تعداد بازدید : 948198
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱/۲۰ ۲۰:۵۷:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

مریم جون خوش اومدی. یک شرح حال میدادی. صفحه اول را دقیق بخون و هر جا سوال داشتی بپرس. گزارش باید اینجا بدی تا هم انگیزه بگیری هم راهنماییت کنیم

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۱/۲۰ ۲۲:۴۰:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۹ ۱۴:۳۱:۵۱
(ویرایش)

ممنونم سلما جون و مريم عزيزم حتما انجام ميدم مواردى که گفتيد .من از امروز عصر خون ديدم در صورتى که نزديک پريم نيست و ادرار مدام دارم فکر کنم از عصر 20 تا 30 بارى رفتم دستشويي فکر کنم از باقى مانده پردم باشه چون يه حس سوزش مثل اينکه چيزى پاره يا ضخم بشه ايا ادامه بدم رابطمو يا چند روزى متوقف کنم ؟

من ميتوانم و بايد بتوانم
خدايا اااااا ممنونم ازت
۱۳۹۵/۱/۲۰ ۲۳:۱۷:۳۹
(ویرایش)

نونا جان بهترین کار اینه بعد از رابطه کامل دکتر معاینه کنه. اگر خونریزی ادامه داشت و سوزش ادرار هم همینطور حتما باید معاینه بشی. فعلا دست نگهدار تا مطمئن بشی زخم یا عفونت نداری. ممکنه هیچی هم نباشه فقط جهت اطمینان برو دکتر

۱۳۹۵/۱/۲۰ ۲۳:۲۰:۱۴
(ویرایش)

خوش اومدی ارکیده جان. برو دقیق صفحه اول را بخون. و شروع کن به درمان. چون انگشت را وارد میکنی از دیلاتور پنج سانت دور شروع کن. دائم گزارش بده تا هم انگیزه بگیری هم راهنمایی بشی. بزودی اول مشکل رابطه که حق تو و همسرته حل میشه بعد فکر بچه دار شدن میشی

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۰۱:۱۱:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

اركيده٦٦ جان ديگه خودتم بايد از نظر روحي رو ذهنت كار كني و به خودت كمك كني، بهتره يكم با حس منطق رو ذهنت كار كني و ترست و كنار بذاري، شما كه قبلا يكبار تمرينات و رفتي و هيچ اتفاق بدي هم واست نيفتاده پس نشون ميده ميتوني و پنانسيلش و داري، همچنين ١٧٧ نفر درمان شدن و كلي خانم ديگه در حال تمرين هستن پس وقتي اونا تونستن تو هم ميتوني، هيچكس با وارد كردن يه گوش پاك كن، انگشت يا ديلاتور كه نه كشته شده نه خورده شده😄😄 پس تمرينت و شروع كن، با يه گوش پاك كن كه روش دستكش كشيدي و لوبريكنت زياد زدي شروع كن، و حتما موقع تمرين حواست و پرت كن و مشغول تي وي يا موبايل و اهنگ كن تا ذهنت از واژن و تمرين دور بشه، يهو ميبيني ديلاتور يا گوش پاك تا انتها داخل شده و اصلا متوجه نشدي، عزيزجان ما در كنارتيم نگران نباش، برو تمرين كن و زود بيا گزارش بده كه منتظرتم، تنبلي نكنيا، منتظرم

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۰:۵۴:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام بچه ها جون ..سال نو رو به تک تک تون تبریک میگم ...خسته نباشید میگم به بارانا جون و مریم جون و سلما جون .

امیدوارم انجمن تون جهانی بشه anim2-thanks

تبریک میگم به بانوهای جدید . سالی که نکوست از بهارش پیداست .anim2-a2d3

دوستانی که درمان شدید ، خاطره و تجربیات درمان تون رو تو قسمت خاطرات بنویسید ...177 نفر درمان شدن ، فقط 11 نفر نوشتن anim2-sad

امیدوارم همیشه شاد باشید و پیروز .

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۲:۰۹:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۱۴:۰۰:۰۶
(ویرایش)

بچه ها از امروز که پریودم تموم شد تمرینامو جدی شروع کردم.همیشه از اینکه حتی چیزی نزدیک واژنم شه وحشت داشتم.ولی امروز تونستم گوش پاک کنو خیلی راحت استفاده کنم بدون درد.شاید یه دونه گوش پاک کن مسخره بیاد ولی برای من قدم بزرگیه.برام دعا کنید

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۲:۱۰:۴۲
(ویرایش)

بچه ها امروز یه دونه گوش پاک کنو کردم 3تا. یه نیم ساعتم تمرین کردم.فقط اینکه چند روز با 3تا باشم بعد بکنم 5؟ بعدشم وقتی گوش پاک کن اون تو هست باید همون تمرینهایی که دىلاتور توی بدنه انجام بدهم؟بعدم من حتی وقتی خودمم دارم تمرین میکنم پاهام جمع میشه .

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۳:۱۴:۰۷
(ویرایش)

چرا هیشکی جواب منو نداد پس؟

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۳:۴۵:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ ۰۸:۵۴:۰۰
(ویرایش)

sarayجان هر وقت تونستی تند تند عقب و جلو کنی بدون درد  میتونی یدونه به گوش پاکن ها اضافه کنیدوش آب گرم و کگل حین تمرین بهت کمک مبیکنه.وقتی داری تمرین میکنی حواستو با تی وی یا موبایل  یا آهنگ پرت کن تا خودتو جمع نکنی.عزیزم همه ما این حسو داشتیم درکت میکنیم.

آشوبم "آرامشم" تویی
۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۳:۵۲:۰۶
(ویرایش)

سلاله جون بهتره به جای خیار از دیلانور پنبه ای استفاده کنی.خیار خیلی سفته ممکنه داخل بشکنه بهت آسیب بزنه.دیلاتور پنبه ای خیلی نرمو راحته.صفحه اولو بخون یه دیلاتور با دور پنج سانت درست کن لوبریکانت بزن حواستو به تی وی پرت کن با کگل آروم آروم  بده داخل.هر جا احساس کردی درد داری دیلاتورو نگه دار کگل کن 10ثانیه منقبض 10 ثانیه شل کن این تمرینو 20بار انجام بده بعد دوباره حرکت بده دیلاتورتو.عزیزم ما اینجا کنارتیم که کمکت کنیم.باید کم کم ترسو از خودت دور کنی.

آشوبم "آرامشم" تویی
۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۴:۰۵:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۳۱ ۰۹:۵۹:۲۹
(ویرایش)

منم چند روزه تمرین کگل رو شروع کردم 

مرحله وارسی هم با استفاده از آینه انجام دادم 

ولی خیلی ترس دارم از دیلاتور 

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۴:۱۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۷ ۱۳:۳۲:۴۰
(ویرایش)

سلام دوستان

اگه یادتون بیاد من تا یک ماه پیش تمرین داشتم و گزارش میدادم.

بعد دیگه نشد ادامه بدم تا بعد عید. دوباره شروع کردم و چند جلسه تمرینات رو انجام دادم.چون تمرینات آخری پراکنده بود دیگه گزارش ندادم. و نهایتا رفتم برا اقدام و خوشبحتانه موفقیت آمیز بود. و بالاخره بعد از 7 ماه ازدواج من هم بانو شدم. این خوشحالی و خوشبختی رو مدیون دوستان عزیزی هستم که این صفحه رو راه اندازی کردند و بی دریغ کمک میکنند. از همه صمیمانه تشکر میکنم. شماره من چند میشه؟

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۴:۴۴:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲۴ ۰۰:۳۴:۴۸
(ویرایش)

ارکیده جان باید دیلاتور رو به ژل خیلی آغشته کنی ، جلوی تی وی بخواب پاهاتو باز کن ، قبلش دوش آب گرم بگیر یا قبلش خودتو با آب گرم بشور ، دیلاتور رو کمی شیبدار به سمت پایین بگیر چون واژن شیبداره ، بذار دم ورودی واژنت و یواش یواش وارد کن و هرجا گیر کرد کگل کن ، کگل معجزه میکنه

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست
آنقدر سیر بخند تا که غم از رو برود
۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۵:۰۹:۳۰
(ویرایش)

مبارک باشه سارا جون به گمونم178 میشه.چقد خوب چقد بانو داریم تو سال جدید.سارا جون 1ماه اول خیلی رابطه داشته باشین تا نرمال بشه برات

ارکیده جون سعی کن حواستو پرت کنی میشه اگه با انگشت تمرین کنی تو سایزای بالاچیکار میخوای بکنی ببین یه آهنگ بذار اول تو آینه دیلاتورو رو ورودی واژنت بذار.یکم شیب رو به پایین بده به دیلاتورت .چشاتو ببند آروم آروم با کگل بده تو.هر جا نرفت تو همنجا که تو هس کگل کن10ثانیه منقبض 10 ثانیهشل کنببین اینجا178نفر درمان شدن پس تو هم میتونی اگه فک میکنی از دیلاتور میترسی از گوش پاک کن شروع کن بذارش تو دستکشو لوبریکانت بزن.

آشوبم "آرامشم" تویی
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران