تعداد بازدید : 948254
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱/۱۷ ۱۹:۴۲:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۱۰ ۲۰:۵۴:۵۲
(ویرایش)

سلام به باراناى عزيز و تمامى دوستان خوبم . اميدوارم كه همه خوب باشيد و با روحيه سال جديد شروع كرده باشيد . من اينجا آمدم كه اعلام كنم با اجازه بارانا من هم اينجا هستم تا به در حد توان و تجربه به شما در تمرين ها كمك كنم . 

خدايا باور دارم تو را ، كمكم كن و شروع راهى خوش برايم بساز .
۱۳۹۵/۱/۱۷ ۲۰:۵۹:۰۰
(ویرایش)

ارغنون عزيز بانو شدنت مبارك . آره كه بانو شدى . شايد باور نكنى كه من هم بعد از كمتر از يك ماه هنوز تو شوك بانو شدنم هستم و خوب حسى كه دارى درك ميكنم . هورا مباركه يه بانوى ديگه 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻🙏🙏🙏😭😭

مباركه 

مبارك 

۱۳۹۵/۱/۱۷ ۲۱:۰۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۷:۲۸:۱۲
(ویرایش)

ازاده جان کمکم کن دیگه.من لحظه ورود خیلی مشکل دارم اصلا تو نمیره

خواستن توانستن است
۱۳۹۵/۱/۱۷ ۲۱:۵۹:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

Saamiin ، بانويي، saraye1363 عزيزانم خوش امديد خوشحالم راه درمان و پيدا كرديد، براي شروع حتما صفحه ي اول و مو به مو بخونيد، بچه ها براي اينكه راحت بتونيد تمرين كنيد و حس بد نسبت به تمرين نداشته باشيد بايد حتما موقع تمرين حواستون و پرت كنيد و مشغول تي وي ، اهنگ يا موبايل بشيد يا رابطه جنسي با همسرتون و مجسم كنيد، زمان و از دست نديد و هر روز تمرين كنيد و گزارش بديد تا هم انگيزتون بالا بره و هم اگه ايرادي توي تمرينتون هست برطرف بشه، جلو اسمتون (...) بذاريد تا ايشالا بعد عدد بانو شدنتون و بذاريد

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۱/۱۷ ۲۲:۰۳:۳۸
(ویرایش)

هليا-3 جان فردا باز تمرين كن و اگه راحت بودي برو اقدام عزيزجان، كگل باز تمرين كن، براي اقدام با هر مدلي راحتي اقدام كن، من زن رو پيشنهاد ميكنم چون كنترل بيشتر دست زن هست اما تو هر مدلي راحتي اقدام كن، معاشقه ي خوب و طولاني داشته باش تا تحريك بشي، لوبريكنت زياد بزن، نفس عميق بكش و برو واسه اقدام ، مطمئنم موفق ميشي، منتظر خبر خوش بانو شدنت هستيم 

۱۳۹۵/۱/۱۷ ۲۲:۱۰:۰۲
(ویرایش)

ارغنون جان بانوي ١٧٦ بهت تبريك ميگم، عزيزجان زود رفتي واسه اقدام اما اشكالي نداره، ببين از هر فرصتي براي رابطه استفاده كن تا خيلي زود راحت بشي، ببين تو راهت بازه و فكر نكن چون تا اخر تمرين نكردي نميتوني، من ميدونم كه تو ميتوني پس خودتم اين باور و داشته باش و ريلكس باش و شل كن و فقط سعي كن لذت ببري، هر رابطه نسبت به رابطه قبل خيلي راحتتر ميشه پس نگران نباش ولي اگه ديدي خيلي سختته باز با ديلاتور تمرين كن ولي دخول هم داشته باش، نامت و به ارغنون(١٧٦) تغيير بده، ميبوسمت و بازهم بهت تبريك ميگم

۱۳۹۵/۱/۱۷ ۲۲:۱۲:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

سکینه جون کگل چقدر و چند ثانیه ای انجام میدی؟

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۱/۱۷ ۲۲:۱۵:۰۲
(ویرایش)

آزاده جون ما خیلی وقته بارانا جون را ندیدیم . ازشون خبری ندارین؟

۱۳۹۵/۱/۱۷ ۲۲:۱۶:۵۸
(ویرایش)

ارغنون جون مبارکه خانم 😍😍😍😍 ایشالا همیشه شاد و خوشبخت باشین عزیزم. به توصیه های مریم جون گوش کن و تا میتونین رابطه داشته باشین.😍

۱۳۹۵/۱/۱۷ ۲۲:۱۸:۵۶
(ویرایش)

سكينه جان تمرين كگل خيلى كمك ميكنه براى راحتر وارد كردن ديلاتور و اينكه خوب با ساختمان و شكل واژن آشنا باشى و بدونى كه اگر ريلكس نباشى دهانه واژن ناخوداگاه بسته ميشه . من تجربه خودم براى از بين بردن كامل ترسم استفاده از انگشتهاى خودم بود البته كه خانم بارانا توضيح داده بودند خوب هست كه همزمان با تمرين ديلاتور از همسر تون هم بخواهيد كه با ديلاتور يا انگشت با شما در تمرين همكارى كنند ولى من بخاطر اينكه همسرم هيچ تمايلى به كمك كردن نداشت  و بعد از پنج سال كاملا جدايى عاطفى بينمون اتفاق افتاده بود از انگشتهاى خودم استفاده كردم و دهانه واژنم حس كردم و ديدم هيچ اتفاق بدى قرار نيست بيوفته و از نظر روحى خيلى كمكم كرد براى ريلكس بودن و در نتيجه راحت وارد كردن ديلاتور . سكينه جان مرتب تمرين كن و هيچ وقت هيچ وقت نا اميد نباش و به خودت و تمرين هات اعتماد كن و باور كن و إيمان داشته باش كه به زودى بانو خواهى شد . 

۱۳۹۵/۱/۱۷ ۲۲:۲۰:۳۷
(ویرایش)

سلما جان من با باراناى عزيز چهار روز قبل صحبت كردم . خوب بودند . 

۱۳۹۵/۱/۱۷ ۲۳:۱۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۸ ۱۸:۵۸:۰۵
(ویرایش)

من ميخواستم تمرينامو از امروز شروع كنم ولي ديلاتور پيدا نكردم 😔 من مشهدم كسي ميدونه از كجا ميتونم تهيه كنم؟!

۱۳۹۵/۱/۱۷ ۲۳:۲۶:۰۷
(ویرایش)

Nargis عزيز ما اينجا خودمون ديلاتور ميسازيم با دستكش جراحى و پنبه . از انگشت كوچيك كه از پنبه پر شده به عنوان كوچكترين ديلاتور و اولين سايز استفاده ميكنيم تا انگشتهاى بعد به عنوان سايزهاى بعدى . بنابراين نگران تهيه ديلاتور نباش . اولين قدم كه يعنى تصميم به شروع تمرين هست برداشتى . اولين قدم يعنى بزرگترين قدم . پس فردا لوازم درست كردن ديلاتور تهيه كن و بيا اينجا عزيزم . 

۱۳۹۵/۱/۱۸ ۰۰:۱۴:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۶ ۰۷:۵۸:۳۴
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم.

من امشب با سا یز ۱۱ با طول۱۵ سانت تمرین کردم حدود یکساعت و ربع. اولش برای وارد کردن کند رفت ولی دور دوم به بعد کاملا راحت بودم.فقط یه مساله وقتی دیلاتورو بیرون اوردم یه کوچولو خونابه خیلی خیلی کمرنگ قهوه ای روش بود.فقط یه بار  اونم خیلی خیلی کمرنگ و  ناچیز بود دفعات بعد دیگه نبود.دلیلش چی میتونه باشه؟ هفته دیگه وقت پریودمه!

نگرانی هنگامی پایان می یابد که ایمان آغاز شود....
۱۳۹۵/۱/۱۸ ۰۰:۳۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۲۹ ۲۱:۴۳:۴۱
(ویرایش)

سلااام منم که پریود شدم و باید قعلا صبر کنم فقط اینکه طول دیلاتور مهمه؟ چون فک کنم تنگی مال یک سوم اولیه واژن درسته؟ مثلا طول 10سانت خوبه؟ 

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران