تعداد بازدید : 579079
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۸/۲۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۳/۱۰/۲۸ ۱۶:۴۴:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۹ ۱۹:۴۲:۳۰
(ویرایش)
سلام به همه دوستانم موفق باشید عزیزان بارانا جون متشکرم که سراغمو گرفتی دیگه التهاب ندارم ودیروز تونستم بادیلاتور سایز 1تمرین کنم وهیچ دردی احساس نکردم اما هنوز جرات اینو ندارم که سایز 2رو امتحان کنم چون چند روز پیش تجربه بدی داشتم اما سعی خودمو میکنم
۱۳۹۳/۱۰/۲۸ ۲۲:۳۳:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۸/۸ ۰۰:۴۵:۵۴
(ویرایش)

سلام بارانا جان ، من امروز تونستم ديلاتور سايز ٢ رو وارد بكنم البته يكم اولش سخت بود ولي بعدش راحت شد. و ديلاتور سايز يكُ دادم دست شوهرم اولش ميترسيدم بدم ولي خب هرجور بود انجام دادم

۱۳۹۳/۱۰/۲۸ ۲۳:۰۳:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۹ ۱۹:۴۲:۳۰
(ویرایش)
سلام بالاخره با دیلاتور سایز 2تمرین کردم وخیلی راحت بود بارانا جون راس میگی باید پله پله پیش رفت ونباید عجله کرد خوشحالم
۱۳۹۳/۱۰/۲۹ ۰۰:۳۷:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۹ ۱۳:۱۸:۱۳
(ویرایش)

سلام به دوستان عزیزم.

روژینای عزیزم ممنونم از لطف و محبتت و ممنونم که همیشه به فکر ما هستی و بهمون سر میزنی گلم.حضورت خیلی به ما انرژی مثبت میده.امیدوارم همیشه توی زندگیت موفق باشی.

رقیه جان خدا رو شکر میکنم که التهابت رفع شده و خوشحالم که تمریناتت روی روال هست عزیزم.ان شالله مرتبا با سایز یک و دو کار کن و همون موقع که دیگه واژنت شل و آماده است دیلاتور سایز یک رو بده به شوهرت تا داخل و عقب و جلو کنه.

این مهمترین بخشه تمرینه!

اگه بار اول موفق نشدین اشکال نداره عزیزم.مرتبا تمرین کنید موفق میشید.

فقط تلاشی برای دخول آ.لت نداشته باشید. چون موفق نمیشید ممکنه انرژیت رو واسه ادامه تمرینات بگیره.

هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند
اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند...
۱۳۹۳/۱۰/۲۹ ۰۰:۵۰:۲۰
(ویرایش)

مهسای عزیزم خدا رو شکر میکنم که تمریناتت بخوبی پیش میره.

فقط خیلی خیلی حواست باشه که از مسیردرست منحرف نشی.خیلی از بچه ها تمرینات رو اصولی انجام نمیدن.فقط سایزها رو میخوان سریعا وارد کنن و خیلی خیلی عجله میکنن و آخر درمان که رسیدن میبینن هیچ فرقی نسبت به قبل نکردن و نتیجه نمیگیرن و مجبورن دوباره از اول شروع کنن یا انرژی ندارن دیگه و ادامه نمیدن!

باید بدنت واقعا به یک سایز عادت کنه و جوری بشه که دیگه از اون سایز نترسی.حتی اگه شوهرت بخواد اون رو وارد کنه.

فکر کن آلتی به اون سایز میخواد وارد واژنت بشه.باید دیگه ازش نترسی و اجازه بدی شوهرت اینکار رو انجام بده.

این ترس و انقباض شدید یک واژینیسموسی مرحله به مرحله باید شکسته بشه و بره جلو تا به سایز اصلی آ.لت برسه و شخص بتونه اجازه بده شوهرش دخول اصلی رو انجام بده.

پس حسابی با هر سایز تمرین کن.

الان مرتبا با سایز یک و دو تمرین کن و اجازه بده شوهرت سایز یک رو وارد کنه تا جایی که دیگه اینکار پیشت آسون بشه و انقباضت توش از بین بره.

بعد برو و سایز سه رو شروع کن و برگرد تا همسرت سایز دو رو وارد کنه و همین روال رو ادامه بده.

برات آرزوی موفقیت میکنم عزیزم.

۱۳۹۳/۱۰/۲۹ ۱۰:۳۶:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۲۰ ۱۱:۰۲:۳۲
(ویرایش)
سلام خسته نباشید بچه ها . منم با بارانا موافقم. واژن خانوم‌ها یه خاصیتی داره که به اندازه هر چیزی که داخلش میشه همانقدر انعطاف پذیره. وقتی از سایزای کوچیک شروع میکنید و برای مدتی با همون سایز تمرین میکنید خودتون بعد از چند روز متوجه میشین که به همون اندازه واژنتون باز شده انگار از اول همینقدر باز بوده. پس استمرار هر سایز خیلی مهمه. مخصوصا تو سایزای آخر که باید حتما مدتی باهاش کار کنین تا راحت راحت بشه. بعد برسد سراغ تمرین با آلت همسر.
۱۳۹۳/۱۰/۲۹ ۱۱:۰۱:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۲۷ ۱۳:۰۱:۳۸
(ویرایش)

سلام خانمای عزیز  به همتون مخصوصا بارانای عزیزخسته نباشید میگم انشااله اجرت به خانم حضرت زهرا کار خیلی خوبی کردی عزیزم.میدونی چقدر ثواب کردی واقعا داری زندگی دوستات رو نجات میدی انشااله که خیرش رو تو لحظه لحظه زندگیت میبینی.

انشااله که تمامی بچه ها هم با پشتکار و اراده محکم نتیجه بگیرن و زندیگیشون روز به روز بهتر بهتر شه.

به نام آنكه اگر حكم كند ما همه محكوميم
۱۳۹۳/۱۰/۲۹ ۱۱:۴۳:۰۴
(ویرایش)

نوشین جان ممنونم از لطف و محبتت عزیزم.

۱۳۹۳/۱۰/۲۹ ۱۵:۰۲:۱۴
(ویرایش)

سلام بارانا جان ميشه عكس ديلاتوراتو برام بفرستي، ممنون ميشم

۱۳۹۳/۱۰/۲۹ ۱۸:۲۸:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۱:۴۶:۴۸
(ویرایش)

سلام بچه ها

بارانا جان من هنوز با دیلاتور 3  تمرینانو انجام میدم تمرینات به کمک همسرم هم به خوبی پیش میره میخواستنم بپرسم به نظرت از کی تمرین با سایز 4 رو شروع کنم؟؟؟

۱۳۹۳/۱۰/۳۰ ۰۸:۲۱:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۰:۰۸:۲۴
(ویرایش)
سلام به همگی بهتون تبریک میگم و خیلی براتون خوشحالم که اینقد پیشرفت داشتین، واقعا آفرین به همتون از صمیم قلبم براتون دعا میکنم بارانا جون چه خبر گلم؟خوبی،،ان شاالله خدا بهت بچه ی سالم و صالح بده عزیزم،بازم میگم خدا خیر دنیا و آخرت رو بت بده که به دوستامون. کمک میکنی
۱۳۹۳/۱۰/۳۰ ۰۹:۱۳:۰۹
(ویرایش)

مهسا جان برام یه آدرس ایمیل بزار تا رمز رو برات بفرستم  و بتونی عکس رو ببینی عزیزم.

سمن عزیزم اگه سایز سه رو میتونی براحتی داخل و عقب و جلو کنی و میتونی پوزیشن های مختلف رو هم کار کنی مثلا پوزیشن زن رو و یا از پشت و یا به حالت خوابیده و همسرت هم دیلاتور سایز یک و دو رو براحتی داخل میکنه میتونی ان شالله بری سایز بعدی عزیزم. راستی دیلاتورت دستکشه؟

ساناز عزیزم.دلم برات تنگ شده بود.heartsmiley

ممنونم از لطف و محبتت دوست گلم.

۱۳۹۳/۱۰/۳۰ ۰۹:۳۶:۳۴
(ویرایش)

کاش مرضیه هم میومدsad

دختر تو کجاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟frown

۱۳۹۳/۱۰/۳۰ ۰۹:۵۹:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۱:۴۶:۴۸
(ویرایش)

سلام بارانا جان heart

بله با دستکش تمرین میکنم

۱۳۹۳/۱۰/۳۰ ۱۰:۲۰:۰۶
(ویرایش)

Mahsak70@yahoo.com

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403