تعداد بازدید : 1015762
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۸/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۳/۸/۲۶ ۱۲:۳۲:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۳۱ ۱۳:۱۹:۲۲
(ویرایش)
بهاره جون هرکسی علایمی داره واسه من اینجوری نبود,اولین حسی ک بهم گفت تغییر کردم اولی خاب عمیییییق و زیاد بود دومی متنفر بودن از بوی سیگار
سایه جان نگران نباش عزیزم,خدا بزرگه,اینطوری بیشتر به خودت استرس وارد نکن عزیزدلم,وقتی وجود یه موجود زنده رو توو شکمت احساس میکنی انقدر احساس لذت و قدرت میکنی ک حاضری هر دررررردی رو بخاطرش تحملش کنی,عزیز دلم توکلت به خدا باشه
خدايا بابت نيني كه بهم دادي ازت ممنونم...شمارش معکوس...٢٤روزدیگه...
۱۳۹۳/۸/۲۶ ۱۲:۳۶:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۷ ۰۰:۱۹:۴۷
(ویرایش)

بهاره جون ممنون بابت توضیحت.منم از دیروز سینه هام از یک طرف درد دارن اما زیاد بهش توجه نمیکنم.چون قبلا هم قبل از پریودی پیش اومده برام.یکی دیگش اینکه با اینکه ترشحم کمه اما همش احساسش میکنم.

یاسی جون اسم خیلی قشنگیه.انشالله خدا یه پسر تپل مپل بهت بده اسمشو بذاری محمدامین.6 روز دیگه مونده.

سایه جون مطمئنم وقتی مامان شی همه سختیا رو به جون میخری و واست آسون میشه.خودتو نگران اون روزا نکن گلم.

نازی جون بستگی داره چه نسبت فامیلی داشته باشن.منم امیرعلی دوست دارم با اینکه دختر عموم اسم پسرشو گذاشت.اما گفتم مگه قراره بچه های ما بزرگ شن چقد همدیگه رو ببینن؟من خودم دختر عمومو نمی بینم!

دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۸/۲۶ ۱۲:۳۹:۰۵
(ویرایش)

میثا جون مامان منم نذر میکنه اگه خدا بهش پسر بده اسمشو بذاره محمد و همینطورم میشه.
بعضی وقتا به خودم میگم همین کارو کنم اما با خودم میگم بچه اول عیب نداره.اگه دختر شد واسه دومی نذر میکنم.آخه من دو تا نی نی میخوام !!!!!!

دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۸/۲۶ ۱۲:۴۸:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲ ۲۱:۱۰:۳۹
(ویرایش)
منم دو تا نینی می خوام به خاطر همین خیلی دوس دارم كه دوقلو باشن .دیگه این دردسرای بارداری رو نداریم .
البته بعضیا خیلی دوران بارداریشون رو دوست دارند .
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩاﺭﻡ..........
۱۳۹۳/۸/۲۶ ۱۲:۵۴:۳۶
(ویرایش)
ایشالا عزیزم. سایه داستان ماه ها رو نگفتی بهمون!!
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩاﺭﻡ..........
۱۳۹۳/۸/۲۶ ۱۲:۵۹:۵۰
(ویرایش)
انشالله همه به خواسته ی دلشون برسن.
باید از دوران بارداری لذت برد چون یه حس نابه.انقدر بدم میاد از خانومایی که غرغر میکنن و منتظرن زود برسن آخرش.
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۸/۲۶ ۱۳:۰۲:۳۸
(ویرایش)
پری جون میتونی نذر کنی خدا بهت نی نی بده,اگر پسر شد یه اسم,اگر دختر شد یه اسم
فقط باید از خدا بخای,عزیزم من ک از خدا برای همتون بچه های سالم و صالح میخام
بچه ها من آدم مذهبی نیستم اما بخدا ایمان دارم و میدونم باید ازش تشکر کنیم باید عبادتش کنیم همه ی دنیا خدارو قبول دارن و هرکس یه جور عبادتش میکنه,یکی نماز میخونه یکی میره کلیسا…
و میدونم وقتی با خدا حرف میزنی بیشتر هواتو داره…و میدونم وقتی قدردانش باشی خاسته هاتو برآورده میکنه
۱۳۹۳/۸/۲۶ ۱۳:۰۵:۱۹
(ویرایش)
کی پایه اس باهم نذر کنیم و قرآن رو دور کنیم؟
هرکس یه مقدارمشخص ب نیت یه نی نی سالم و صالح؟
کیا پایه ان؟
۱۳۹۳/۸/۲۶ ۱۳:۰۸:۵۰
(ویرایش)
میثا جون من هستم
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۸/۲۶ ۱۳:۱۱:۳۹
(ویرایش)
منم پایه ام عزیزم .
ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩاﺭﻡ..........
۱۳۹۳/۸/۲۶ ۱۴:۱۸:۰۷
(ویرایش)
واااای نازی راس میگه,از اواخر ماه هفت دیگه شرو میشه شب تا صب مگه میتونی بخابی!!!! اگر باهزار بدبختی بتونی بخابی تا چشات گرم میشه یهو دسشوییت میگیره(گلاب ب روتون) چون رحم بزرگ شده به مثانه بدجور فشار میاره…هیچی دیگه اعصاب نداری همش منتظری زودتر خلاص شی!!!
خب حالا ب نظرتون نفری چقد بخونیم؟احتمالا بیشتر هم میشیم ولی خودمون شروع میکنیم,من نظرم به نفری یه جزعه(ببخشید من همزه نداره کیبوردم),اما اگر سخته از ۲_۳تا حزب شروع کنیم
۱۳۹۳/۸/۲۶ ۱۴:۲۲:۴۲
(ویرایش)
پیرو پست قبلی:صبحا بهتره چون واسه شوشو یا بقیه کلی ناز میاری همهههه هم نازتو میکشن,نی نی ک حرکت میکنه کلی ازش انرژی میگیری میتونی حسابی با کارای مختلف از جمله خرید واسه نی نی یا چیدن اتاقش یا هرچی سرتو گرم کنی اما امااااان از شباش ک همه خابن و تو تنهایی و نمیشه خابید یا ناز کرد:-)
۱۳۹۳/۸/۲۶ ۱۴:۴۰:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۷:۰۳:۱۸
(ویرایش)
هی ... منکه کلی ذوق داشتم ... همش براش شعر میخوندم ... قرآن میخوندم .... لباس میخریدم .... کلی خورد تو ذوقم وقتی فقط 6 هفته دیگه مونده بود که بیاد پیشم خدا اینجوری صلاح دید که فعلا بره پیش اون ....الا دیگه لذتی از بارداری نمیتونم ببرم و فقط میترسم از این دوران ......... البته من خودمو مامان میدونمااااا ... یعنی همیشه اون نی نیه اولمه و ذخیره ی آخرتم هس انشالله ...بعد از اون اتفاق خیلیا بهم گفتن بچه هایی که بعد از اینکه روح به بدنشون دمیده شد از بین میرن ،مثل شهید میمونن و ذخیره آخرت مامان و باباشون هستن... کسی اینو جایی بشکل حدیثم شنیده؟چقدر درسته؟... بچه ها منم پایه هستم برا ختم قرآن ... بنظرم روزی یه صفحه برا هر کس زیاد نباشه ...
مامان ......... روز ؟/ ماه بزودی /سال 1395
شمارش معکوس مامان شدن شروع شده ه ه ه ....
۱۳۹۳/۸/۲۶ ۱۴:۴۳:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۷:۰۳:۱۸
(ویرایش)
ممنون میثا وپری و نازی جونم از دلداریتون ولی واقعا وحشتناکه ...
راستی یاسی جونم ماه تولدارو فقط برا کنجکاویه خودم میخواستم...
حالا هرکی بیاد بگه چند روز به پریش مونده ؟ البته این بار آخره که به این چیزا فکر میکنیمااااااا از ماهای بعد بیخیاله پریود و تخمک گذاری میشیم ..
مامان ......... روز ؟/ ماه بزودی /سال 1395
شمارش معکوس مامان شدن شروع شده ه ه ه ....
۱۳۹۳/۸/۲۶ ۱۵:۲۶:۱۱
(ویرایش)
بچه ها پس شروع میکنیم,بااجازتون جزیکو من میخونم,همینطور بریم جلو
…سایه جون هرچی قسمت آدمهاست همون میشه,مامان من بچشو یک هفته مونده به زایمانش از دست داد نمیدونی چقدرررر زجر کشید,از سینه هاش شیر میومد و اشک میریخت…۹سال پیش بود,پارسال یه مشکلی واس مامانم پیش اومده بود,یه شب من خاب دیدم یه پسر۸_۹ساله رو پای مامانم نشسته و داره صورت مامانمو بادستای کوچیکش ناز میکنه و بهش میگه غصه نخور مامان…وقتی بیدار شدم فهمیدم این همون ایلیا ست داداشی ک عمرش به این دنیا نبود…هنوز خابم جلو چشمه وقتی یادم میوفته بغض میکنم…
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران