تعداد بازدید : 1016890
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۸/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۳/۸/۲۷ ۱۲:۲۰:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۷ ۰۰:۱۹:۴۷
(ویرایش)
نازی جون روی بسته بندیش نوشته.اگه اشتباه نکنم 5 ثانیه
بعدشم نهایتش تا ربع ساعت اعتبار داره
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۸/۲۷ ۱۲:۲۱:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۱ ۱۸:۵۷:۲۴
(ویرایش)
ایشالا که بلا از همه ی زندگیها دور بشه و همه ی خانواده ها همیشه با هم باشن و خوشبخت.
مرسی بهار جان. منم از همینا گرفتم این بار. برام دعا کن.
نازی جانم باید تا زمانی که خط قرمزه شروع میکنه به بالا رفتن (ینی ادرار رو میکشه بالا) بعد افقی میذاریش تا 5 دقیقه. البته من از این نوع رو خیلی استفاده کردم همیشه هم منفی بهم داده که البته درست هم بوده!!!!!!!!
««یا ایها الانسان ماغرک بربک الکریم»
خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت....
۱۳۹۳/۸/۲۷ ۱۲:۲۹:۳۱
(ویرایش)
من یه سوال دارم،آز بارداری باید دکتر بنویسه؟یا میشه همینجوری رفت؟
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۸/۲۷ ۱۲:۳۲:۱۵
(ویرایش)
حداکثرش رو راستش یادم نیست فکر کنم همون ربع ساعت باشه.
خوب کاری میکنی پری جانم ایشالا همیشه زندگیت پر از شادی و خوشی باشه با همه ی بچه ها هم.
آره پری جان مدیکور با یه مارک دیگم گرفتم به اسم "وان نیو بیبی" البته فکر کنم مدیکور معتبر تر باشه دیروز این رو گداشتم ادرار رو خوب بالا نمیکشید اما امروز مدیکور گذاشتم به نظرم بهتر بود.
۱۳۹۳/۸/۲۷ ۱۲:۳۴:۱۳
(ویرایش)
خواهرشوهرم میبینه پریودش عقب افتاده میره آز میده.میگن منفیه.دکتر آمپول بهش میده تا پریود شه.نگو خانوم حامله بوده.بعد که میفهمه دکتر بهش میگه اگه پسر باشه آلت تناسلیش بزرگ میشه اگرم دختر باشه ممکنه سینه هاش بزرگ شه و بدنش پر مو شه.شوهرش میگه من بچه ناقص نمیخوام.یه دکتر دیگه بهش میگه اونقدرا عوارضش شدید نیست اینم بچه رو نگه میداره.دختره اما یه کوچولوووو پر مو هست.البته بابای خودشم پر مو هست.هیچ مشکل دیگه ای هم نداره.
اما اینکه همیشه میگفت دکتر اشتباه کرده رو الان دلیلش میفهمم.زود رفته بوده و بتاش پایین بوده...
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۸/۲۷ ۱۲:۳۵:۰۵
(ویرایش)
منم شنیدم مدیکور خوبه.اینجا 1500.اونجا چقدره؟
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۸/۲۷ ۱۲:۳۵:۱۴
(ویرایش)
در کل میگن منفی بودنش احتمال داره اشتباه باشه ولی اگه مثبت بشه دیگه حتمیه من از دکی پرسیدم یه بار.
راستش فکر کنم باید دکتر بنویسه پری جان.
بچه ها من یه چند لحطه دچار مشکل شدم. پیامم ارسال نمیشد. شما هم داشتید این مشکل رو؟؟
۱۳۹۳/۸/۲۷ ۱۲:۳۷:۲۷
(ویرایش)
نه اما دیروز ساناز و میثا میگفتن
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۸/۲۷ ۱۲:۳۹:۲۳
(ویرایش)
ای واااای من. چ بد میشه کلی به آدم استرس وارد میشه خدایی. خدا رو شکر که نینیش طوریش نشده و سالمه.
من ایران گرفتم عزیزم 1000 گرفتم. اینجا تقریبا 7000 میشه خیلی گرونه اگه مجبور نباشم نمیگیرم. آز خونشم همین اندازه س!!!!
۱۳۹۳/۸/۲۷ ۱۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)
ینی بری آزمایشگاه خودشون میگیرن ازت؟؟
۱۳۹۳/۸/۲۷ ۱۲:۴۴:۲۱
(ویرایش)
اونروز رفته بودیم فروشگاه خرید کنیم وقتی اومدیم خونه یادم افتاد یه چیز دیگه هم میخواستم.به شوشو گفتم ن.بهداشتی یادم رفته بردارم هیچی تو خونه ندارم.گفت تو تا 9 ماه دیگه لازمت نمیشه میخوای چیکار؟همچین شوهری دارم من!!!نخرید واسم!!! خیلی امیدواره
راستی بچه ها میخواستم اگه بشه روزه قضامو بگیره.چیکار کنم؟نگیرم؟بگیرم؟
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۸/۲۷ ۱۲:۴۸:۲۶
(ویرایش)
ااااااخی. دلم گرفت نازی. خدا هیچ بنده ای رو بی نصیب نکنه. امین.
ایشالا که به دل شوهرت میشه پری جان. منم 7 روز قضا دارم اگه این ماه پریود شدم ماه بعد میگیرمش. تو بارداری بسته به اینکه وضعیتت چ جوری باشه تعیین میکنه بتونی یا نه؟؟ این چند روز رو صبر کنیم ببینیم چی میشه پری جونی
۱۳۹۳/۸/۲۷ ۱۲:۵۸:۱۴
(ویرایش)
فکر قشنگیه پری جون. منم حتما این کار رو می کنم. فعلا با اجازه. شوشو اومد!!! من باید برم.
۱۳۹۳/۸/۲۷ ۱۳:۰۵:۴۲
(ویرایش)
ممنون نازی جون.منم اسم تک تکتون تو ذهنم میارم و واسه هممممه دعا میکنم و همیشه میگم خدایا هروقت خودت صلاح میدونی و هرچی که به صلاحمون باشه (نمیخوام به زور چیزی از خدا بگیرم)
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۸/۲۷ ۱۳:۱۴:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۷:۰۳:۱۸
(ویرایش)

سلام به مامانای آینده نزدیک که احوالیم از ما نمیگیرن
خوبین دوسجوناااااااااا؟
من 1روز قبل از ماه رمضان که میشد روز 20 پریم رفتم آز دادم مثبت شد .... خلا صه کلی خوشحال شدمو گریه کردمو ... خلاصش اینکه قرار شد روزه نگیرم ... از قضا همون ماه 5 روز پریم عقب افتاد .دیگه مطوئن شده بودم حامله ام میخواستم فرداش برم سونو که یدفعه آخر شب پری شدم !!! قلبم داشت از سینم میزد بیرون ... رفتم تو بغل شوشو کلی گریه کردم بعدشم روز 10 پریم رفتم دکتر که چیزی مشخص نشد . آز بتا هم دادم ونفی بود دکترم گفت شاید مثبت کاذب بوده .... چمیدونم خلاصش اینکه بعد از اون قسم خوردم دیگه اصلا تا حداقل یه هفته عقب نیفتاده نه بی بی چک بذارم و نه آز بدم اما باز دلم طاقت نمیاره روزی که قراره پری بشم بی بی چک میذارم و بلافاصله بعدش پریود میشم ... ببین چی به سر بدنه بیچارم آوردمااا ....کلا کردمش پر استرس و خودمم حالیم نیس .... خلاصه این ماه نمیخوام این کارو بکنم ... یه بی بی چک دارم اونم الکی مصرف نمیکنم صبر میکنم تا 7 روز از پریم بگذره بعد ...

مامان ......... روز ؟/ ماه بزودی /سال 1395
شمارش معکوس مامان شدن شروع شده ه ه ه ....
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران