تعداد بازدید : 812495
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۲ ۱۴:۴۸:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

مرسی عزیزم ❤❤❤ 

حتما تمرینامو مصممتر انجام میدم با ی اراده قوی 

میخام هر چه زودتر بانو شم عجله دارم ،دوس دارم شوهرمو خوشحال کنم بهش قول دادم که یک ماهه بانو میشم 😊💪

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۲ ۲۰:۱۹:۰۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

افرین ارغوان شروع کنی تا اخرش میری ان شالله شیرینیه بانو شدن و برات از خدا میخوام 

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۵/۲۲ ۲۰:۱۹:۵۶
(ویرایش)

عاااالیه سیمااااا

خیلی خوبه برو جلو تو میتوووونی anim2-a2d3

۱۳۹۵/۵/۲۲ ۲۰:۲۱:۲۴
(ویرایش)

فاطمه جون ممنووووون از گزارشت،

سلما جون پاسخگو بودن ، من دیگه چیزی نگفتم blink

۱۳۹۵/۵/۲۲ ۲۰:۳۱:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

من چه جوری سایز ۱۳زو بسازم دستکش پاره نمیشه؟anim2-21

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۵/۲۲ ۲۰:۴۲:۰۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

ارغوان جون نمیدونم تمرینت رو شروع کردی یا نه ...امیدوارم به ترست غلبه کنی... اگه هنوز شروع نکردی این راهی که من میگم رو هم انجام بده .... گوش پاکن رو خیلی ژل بزن... بعد از سمت مقعدت شرو کن اروم بمال به خودت تا برسی به دهانه واژنت ... خیلی اروم دوباره بمال دور دهانه و اطرافش ... فقط لمسش کنه ... بعد که یکم آرومتر شدی خیلی خیلی آهسته و بدون فشار زیاد سرش رو ببر داخل واژنت... یکم شیب داشته باشه... خودتو شل کن ... اگه به اندازه ی یک سانتم بره داخل دیگه بدون که بقیه اش همینجوریه و راهش اروم اروم باز میشه ... به ترست غلبه کن .. چون اصلا اون چیزی نیست که ما در طول عمرمون شنیدیم و ترسیدیم! smile حتما بیا و گزارش بده ... همه منتظریم عزیزم

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۵/۲۲ ۲۱:۱۷:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۲۱ ۱۳:۲۴:۳۲
(ویرایش)

من دوروزه توسایز 3 موندم البته من دیلاتورهایی که ساختم خیلی کوچیکن وازاون دیلاتورهایی که مریم جون عکسشوبرام فرستاده خیلییی کوچیکترن اما سوزش دارم نمیتونم خیلی عقب جلوکنم

خدا همیشه باماست
۱۳۹۵/۵/۲۲ ۲۳:۰۹:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

بارانا جونم 

خیلی مرسی  از راهنماییت و انرژی مثبتت عزیزم ،خیلی خوشحالم که دوستایی مثل شما ها اینجا پیدا کردم که ازشون کمک بگیرم و بهم روحیه بدن، خداروشک‍ـــر هزاربار❤❤

خیلی راه حل خوبی دادی آخر شب  میخام تمرین کنم ، حتما اینکارارو انجام میدم 💪❤💪

اگه هرچی شد میام میگم 

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۲ ۲۳:۳۵:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۸ ۰۲:۲۳:۱۸
(ویرایش)

دختراي قشنگ من عفونت گرفتم تمرينم تعطيل شدsadخيلي ناراحتم تازه دو روزي بود با سايز ٨ شروع كرده بودم 

دخترا شما ميدونيد كه ميخوام توي اب و  سركه بشينم چقد بايد سركه بريزم؟؟؟؟؟؟چند دقيقه بشينم؟؟؟؟ 

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۵/۲۲ ۲۳:۵۷:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

سلام بچه ها 

به منم روحیه بدید لطفا ، از من بپرسید که گزارش بدم.. ممنون ماه پیشونی جون..

ارغوان جون منم مثه تو هستم ولی تصمیمو گرفتم anim2-a2d3

تا حالا فقط با یه گوش پاک کن انجام دادم ولی نه کامل..ولی قراره خیلی قوی باشم.. همسرم خدا رو شکر  بهم روحیه میده که تمرین کنم .. ما میتونیم عزیزم anim2-bunnyearsmiley

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۵/۲۳ ۰۱:۵۳:۴۶
(ویرایش)

فاطمه جان

یه گوش پاک کن بردار دورشو یه عالم پنبه بپیچ تا به سایز 13 برسی، بعد با نخ دورشو محکم کن که پنبه ها وا نرن، بعد از سفت کردن با نخ دوباره ساییز بزن که همون 13 باشه ، با طول 12 . بعد بکنش تو انگشت شصت دستکش، اون دیلاتور پنبه ایتو که کردی تو شصت دست بکش تا کف دست بیار بعد از دوطرف دستکش و به سمت بالا بکش و بعدش گره اش بزن. من اینجوری درست کردم خیلی خوب شد blink

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۰۱:۵۶:۱۹
(ویرایش)

گلی جان

سوزشت اگه زیاده به مریم و سلما بگو، اما اگه خفیفه واسه اینه که واژنت داره باز میشه با دیلاتور . بهش زمان بده راهش وا میشه و باهاش راحت میشی 

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۰۲:۰۵:۴۳
(ویرایش)

مهشید، 

ما وجودمون ضعیف نیست، لطیفه، احساساتمون رقیقه و راحت تر ازمردا به زبون میاریم. وقتی اونارو گفتی بهت چی گفت ؟ نگران نباش همیشه در روی پاشنه نمیچرخهvalentine

مهد جان

اشکال نداره ما اینجاییم تا اینکه بیای و بهمون بگی عفونتت رفع شده. والا من تو اب و نمک میشستم اما سرکه نمیریختم. یه ربع میشستم .anim2-21

شهرزاد جون

ما منتظر گزارشتیم بابا، مخصوصا اینکه با یه گوشپاک کن شروع کردی، اگه نصفه اش رفته تو ،مابقیشم باتمرین میره،منتظر پیاماتیییییییم .anim2-ad54ad

حامی فلای

قربونت، سلامت باشی، اره قبل پریود اذیت میشی، فقط یادت باشه تو طول پریودت حتما تعداد مشخص شده کگل و بری، حتماااااااanim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۰۳:۲۸:۳۰
(ویرایش)

مهشید 

یه بخش این حست و از درون خودت ایجاد کردی، مثل حسی که همه ماها تجربه کردیم، چون فکر کردیم نتونستیم نیاز طبیعیه همسرمونو براورده کنیم همه چی و به این مشکلمون ربط میدیم، نگران نباش. anim2-ad54ad

با زن رو اقدام کن .قشنگ الت همسرتو به ژل اغشته کن، قبلشم بدناتون اماده باشه، بعد که به ژل اغشته شد،اروم اروم با دستت الت همسرتو قرار بده رو واژنت، کم کم بذار بره تو ، هرجاش که دیدی انقباض داری چندتا کگل کن و به همسرت بگو که داری تمام تلاشتو میکنی، هی نفس عمیق بکش و شل باش تا خود الت سر بخوره اروم اروم بره تا ته. 

منتظر خبر بانو شدنتییییییم anim2-a2d3

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۰۸:۲۸:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲ ۱۰:۴۶:۳۵
(ویرایش)

سلام. من فقط اومدم روحیه بدم😊 ما میتونیممممممممanim2-a2d3

زندگی زیباست...🌷
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021