تعداد بازدید : 579082
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۸/۲۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۳/۱۱/۷ ۰۷:۱۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۲۰ ۱۱:۰۲:۳۲
(ویرایش)
باشه بارانا جون حتما عزیزم. فقط چون فعلا مجبورم با گوشی بیام سرعتم یکم پایینه. رقیه جان یک کار دیگه ای که واسه کگل میتونی انجام بدی که ببینی درسته اینه که همزمان که ماهیچه های واژنتو جمع کردی نفس بکش ببین اگه میتونی نفس بکشی و حبسش نکردی و شکم و رانت آزادن پس درست انجام میدی، باید همون ماهیچه های دهانه واژن و انتهای مقعد فشرده و آزاد بشن، ببخشید مجبور شدم واضح بنویسم.
۱۳۹۳/۱۱/۷ ۰۷:۲۶:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۹ ۱۹:۴۲:۳۰
(ویرایش)
سلام تهمینه جان خیلی ممنونم از راهنماییت بله درسته متوجه شده بودم که موقع انقباض واژن باید راحت نفس بکشم دارم تمرین میکنم ان شالله موفق بشم ازلطفت متشکرم
۱۳۹۳/۱۱/۸ ۱۰:۳۶:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۹ ۱۳:۱۸:۱۳
(ویرایش)

مهسا و سمن جان چکارکردین عزیزانم؟

تمرینات چطور پیش میره؟smiley

هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند
اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند...
۱۳۹۳/۱۱/۸ ۱۰:۴۲:۳۷
(ویرایش)

رقیه جان سعی کن بیشتر انرژیت رو صرف  تمرین با دیلاتور کنی.تا الان خیلی خوب پیش رفتی.

مخصوصا با شوهرت خیلی تمرین کنید تا بدنت عادت کنه و ترست هم از شوهرت کم کم بریزه و بتونی اجازه بدی بهت دست بزنه.

سایز یک و دو رو مرتبا بعد از تمرینت بده تا شوهرت داخل کنه.هدف نهایی از تمرین با دیلاتور همین قسمته! که تو بتونی اجازه بدی شوهرت هم دیلاتور رو داخل کنه.

۱۳۹۳/۱۱/۸ ۱۱:۱۱:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۱:۴۶:۴۸
(ویرایش)

سلام بارانا عزیز

من فعلا پری هستم تمرینام تعطیلهwink چند روز دیگه دوباره شروع تمرینامو شروع میکنمheart

۱۳۹۳/۱۱/۸ ۱۵:۱۴:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۸/۸ ۰۰:۴۵:۵۴
(ویرایش)

سلام بارانا جان، من همچنان دارم با سايز ٣ كار ميكنم الان خيلي باهاش راحتم و ميتونم تغييرش بدم اما همونطور كه گفتي دارم با شوهرم كار ميكنم، ترسم  كمتر شده، به نظرت برم سايز ٤ ؟

۱۳۹۳/۱۱/۸ ۱۵:۵۸:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۸/۷ ۱۵:۰۸:۵۶
(ویرایش)

من می خوام از فردا شروع کنم خیلی استرس دارم تو رو خدا دعام کنینsad

در شگفتم از کسی که می تواند به خاطر گناه استغفار کند ولی ناامید است. امام علی(ع)
۱۳۹۳/۱۱/۸ ۱۶:۰۶:۴۱
(ویرایش)

کسی هست بهم بگه برای شروع چیکار کنم راحتتره؟البته با بارانای عزیز مفصل حرف زدم ولی بازم می ترسم خیلیییییییییییییییییییییییییییییییcrying

در شگفتم از کسی که می تواند به خاطر گناه استغفار کند ولی ناامید است. امام علی(ع)
۱۳۹۳/۱۱/۸ ۱۸:۳۹:۳۷
(ویرایش)

سمن جان ان شاالله بعد پریودیت تمریناتت رو دوباره شروع کن.ماه دیگه بانو خواهی شدsmiley

مهسای عزیز خیلی خوشحالم میبینم بخوبی میری جلو.اگه با سایز سه راحت راحت شدی و تا دیلاتور سایز یک و دو رو شوهرت میتونه داخل کنه برو سایز چهار عزیزم.خیلی روی تمرین با شوهرت تمرکز کن ارزشش خیلی خیلی زیاده توی درمان!

۱۳۹۳/۱۱/۸ ۱۸:۵۰:۵۳
(ویرایش)

هستی جان خدا رو شکر میکنم که همچین تصمیمی گرفتی...

برای شروع باید تمرین وارسی و تمرینات کگل رو انجام بدی که تو توی وارسی مشکلی نداری و نیازی نیست چون ورودی رو بلدی...

میمونه فقط یکم کگل که اونم درباره اش زیاد توضیح دادیم.

انگشت اول دستکش رو پر از پنبه کن تا جایی که سفت سفت بشه بعد محکم تهش رو گره بزن...بعد آغشته به لوبرکانت کن و بزار دم ورودی آروم آروم فشار بده و عقب و جلو های سطحی انجام بده تا دهانه واژنت شل بشه...اگه با پای باز مشکل داری پاهات رو ببند به حالتی که زانوهات رو روی هم بندازی و بعد دیلاتور رو از زیر وارد کن اینجوری واسه بار اول خیلی بهتره...

مسیر واژن یکم شیب داره.دیلاتور رو مستقیم خیلی نگیر و شیب رو به پایین بهش بده.دیلاتور رو به چهارجهت بچرخون تا مسیر رو بهتر پیدا کنی.لوبریکانت فراوون بزن.

اصلا تسلیم نشو حتی اگه یک ساعت هم موفق نشدی اشکال نداره ادامه بده.یهو میبینی بدون اینکه متوجه بشی دیلاتور رفته داخل!!!!!!!!!!!!

اینقدر برات غیر قابل باور خواهد بود که فکر میکنی دچار توهم شدی....laugh

وقتی رفت داخل میتونی با آینه خودت رو نگاه کنی تا اعتماد به نفست بره بالاتر و ببینی واژنت چطور میتونه باز بشه!

اگه توی بیرون آوردن دیلاتور یکم ترس داشتی یکم زور بزن خودش میاد بیرون!

میتونی همونطور که دیلاتور داخله کگل هم انجام بدی و روی شل کردن واژنت تمرکز کنی

۱۳۹۳/۱۱/۸ ۲۱:۴۷:۱۶
(ویرایش)

جلسات اول و دوم وبلاگ واسه شروع خیلی کمکت میکنن عزیزم.زمان رو از دست نده و فردا حتما استارت تمرین رو بزن.

مطمئن باش تو میتونی.حتی اگه فردا موفق نشدی اصلا ناراحت نباش و امیدت رو از دست نده.ما اینجاییم که بهم کمک کنیم.

خیلی ها شاید یک هفته گرفتارن تا یه گوش پاک کن وارد کنن.

بالاخره موفق میشی.فقط ایمان داشته باش که اگه ما تونستیم تو هم میتونی.هرچقدر ایمانت به درمان بیشتر باشه زودتر موفق خواهی شد عزیزم.

۱۳۹۳/۱۱/۸ ۲۱:۵۱:۵۲
(ویرایش)

توی تمرینات فقط خودتی و خودت.هیچ ترسی نداره...قرار نیست کسی به زور دیلاتور رو وارد کنه...همه چیز دست خودته...اگه درد داشت ادامه نمیدی...قرار نیست ما با این تمرینات درد بکشیم عزیزم.

قراره به آرومی و بدون درد همه چیز بره جلو.وگرنه اگه قرار بر درد کشیدن بود که خب میدادیم شوهرمون اینکار رو کنه!!!laugh

پس نترس و شجاع باش هستی جان.

حتی اگه موفق نشدی هیچکسی نمیفهمه...شوهرت نیست که شرمنده اش بشی و ناراحتی بکشی...دوباره تلاش میکنی...

فقط نترس و ایمان داشته باش عزیزمheart

ما کنارتیم...

۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۰:۴۷:۳۹
(ویرایش)

کسی هست؟

۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۰:۴۹:۰۲
(ویرایش)

من هر کاری می کنم نمیشه احساس می کنم هر چی اینجا نوشته دروغه

۱۳۹۳/۱۱/۹ ۱۱:۵۹:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۸/۸ ۰۰:۴۵:۵۴
(ویرایش)

سلام عزيزم ، هستي جان فك كنم به خاطر اين باشه كه خودت از ته دل نميخواي وگرنه همه ي ما همين كارايي رو كه اينجا نوشته اجرا كرديم،در ثاني تو هنوز تازه شروع كردي اينقدر زود نا اميد نشو خانومي، ميشه توضيح بدي تمرينت چطور بوده عزيزم؟ البته اگه دوست داري

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران