو درک میکنیم و راحت میتونیم باهم حرف بزنیم و بهم کمک کنیم ..kiss

در حال اقدام
۱۳۹۴/۳/۱۹ ۱۳:۵۵:۲۵
(ویرایش)

مرسی نازیلا جونflowerمن مثل تو زدم به بیخیالی می خوام سعی کنم بهش فکر نکنم چون میگن بدترین حالت تو این شرایط استرس هستش. باید انرژی داشته باشیم و مثبت فکر کنیم به امید اینکه همه اقدامی ها زوزد زود مامان میشیمblink

۱۳۹۴/۳/۱۹ ۱۳:۵۶:۲۴
(ویرایش)

مرسی نازیلا جونflowerمن مثل تو زدم به بیخیالی می خوام سعی کنم بهش فکر نکنم چون میگن بدترین حالت تو این شرایط استرس هستش. باید انرژی داشته باشیم و مثبت فکر کنیم به امید اینکه همه اقدامی ها زوزد زود مامان میشیمblink

۱۳۹۴/۳/۱۹ ۱۴:۲۸:۱۹
(ویرایش)

بچه ها یه دکتر خوب بهم معرفی میکنید که تو غرب تهران باشه .من تحت نظر دکتر فروغی هستم اما می خوام دکترمو عوض کنم anim2-21

۱۳۹۴/۳/۱۹ ۱۴:۳۷:۲۵
(ویرایش)

سلام آرامش میخوای از ماما بپرس

در حال اقدام
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021