تعداد بازدید : 948987
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۸:۴۸:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

شیوا جان برای موفقیت اصلا عجله نکن و با صبوری و تلاش پیش برو. برای خودت وقت تعیین نکن که باعث استرس بیشتر بشه. همون طور که خانم خیابانی گفتن مراجعه حضوری درمانت رو راحت و سریعار می کنه. اگر مقدور بود حتما مراجعه کن. ولی تا اون موقع سعی کن بتونی دیلاتورت رو وارد کنی. دیلاتور رو بذار دهانه واژن و به صورت دورانی سعی کن واردش کنی. در آن واحد حواست به فیلم یا آهنگ پرت کن. برای نجات زندگیت تمام تلاشت رو بکن. وقتی درمان هست پس تلاش کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۹:۱۷:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۰:۱۰:۳۶
(ویرایش)

الان سعي كردم حرف شمارو گوش كنم، برا خودم آهنگ گذاشتم، يه گوش پاك كن و تو دستكش گذاشتم و با ژل لوبريكانت ، اونم زياد، بصورت دوراني سعي كردم، بصورت مايل  و شيب دار، همزمان كگل هم ميزدم ، اما بعد چن دقيقه ديدم دست و ران راستم بي اراده بي لرزه، فعلا متوقف كردم تا كگل بزنم و دوباره سعي كنم😔چرا مال من اينطوريه آخه؟😭 هر چقدم زور ميزنم سوراخي واژنم پيدا نيس رو همون قسمت توده اي كه تو عكس هم بعنوان واژن شماره گذاري شده، فشار ميارم ، بخدا اگه اينكارم بتونم بكنم كلي خوشحال ميشم ، اما انگار ماله من شديدتره😭 يعني با يه جلسه حضوري چطور ترسم ميريزه؟ نميتونم باور كنم يه روز بتونم اينكارو بكنم، هر چي به خودم اميد ميدم بازم انگار نميشه😔تورو خدا برام دعا كنين

٦ ساله زمان برايم متوقف شده....
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۲۱:۳۴:۵۱
(ویرایش)

عزیزم همین قدرم خیلی خوبه. خودش یه پیشرفته. حالا قبلش یه آینه بذار جلوت و سعی کن حالت زور زدن داشته باشی و دهانه واژنت رو ببینی.تو این حالت دهانه واژنت باز میشه و نی تونی ببینیش. بعدش سعی کن به صورت شیبدار گوش پاکن رو وارد کنی.

وقتی حضوری مراجعه کنی همه مراحل رو با ایشون تمرین می کنی و کمکت می کنن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۲۲:۲۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳ ۱۹:۲۶:۲۱
(ویرایش)

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه

من تمرینام خیلی خوب پیش میرفت تا امروز که باسایز دوازده و اخرین سایز تمرین کردم  خیلی خیلی سخت بود بعد حدود یه ساعت داخل شد خیلی سوزش و درد داشتم بعد که دیلاتورو اوردم بیرون یه ذره خونی شده بود دیگه ترسیدم تمرین نکردم تا یکی دو ساعت بعد دوباره تمرین کردم بازم خیلی سخت داخل شد بعد که بیرون اوردم یه ذره رگه های خون روش بود این خونه احتمال داره واسه پرده باشه؟؟؟خیلی میترسم و خیلی با سایز 12 اذیت میشم چکار کنم؟؟؟

من تونستم.......
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۲۲:۳۴:۰۶
(ویرایش)

سلام دوستان، واقعا قصد جسارت به كسي و ندارم ، واقعا واسم سواله چطور با يه جلسه ،ترس زدايي انجام ميشه؟ يعني باهام صحبت ميكنن در مورد اينكه واژنم در حدي گنجايش داره كه سر يه بچه ازش در مياد؟ يا بايد ترس و كنار بزارم و تلاش كنم؟ كه اگه واقعا منظور از ترس زدايي اين قبيل صحبت ها باشه من بارها شنيدم و خوندم ولي با اين وجود بازم ترس به من غلبه ميكنه😔😔😔 ميترسم منظور از ترس زدايي كه گفتن با يه جلسه حضوري برطرف ميشه همينا باشه و همه ي اميدمو از دست بدم😔 نميخوام انقد فازم منفي باشه ولي متاسفانه حالم خيلي بده 

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۲۲:۴۶:۱۰
(ویرایش)

فقط اينو هم اضافه كنم ؛مطمئنا به تواناييهاي شما و دوستان ، شكي نيس ، كه اگه غير اين بود اين تعداد مراجعه كننده موفق نداشتين، من با توجه به شرايط خودم و روحيه الانم دارم سوال ميپرسم و اگه نگرانم ، چون به توانايي خودم شك دارم

بازم اگه با سوالم ناراحتتون كردم معذرت ميخوام🙏🏼

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۰۰:۰۸:۰۲
(ویرایش)

كسي  آدرس مطب خانم خياباني رو ميدونه؟ ميشه لطفا بگين ؟ 

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۰۰:۲۵:۳۳
(ویرایش)

رز جان سایز قبلیت چند بود که این سایز اینقدر سخت وارد شده? عزیزم سعی نکن با زور و فشار یه سایز رو وارد کنی اینطوری ممکنه به خودت آسیب بزنی. سایزای آخر باید با صبوری بیشتری تمرین کنی. اگر میبینی سخت وارد میشه نیم سانت از سایزت رو کم کن با اون تمرین کن. اگر خون روشن باشه احتمال داره برای پرده باشه . امیدوارم به واژنت آسیب نرسونده باشی گلم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۰۰:۳۲:۲۰
(ویرایش)

شیوا جان من خودم حضوری نرفتم پیش ایشون ولی دوستانی بودن که تمریناتشون ماه ها طول کشیده بوده و حضوری رفتن و موفق شدن. فکر می کنم با کمک ایشون تو مطب یه دیلاتور وارد می کنی. نحوه صحیحش رو آموزش می دن و حتما یه توصیه هایی که روند درمانت رو سریع می کنه. عزیزم مطمئن باش این همه که درمان شدن پس این راه و روش جواب داده. ادرس مطب ایشون صفحه اول انجمن به همراه شماره تماسشون هست. بازم تو اتاق روحیه از دوستانی که حضوری رفتن می تونی بپرسی. عزیزم سعی کن روحیه ات رو قوی کنی و امید داشته باشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۰:۱۳:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱ ۰۰:۰۶:۱۹
(ویرایش)

سلام شیوا جان عزیزم من اوایلش چهل دقیقه فقط ور میرفتم تا میتونستم دیلاتور رو وارد واژنم کنم برای موفقیت با حوصله پیش برو 

منم الان که در حین تمرین هستم ران هام یه لحظه بی اراده میلرزه نفس عمیق بکش ان شاء الله که جواب بده من چندبار نفس عمیق که میکشم به حالت قبل برمیگردم و دوباره شروع میکنم 

اینجا همه تورو درک میکنن و کنارت هستن در مراحل تمرین تا بانو شدن

برات بهتریت آرزوها رو دارم دوست عزیز

.....
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۳:۰۶:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۲۱:۴۸:۴۶
(ویرایش)

سلام بچه ها من یک مدت مشکلم حل شد که چند وقت پیش اومدم گفتم ولی دوباره برگشته نمیتونم آخه چراsad

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۳:۱۵:۱۵
(ویرایش)

ممنون از همه تبریکاتون بچه ها کمکم کنید وازینیسمم برنگرده

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۷:۵۴:۰۶
(ویرایش)

من فردا نوبت دارم پيش خانم خياباني، و الان با علائم پريودي ، يادم اومد كه فردا بايد پريود بشم،( البته اگه تا پايان امشب نشم) حالا ب نظرتون نوبت و بزارم بعد پريودي يا ربطي نداره؟ آخه ميترسم اين همه راه از شمال پاشم برم تهران بعد پريود بشم و بي فايده باشه، اگه واقعا قراره تو مطب كمك كنه گوش پاك كن و بزارم تو واژنم، پس رفتنم بيهوده س، بعد يه سوال ديگه داشتم، من ديروز كمي تمرين كردم و حتي يه ميليمتر هم داخل نرف، ولي سوزش زياد دارم و ديشب حتي با اين سوزش خوابيدن برام سخت شده بود، يعني به ژل لوبريكانت حساسم؟ يا دستكش لاتكس؟ چ پيشنهادي دارين؟ يعني جايگزين ديگه اي داره؟ يادمه اين ژل لوبريكانت و ٨ ماه پيش خريدم و دو بار بيشتر استفاده نكردم ، الان روش تاريخش مشخص نيس، يعني منقضي شده؟ اين ژل ها چه مدت تارخ دارن؟بعدشم يادمه  همسرمم به اين ژل حساس بود و هرموقع بهش ژل ميزدم ، حالت نعوظش و از دست ميداد، منتظر راهنمايي شمام🙏🏼

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۷:۵۵:۲۵
(ویرایش)

نمیدونم 

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۷:۵۸:۴۳
(ویرایش)

شیوا ژل زرد ایموشن روان کننده خوبیه من ازش راضی ام

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403