تعداد بازدید : 812456
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۸:۴۴:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

از امروز شروع کن عزیزم خیلی آروم گوش پاک کنو ببر داخل با ژل زیاد حتی حسش نمیکنی .منم شروع کردم و هدفم اینه که در دو هفته تمریناتمو تموم کنم و بانو بشم.

خواستن توانستن است

ولی عزیرم شروع کن و میبینی زیاد هم سخت نیست 

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۸:۵۷:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

منم میخام هر چی زودتر اینکارو تموم کنم

ایشالا که هممون موفق شیم و بتونیم این ترسو شکست بدیم 😙

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۹:۰۲:۱۲
(ویرایش)

عاخه اگه تو بره دیگه ترسم میریزه کم کم ولی نمیره ، حالم بد میشه فشارم میوفته

خیلی برات خوشحالم که توی این مدت کوتاه ب سایزای بالا رسیدی❤❤

امشب بازم تمرین میکنم شاید اینبار بتونم موفق شم

۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۹:۱۰:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

سلام ارغوان جان

ببین عزیزم ما اینجا همه میفهمیم تو چی میگی.پس مشکلتو یه چیز جدا از بقیه ندون.منم همیشه فکر میکردم مشکلم از بقیه حادتره و غیر قابل حل شدن.ولی اینو بدون که یه گوش پاک کن خیلی راحت تر از اون چیزیه که فکرشو بکنی.یه بار امتحان کن و بگو تا انجامش ندم رهاش نمیکنم.همهذچیز دست خودته هرجا درد داشتی میتونی جلوتر نری و کگل کنی بعد دوباره شروع کنی.امتحان کن عزیزم و مطمعن باش میشه

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۹:۱۰:۴۶
(ویرایش)

مرسی از راهنماییت عزیزم 😙❤❤

آره باید اینجور تمرین کنم ،باید ب ترسم غلبه کنم ، ب چیزای خوب فکر کنم 😊

۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۹:۱۳:۲۶
(ویرایش)

بعد سالها این اولین باره که میخام تمرین کنم ، خودتون تجربشو دارین اولش سخته ، من قدرت ارادم خیلی ضعیفه قوی نیستم 

ی بار نتونم میگم پ حتما نمیشه دست میکشم

۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۹:۱۷:۱۴
(ویرایش)

عزیزم باور کن ما همه همینطور بودیم.فقط راحت باش.خودتو بیخیال کن.مثل اب خوردن برو انجامش بده.وقتی تونستی دیگه بدون تموم شده همه چیز و تو راحت بقیه مراحلو انجام میدی.موفق میشی 

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۹:۲۷:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲ ۱۰:۴۶:۳۵
(ویرایش)

ارغوان جان به مامان شدن فکر کن... میدونی که چقدر لذت داره. ایشالا میخوای به زودی مامان بشی. فکر کنم دیدن فیلم عروسی هم خوب باشه😊

راستی حالا که رفتی دکتر و میدونی همه چیز طبیعیه پس نترس. راه بازه. فقط یه کوچولو تنگه. باید خدارو شکر کنیم که ماها گشاد نیستیم😁

فکر میکنم دیدن عکس های واژن خیلی کمکمون میکنه. چون میفهمیم این تو نرفتن بخاطر چیه. مسیر گوشتی رو که تصور کنیم کار راحتتره😊💪

زندگی زیباست...🌷
۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۹:۳۳:۴۶
(ویرایش)

آره ماری جون میخام هر چی زودتر اینکارو تموم کنم و مامان شم تنها ارزوم اینه که بتونم مادر بشم ، آره اتافاقا عکسارو چند دقیقه پیش نگاه کردم میتونه کمکم کنه

سیما جون و سارای مهربون ممنونم ازتون بابت انرژیای مثبت 

دوستون دارم 

خبرشو بهتون میدم 

من میتونم 💪💪💪💪

۱۳۹۵/۵/۲۱ ۱۹:۴۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۴ ۱۶:۵۷:۳۳
(ویرایش)

ارغوان عزیزم منم مثه تو بودم فکر میکردم از من بدتر هیچکی نیست ولی تونستم گوش پاککن وارد کنم درسته نصفه رفت ولی برا من موفقیت بزرگیه. بار اول نمیدونی چقد خودمو زدمو گریه کردم که چرا نمیتونم و انقد میترسم. اما به خودم گفتم این وضع درست نیست آینه روگذاشتم جلوم یه دیلاتور 5 سانت درست کردم در کنار گوش پاککن گذاشتم کنار دستم. فقط واژنمو نیم ساعت نگاه کردم بعد با دیلاتور که ژل فراون زدم فقط کشیدمش بین آلتم ولی وارد نکردم دوروز انجام دادم اینکارو از ترسم خیلی کم کرد.  ارغوان جون من همونیمه که تا دیشب حرفام پر از ناامیدی بود الان همه چی برعکس شده یه دنیا امید دارم تو هم میتونی انشالله منم میتونمو موفق میشم تمام دعواهای بین منو شوهرم سر این قضیست 7سال خیلیه بهش حق میدم انقد تونسته تحمل کنه رفتارمو ولی دیگه وقتشو حقشو بهش بدم و از همه بدتر بچه نداریم میخوایم و سرزنش بقیه و سوالاشون که مشکلتون چیه چرا به ما نمیگید خیلی سخته که زندگی خوبمون خراب بشه 

۱۳۹۵/۵/۲۱ ۲۰:۰۴:۵۱
(ویرایش)

ساینا جون ، دقیق انگار خود منی تو ، منم دقیقا همینجوریه زندگیم و خودمم همینجوریم که تو هستی 

امروز آینه جلوم گذاشتم کلی وارسی کردم واژنمو دیلاتور درست کردم با اونی که پنبه داره انگار راحتترم چون نرمتره،امشب دوباره امتحان میکنم که حتما بره تو ،فقط سر دیلاتورو گذاشتم رو سوراخ واژنم بازی بازی کردم ی حس بدیه ،ولی باید تحملش کنم و انجامش بدم

ایشالا که موفق بشی و بتونی مامان شی عزیزم ❤💋😙

۱۳۹۵/۵/۲۱ ۲۲:۰۱:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

بچه هاااااااا من خیلی میترسم

من نامردم هنوز و بعد پاک شدنم در تاریخ تخمک گذاریم با همسرم رابطه سطحی داشتم معذرت میخوام لاپایی،،،اما حس میکنم پیشابش روی وازن ریخته باشه الانم خیلی دل درد دارم ،،،،،خیییلی میترررسم احتمال حاملگی هست با وجود پرده؟؟؟؟

۱۳۹۵/۵/۲۱ ۲۲:۱۵:۰۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلاااااام به بانوهای آینده blink

من عین مارکوپلو شدم ، تازه به نت و گوشی رسیدم anim2-ad54adhappy

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۵/۲۱ ۲۲:۲۰:۲۸
(ویرایش)

سلام ماه پیشونی جون

چه خوب که اومدی من منتظر بودم .گفتم نکنه دیگه نیای این تاپیک.واقعا همه اینجا به انرزی کسی مثل شما احتیاج دارن.مرسی 

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۱ ۲۲:۲۲:۴۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

مهرسا جان 

بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که یا تلفنی یا حضوری خودت و همسرت با خانم خیابانی صحبت کنین، بنظرم یه عضو سوم برای اهرم فشار بودن بهتره بعدم یه مرجع علمیه anim2-a2d3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران