تعداد بازدید : 948336
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۲۳:۵۳:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳ ۱۹:۲۶:۲۱
(ویرایش)

ممنونم ماه پیشونی گلم love

شماره مو خیلی دوست دارم ازت ممنونم

فقط عزیزم نمی دونم بخش خاطرات کجاس

من تونستم.......
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۰۰:۰۱:۱۰
(ویرایش)

ممنونم سودای گلم ایشالا که شما هم تو زندگیتون موفق و خوشبخت باشین love

من تونستم.......
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۰۰:۰۴:۴۷
(ویرایش)

ممنونم نسیم جانم همچنین شماlove

من تونستم.......
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۰۴:۱۱:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳۰ ۲۰:۲۷:۵۹
(ویرایش)

رز جان تبریک میگم عزیزم

خداروشکر موفق و خوشبخت باشید

ایشالله بقیه دوستان هم مثل شما بیان و اعلام کنند بانو شدن.😍😍

خدایا شکرت
بعد ازدرمان واژینیسموس حالا اقدام برای بارداری 🙏
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۰:۳۹:۵۳
(ویرایش)

ممنون عزیز دلم  ایشالا خبر بانو شدن بقیه خانوما

من تونستم.......
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۶:۵۲:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۰:۱۰:۳۶
(ویرایش)

واااي خيلي خوشحال شدم برات رز جان، تبريك ميگمممanim2-4d564ad6

ميشه بگي لطفا پروسه ت چقد طول كشيد؟ 

و اولش براي وارد كردن گوش پاككن مشكل داشتي يا نه؟ آخه من يه ساعت ديگه ميخوام اولين گوش پاككن و داخل كنم يه كم نگرانم عزيزم چون تا حالا دخولي نداشتم و ميترسم خوني ببينم😞

ميشه راهنماييم كني لطفا؟

البته اگه دوس داري

٦ ساله زمان برايم متوقف شده....
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۶:۵۸:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

رز بانوووو

خواهش میشه عزیزم، مبارکت باشه بانووووanim2-ad54ad

شیوا از شمال

اصلا نگران نباش،احتمال دیدن خون خیلی کمه، قشنگ یه اهنگ شاد بذار، یا بشین جلو تی وی، که حواست پرت بشه. بعدشم با ارامش،کشیدن نفس عمیق، و کگل اروم اروم گوش پاک کن و بذار رو واژنتو دورانی بچرخون، حتی اگه سرشم رفت تو خیلی خوبه، یه پیشرفته،ماها پشتتیم برو و بعدش بیا گزارش بده anim2-a2d3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۷:۰۵:۳۸
(ویرایش)

سلام شیوا جان

من حدود یه ماه ونصفی با یه بار پریودی اولین گوش پاکن دو روز طول کشید تا داخل رفت  منم اصلا دخول نداشتم و پرده م سالم بود دو سه بار واسه معاینه پرده هم رفتم گفتن خیلی ضخیمه ولی اصلا نفهیدم کی پاره شد خیلی در حد یه قطره تو اخرین سایز خون دیدم تمرین با دیلاتور خیلی از استرست کم میکنه من دیشب واسه اولین بار که نزدیکی داشتیم بازم خیلی ترس و استرس داشتم ولی خودمو کنترل کردم وقتی تموم شد اصلا باورم نمیشد انجام شده تمریناتو شروع کن مطمین باش موفق میشی اینم بگم من یه واژینیسموس خیلی خیلی خیلی شدید بودم

من تونستم.......
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۰۵:۴۰:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۰۵:۴۱:۲۲
(ویرایش)

سلام لطفا بمنم کمک کنيد واسه درمان واژينيسموس

من ميتوانم
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۰۷:۳۵:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام

عزیزم یه توضیحی در مورد خودت بده تا بتونیم کمکت کنیم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۲۷ ۲۱:۵۴:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۵ ۰۳:۲۵:۵۰
(ویرایش)

سلام خانم ها

ديلاتورها رو بعد از هرتمرين با چى ميشورين؟

روزى چند بار تمرين لازمه؟

۱۳۹۵/۱۲/۲۷ ۲۳:۰۵:۱۱
(ویرایش)

بهتره با اب ولرم هم قبل تمرین و هم بعدش بشوری و داخل نایلون بذاری.

تمرین هم روزی دو تا یک ساعت بتونی انجام بدی عالیه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ ۱۳:۱۱:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۲:۱۰:۰۲
(ویرایش)

سلام به دوستان عزیزم

تبریک میگم به بانوهای جدید 

خواستم یه چیزی بگم من یه مشکلی داشتم که با یک آقای دکتر سکسولوژیست درمیان گذاشتم اونم گفت برای درمان واژینیسموس باید حضوری مراجعه میکردین نه اینکه خودتون درمان کنید این درمانهایی که خودتون انجام میدید ناقصه ما روی نمیدونم احساس و درک و یه مشت چیزای دیگه کار میکنیم که خودتون نمیتونید و مشکلت هم به خاطر همینه منم اولش خیلی ناراحت شدم گفتم چرا من اینجورم درحالی که مشکلم ربطی به واژینیسموس نداشت. اینم بگم آقای دکتر خودش در همین زمینه فعالیت میکنه خلاصه خواستم بگم پول چه کارایی که نمیکنه من با اینکه رابطه با همسرم دیر به دیره ولی خداروشکر کامله و هیچ مشکلی ندارم و راضی هستیم.  

شما هم مطمین باشید راه درستی را انتخاب کردید پس الکی نرید اینهمه پول بدین خودتون راحت میتونید خودتون را درمان کنید.

تشکر فراوان از خانم خیابانی عزیز و مریم و سلما جان و بقیه دوستانی که در این زمینه کمک میکنن و وقت میذارن. اجرشون با خدا

۱۳۹۵/۱۲/۲۸ ۱۸:۵۲:۲۹
(ویرایش)

سلام به خانم های گل

پس کجایید خانم ها تمرین رو که فراموش نکردین? گزارش روزانه بدین. با انگیزه تمرین کنین و مطمئن باشین که نتیجه میگیرید. منتظر خبرهای پیشرفتتون هستیم.anim2-40

یه روز دیگه از سال 95 مونده بانو نداریم? 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ ۰۲:۴۵:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۰:۱۰:۳۶
(ویرایش)

سلام دوستان 

من صفحه اول انجمن و خوندم ولي توضيحي در مورد حالت زن رو و زن زير پيدا نكردم ميشه لطفا بگين اين دو حالت دقيقا چطوريه؟

اينطور كه من متوجه شدم حالت زن زير يعني من دراز بكشم و پاهامو باز كنم و تا زانو خم كنم بصورت طاق باز، 

و حالت زن رو يعني بحالت دسشويي بشينم و سعي كنم ديلاتور و داخل كنم درسته؟

بعد اگه من فقط از حالت زن زير استفاده كنم مشكلي پيش مياد؟اينطور كه تو تاپيك ها خوندم اكثرا با حالت زن رو راحتن و تو همين حالت هم بانو شدن، ولي من وقتي بحالت دسشويي ميشينم برام سخته چيزي و داخل كنمanim2-21

اگه كلا  حالتهارو اشتباه ميگم لطفا منو راهنمايي كنين

امروز متاسفانه نتونستم تمرين كنم ولي بشدت سوزش دارم، فك كنم ديروز زياد خودمو خسته كردم و چون ژل لوبريكانت ايزومدم تموم شده بود و دلم ميخواس تمرينمو ادامه بدم از ژل قبليم كه مارك توليددارو بود استفاده كردم ، ظاهرا اين ماركه بهم نميسازه و احساس درد زير شكم و كمرم دارم، الانم با اينكه يه هفته از اتمام پريوديم گذشته اما تو دسشويي يه لخته خون ديدم ، الان نميدونم همون يه گوش پاككن به پرده م آسيب زده يا اين خون از باقيمونده پريوديمه، البته ميدونم رنگ روشن خون براي پارگي پردست، ولي من متوجه رنگش نشدم يعني خيلي ببخشيد با ادرارم دفع شد و من متوجه نشدم

فردا كلي كار دارم خدا كنه برسم تا يه ساعت تمرينمو انجام بدم، بچه ها لطفا برا ما دعا كنين تا بزودي بانو بشيم، خيلي التماس دعا دارم❤️💙💜💛💚💗💚💛💜💙❤️

٦ ساله زمان برايم متوقف شده....
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران