تعداد بازدید : 33281
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۴/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۹/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۱:۲۶:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۸ ۱۲:۱۰:۰۶
(ویرایش)

من که هر روز یادداشت میکنم یاسی

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۳:۰۲:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸:۱۶
(ویرایش)

روزانه؟ امروزم تغییری داشتی؟ 

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۳:۲۵:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۸ ۱۲:۱۰:۰۶
(ویرایش)

دور کمر یه سانت دور بازو نیم سانت کم شده

۱۳۹۵/۵/۲۷ ۰۸:۲۰:۵۵
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۳:۲۳:۵۹
(ویرایش)

من دیشب مهمون داشتم. با این وجود قبلش ورزشم رو انجام دادم. غذا حسابی پختم . ولی خیلی خوب خوردم. میوه هم در طول روز جوری خوردم که توی مهمونی بتونم بازم بخورم. شکلات و شیرینی و حتی بستنی هم نخوردم. جوری هم از زیرش در رفتم که هیشکی جز همسری نفهمید که بستنی و شیرینی نخوردم خخخخخخخخخ

من میتوانم anim2-a2d3

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۰۰:۲۵:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۹ ۲۲:۰۵:۲۳
(ویرایش)

آفرین داری یاسی جوون. من توی مهمونی اینقدر حرص می خورم که بقیه می خورند من نمی تونم بخورم :))

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۰۰:۲۸:۴۰
(ویرایش)

بچه ها یک نکته هم در مورد انتخاب وزنه. اینو امرزو یاد گرفتم و گفتم به شما هم بگم شاید مفید باشه. اگر 12 تکرار یک حرکت را یا یک وزنه ای راحت می تونید بزنید وقته برید سراغ وزنه سنگین تر. من حرکتهای مختلف را با وزنه های متفاوت می زنم چون همه عضلاتم یک اندازه قوی نیستند. مثلا Curl را با وزنه ده پوندی می زنم ولی front raise را وزنه 5 پوندی. بعضی حرکتها را هم با وزنه 8 پوندی. خیلی کیف می ده که آدم بتونه با وزنه بالاتر حرکتی را بزنه ولی یاد گرفتم که نباید عجله کنم. بهتره یا یک وزنه سبکتر تعداد بیشتری تکرار بزنم و همش را هم درست و کامل بزنم تا بخوام با یک وزنه سنگین تر هم تکرار کمتر بزنم هم زورم نرسه و حرکت را کامل نزنم.

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۰۸:۱۳:۴۲
(ویرایش)

قربونت لیدی خانوم. من راستش دوس ندارم وزنه هامو سنگین کنم حس میکنم اگه این کارو بکنم بازوهام سوسیس سوسیسی میشه. درسته؟ دلم میخواد بازوهام صاف بشه و عضلانی نباشه. 

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۰:۳۰:۳۹
(ویرایش)

سلام یاسی جوون. حالا اتفاقا من دلم می خواد عضلانی و به قول تو سوسیس سوسیسی بشه ولی نمیشه :))

برای اینکه بازو اونقدر عضلانی بشه، مخصوصا برای خانومها، نیازمند تمرین حرفه ای و طولانی مدته. شما اگر نگاه کنی خیلی از ورزشکارهای زن المپیکی هم بازوی عضلانی ندارند. 

ببین فکر کن یه بچه ای که جدول ضرب را فوت آب شده، به جای یاد گرفتن مطالب جدید باز بشینه هی جدول ضرب بخونه. خب قطعا هیچ تغییری رخ نمی ده. اگر با 12 تکراریک وزنه برات راحته، یعنی هیچ فشاری به عضله نمیاد. بنابراین یک سال هم اون ورزشها را انجام بدی بازوت همین شکلی خواهد بود که الان هست. اگر الان از فرمش راضی هست که خیلی هم عالی. وگرنه باید به عضله فشار بیاری که راهش اینه که تعداد تکرار را زیاد کنی یا وزنه را بیشتر کنی. معمولا تعداد تکرار بیشتر از 3 ست 20 تایی خوب نیست و ممکنه عضله ات تحلیل بره. من هم اول تکرارها را از 12 تا افزایش دادم تا رسید به 20 تا. الان دیگه وزنه را سنگین تر می کنم.

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۰:۴۰:۵۵
(ویرایش)

من هر حرکتی رو 20 تا میزنم. از ممممم مثلا حدودای 15 ببعدش هم درد رو حس میکنم. گاهی بعضی حرکتهارو نه تا آخرش رو راحت میزنم. یعنی اگه سنگین تر کنم عضلانی نمیشم؟ دوس ندارم.... 

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۰:۵۱:۰۵
(ویرایش)

نه عزیزم نگران نباش. یهو که عضلانی نمیشه. خیلی تدریجی هست. هر موقع احساس کردی از فرم بازوت راضی هستی دیگه ورزشت را سنگین تر نکن. الان وزنه ات چند کیلوست؟

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۰:۵۵:۳۷
(ویرایش)

نمیدونم چن کیلوعه shysmile آخه وزنه نیس بطری آب هستش توش هم آب ریختم با 15 تا 16  تا دونه سنگ رنگی توشه. 

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۲۰:۳۴:۰۱
(ویرایش)

خب اگر بطری یک لیتری هستند که با سنگها و ... بیشتر از یک کیلو میشه و برای شروع  خوبه. معمولا همه با وزنه نیم کیلویی یا یک کیلویی شروع می کنند.

۱۳۹۵/۵/۳۰ ۰۸:۳۳:۵۶
(ویرایش)

دیروز رفتیم باغ . خیلی هم زیاد بودیم خیلی بهمون خوش گذشت. منم رعایتمو کردم خیلی مراقب بودم . البته بگم شکلات هارو که دیدم به سختی بر خودم غلبه کردم که بیشتر از حد مجاز نخورم. خیلی سخت بود.

بچه ها یچیز جالب. فقط چاق ها میتونن این حرفم رو درک کنن. من نمیتونستم درست حسابی زانوهام رو بغلم بگیرم و یهویی از دستم در میرفتن چون شکمم کنده بود. دیروز یوقتی متوجه شدم دیدم روی صندلی اینجوری نشستم و زانوهامم دم صورتمه. بدون هیچ درد و دردسری. دیدم بیشتر ازونم میتونم جمعشون کنم توی خودم. خیلی ذوق نمودم. 

۱۳۹۵/۵/۳۱ ۰۸:۰۷:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۲۱ ۰۹:۰۹:۳۱
(ویرایش)

افرین یاسی جون خوب رعایت میکنیمنم شکمم کوچیک شده بود😉

لیدی جون ممنون بابت کانال که معرفی کردی و تمرینا من باردارم دیگه نمیتونم ورزش کنم هر چند تا ۴شنبه دمبل ۴کیلویی بلند میکردم اونم هر دست یعنی ۸کیلو😱

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران