تعداد بازدید : 812531
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۰۳:۱۱:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

آفرین دیانا،

هیچ روز اول فکر میکردی له این سایز برسی ؟ پس نگران نباش میرسی به بانو شدن، خدا هوامونو دارهanim2-a2d3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۰۳:۱۸:۲۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

برای ساختن دیلاتور، تو سایزهای بعد گوش پاک کن .

1. یه گوش پاک کن و بردارین و دورش پنبه بپیچین، که دیلاتورتون خم نشه حین تمرین، بعد پنبه که پیچیدین، با نخم  دور پنبه رو بگیرین که بشه مثل یه استوانن پنبه ای ممکم، بعد سانتی متر بردارین و ابتدا و انتها و طولش و به اندازه سایزی که دیلاتورتون هست دربیارین و اخر که سایز شد، انگشت دستکش و بکشید روشflower 

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۰۹:۲۲:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲ ۱۰:۴۶:۳۵
(ویرایش)

سلام. من هنوز سایز 6ام. ولی برا کسایی که میگن دیلاتور بزرگ پاره میشه. اینو من تو انجمن خوندم که گفتن اگه پاره شد اهمین ندید دوباره روی همون دستکش بکشید. البته من انجام ندادم. ولی فکر کنم جواب بده

زندگی زیباست...🌷
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۱۰:۰۳:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۷ ۲۲:۳۳:۳۸
(ویرایش)

خانوما سلام من روحیمو بدجور از دست دادم خبلی گریه کردم و اصلا حالم خوب نیس قبلا گفته بودم ما حدود 1 ماهه اردواج کردیم و بحاطر شغل همسرم ازم دوره دیشب متوجه شدم همسرم فیلم توی اینستا دیده ارون پیجای خارجی ک از زنا فیلم و عکس میذارن تنها چیزی ک اذیتم کرد این بود ک بخودم گفتم حتما من براش جذاب نبستم اصلا و اینکه هم دوریم هم من روزای اول ازدواج ک پیش هم بودیم نتونستم رابطه داشته باشم...خیلی حالم بده بچه ها...😢😢😢😢

من میتونم...
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۱۰:۱۸:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۱ ۰۰:۲۰:۳۹
(ویرایش)

بچه ها یکی به من میگه چیکار کنم حالا که شوهرم راضی نیست راه دیگه ای هست

۱۳۹۵/۵/۲۰ ۱۱:۳۱:۵۴
(ویرایش)

مهشید جان سلام. اولا خیلی ناراحت شدم پیامتو خوندم. هر وقت ازین چیزها میشنوم کلی لعنت میکنم کسی رو که این تکنولوژی رو ساخت و کسی رو که اینطوری بدبختمون میکنه😔

امیدوارم کار همسرت جوری بشه که بیاد نزدیکت. حتما با وجود همسری مثل شما دیگه چشمش جایی نمیگرده...

عزیزم حواست به یچیزی باشه. عکس العملت به این اتفاق خیلی توی آیندت تاثیر داره. به نظرم تا آروم نشدی تصمیمی نگیر و اقدامی نکن. امان از روزی که قبح کاری ریخته بشه

زندگی زیباست...🌷
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۱۱:۳۶:۵۶
(ویرایش)

مطمئنم وقتی مردی ازدواج میکنه اون حس تکیه بودن و یجورایی صاحب همسر شدن اینقدر شیرینه که همسرش براش جذاب ترین موجود دنیاس. پس فکر نکن براش جذاب نیستی

زندگی زیباست...🌷
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۱۱:۵۴:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۵۹:۲۸
(ویرایش)

سلام عشقولیااااااااااااااااااا من با یه گوش پاک کن یکم راحت شدم یعنی به اندازه اون پنبه بیرون موند فقط ولی تند تند عقب جلو کردن سختهههههه.بچه ها من فیلم عروسیمونو گذاشتم وقتی داشتم تمرین میکردم کلی انرژی مثبت میده بهتون شما هم تجربه کنید.

من میتونم
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۱۲:۰۰:۱۰
(ویرایش)

در مورد رابطه نداشتن و واژینیسموس هم نمیشه گفت. هر مردی یجوره. مردهایی که حتی سالها تحمل میکنن که قابل ستایش هستند. ولی خب یسری مردها هم ذاتا نمیتونند تحمل کنند. نمیشه سرزنششون کرد...

زندگی زیباست...🌷
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۱۲:۰۶:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۷:۳۰:۱۶
(ویرایش)

سلام به همه.من احساس میکنم روند درمانم خیلی داره کند پیش میره چون قبل پریود سایزم 9ونیم بود الانم که پریودم تموم شده چهار روزه که همون سایزم اولش یه کم سخته بعد روان میاد و میره فقط نمیتونم تند عقب جلو کنم.نمیدونم چند روز دیگه باید رو این سایز بمونم

امیدوارم که هر چه زودتر منم درمان میشم
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۱۲:۱۸:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۷ ۲۲:۳۳:۳۸
(ویرایش)

عزیزم من ک نمیخاستم کاری کنم از همون اولم فقط این دوری اونم اول ازدواج واقعا شرابط بدیه...

من الان 8 روره دارم به عشق شوهدم تمرین میکنم و رسیدم به سایز 11 ولی خیلییییی روحیمو از دست دادم...اصلا نمیدونم چرا دیدن این جور عکسا انقد عادی شده ک کل ابنستا شده عکسای ناجور از زنا...😢😢😢😢

من میتونم...
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۱۳:۱۷:۳۵
(ویرایش)

ولی مهشید جان باید کم کم سعی کنی یجوری بفهمونی که از این کار چقدر ناراحتی. چون تازه ازدواج کردید خیلی قلق همسرت دستت نیست... هرکس یه قلقی داره. مثلا همسر من بدش میاد من غیر مستقیم ناراحتی بکنم و مثلا به خودمو خونه نرسم. یا از گریه متنفره. میگه اگه رفتارمو دوس نداشتی "توی زمان مناسب" بشین و باهام منطقی حرف بزن و قانعم کن رفتارم غلطه... اونم کم کم سعی میکنه اصلاح بشه. منم با صبر و حوصله تلاششو تحسین میکنم. اینطوری مسالمت آمیز اصلاح میشه😁anim2-28

زندگی زیباست...🌷
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۱۴:۴۳:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۱ ۰۰:۲۰:۳۹
(ویرایش)

بچه ها جواب منو نمیدید؟

۱۳۹۵/۵/۲۰ ۱۵:۳۴:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

سلام به همگی

داشتم کامنتاتونو میخوندم ، یعنی میشه منم ی روز ب این سایزایی که میگید برسم😢

خیلی میترسم حتی از یه گوش پاک کن 

قبلا جراحی کردم پردمو برداشتم

ولی این ترس و انقباض همیشه همرامه

برام دعا کنید

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۰ ۱۷:۲۰:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

یعنی ناامید نمیشم ؟! اگه نتونستم چی 😢 

روحیم خیلی خرابه ،شوهرم میگه میشه بهم امید میده ولی خودم خیلی ترس دارم ،نمیدونم از چی میترسم فقط ترس دارم ترس اینکه نشه نره تو امیدم به یاس تبدیل میشه ، اینکه نمیتونم خودمو شل کنم این برام سخته خیلی

فردا شروع میکنم حتما خبرشو بهتون میدم 

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران