تعداد بازدید : 579057
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۸/۲۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۳/۱۶ ۱۲:۳۲:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۶/۲۴ ۰۹:۳۴:۱۶
(ویرایش)

cryسلام با سايز 13 راحت شدم ولي نتونستم اقدام كنم .وقتي اومدم اقدام كنم بازم ترسيدم  وخودمو پس كشيدم .نميدونم چرا. لطفا اگر كسي ميتونه بهم كمك كنه .بگيد چي كار كنم .دارم ديوونه ميشم.cryآخه سه هفته فقط با سايز12 و 13 كاركردم.

۱۳۹۴/۳/۱۹ ۱۶:۲۱:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۳/۲۰ ۱۴:۰۰:۳۷
(ویرایش)

سلام خیلی خوشحالم که شما ها رو پیدا کردم

۱۳۹۴/۳/۱۹ ۱۶:۳۷:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۳/۲۰ ۱۴:۰۰:۳۷
(ویرایش)

سلام خیلی خوشحالم که شما ها رو پیدا کردم

من یکسال و 9 ماهه که ازدواج کردم ولی هنوز مشکل دارم، گاهی اوقات د خ و ل صورت میگیره ولی باز هم پ ر د ه سر پاشه، و فقط سوزش و درد و اعصاب خوردی برام میموند، تو اینترنت هم خیلی گشتم ،دکترهای زیادی هم رفتم ولی هیچ نتیجه ای نداشت.حتی یکبار دکتره اومد دست بزنه خودمو تکون دادم گفت تو مشکل روانی داری...... تا اینکه امروز تصادفی وارد ایت سایت شدم. صحبت هاتون رو خوندم و راستش سریع دست به کار شدم.

اول که تو آینه هیچ سوراخی نمیدیدم بعد یکم منقبض کردم و یه سوراخ ریز اندازه عدس پیدا شد ، بعد با گوشپاکن و کانوم تلاش کردم و حدود 2 سانت تونستم داخل کنم،عقب و جلو کردم حدود یک دقیقه و ترسم خیلی ریخت ،ولی دوباره که اومدم داخل کنم دیدم دوباره سوراخ بسته شده، یکمم فشارم افتاده بود برای همین گفتم برای بار اول شاید کافیه، حالا یه سوال دارم اینه که دفعه ی بعدی چند دقیقه طولش بدم و هر روز چند بار؟

امیدوارم که به کمک شما دوستای عزیزم مشکلم تا سالگرد ازدواجم حل بشه...تا عمر دارم دعاتون میکنم .....مرسسسسسسسسسسسسسسی.ان شالا هرکس این مشکل و داره حل بشه

۱۳۹۴/۴/۱ ۰۰:۳۵:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۵/۱۸ ۱۲:۲۱:۲۲
(ویرایش)
سلام به همگی.امیدوارم حالتون خوب باشه ونماز روزه هاتون قبول باشه.من امشب با سایتتون اشنا شدم و دل تو دلم نیست که درمان بشم چون منم ی واژینیسموسم ویک سال وچهارماهه که ازدواج کردم ولی باکره ام.میخوام به کمک شمادوستان مشکلم وحل کنم به امیدخدا.کمکم میکنین؟
۱۳۹۴/۴/۱۰ ۰۷:۳۴:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۵/۳۱ ۱۴:۵۰:۳۵
(ویرایش)

سلام بچه ها میشه من رو راهنمایی کنید

من دیشب بعد 1سال و بدون این تمرین ها با همسرم رابطه داشتم چون خودم میخاسم تموم بشه ... با اینکه بکارتم رو ارتجاعی تشخیص داده بودن اما خونریزی نسبتا زیادی داشتم و بعد از خونریزی هم باز عضلاتم رو منقبض کردم و اجازه نمیدادم همسرم ارضا شه و با سفت گرفتن خودم مانعش میشدم ...

این به این معنیه که من واژیتموس دارم؟ اگه اینطوره چرا دخول کاملل انجام شد؟ الان باید چکار کنم؟

۱۳۹۴/۴/۱۶ ۱۰:۲۹:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲ ۱۱:۰۱:۰۷
(ویرایش)

سلام دوستان جدیدم. من مطالب رو تا حدودی خوندم و خیلی خوشحالم که با اینجا اشنا شدم.

از همه دوستان می خوام که کمکم کنید.

من هم واژینیسموس هستم و یک ماهه که از ازدواجم می گذره و هنوز هیچی که هیچی

می خوام تمرینات رو شروع کنم احتیاج به کمک و راهنمایی گام به گام شما ها دارم

دیگه هیچوقت به اندازه امروز جوون نیستیم!
۱۳۹۴/۴/۱۶ ۱۰:۳۰:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲ ۱۱:۰۱:۰۷
(ویرایش)

سلام دوستان جدیدم. من مطالب رو تا حدودی خوندم و خیلی خوشحالم که با اینجا اشنا شدم.

از همه دوستان می خوام که کمکم کنید.

من هم واژینیسموس هستم و یک ماهه که از ازدواجم می گذره و هنوز هیچی که هیچی

می خوام تمرینات رو شروع کنم احتیاج به کمک و راهنمایی گام به گام شما ها دارم

دیگه هیچوقت به اندازه امروز جوون نیستیم!
۱۳۹۴/۴/۲۳ ۱۴:۰۳:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۷/۸ ۱۹:۰۲:۳۶
(ویرایش)

سلام دوستان. خیلی خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم. من نزدیک به دو ماهه که ازدواج کردم اما هنوز باکره ام.تو این مدت با شوهرم معاشقه داشتیم و هردو ارضا میشیم اما چندباری که خواسته آلت رو داخل واژنم بکنه ناخودآگاه بدنم رو منقبض میکنم و بهش اجازه نمیدم.از اینکه شوهرم به واژنم دست بزنه ترسی ندارم اما نمیذارم انگشت یا آلتش را داخل واژنم بکنه. تا صفحه 21 گفتگو های اینجا رو خوندم. کمی امیدوار شدم اما نگران هم هستم که من نتونم مته بقیه موفق بشم.

۱۳۹۴/۴/۲۳ ۱۴:۲۰:۵۱
۱۳۹۴/۴/۲۳ ۱۴:۲۳:۴۰
(ویرایش)

تمرین وارسی رو انجام دادم. اما کگل رو نتونستم هنوز درست انجام بدم. اشتباهی شکمم رو منقبض میکنم

۱۳۹۴/۶/۱۰ ۱۴:۳۵:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۶/۱۷ ۲۲:۵۸:۱۴
۱۳۹۴/۶/۱۰ ۱۴:۳۶:۴۹
۱۳۹۴/۶/۱۰ ۱۴:۴۲:۴۱
(ویرایش)

سلام بارانای عزیز ممنون که این تاپیک و ایجاد کردی

من کمتر از یک ماهه که ازدواج کردم و این مشکل و دارم از بس که از این پروسه می ترسیدم همیشه .هر بار که سعی می کنم و نمیشه کلی گریه می کنم که همسر بیچاره کلافه میشه . درد شدیدی رد ورودی واژن دارم . این شد که کلا بیخییال شده بودم یک بار دکتر رفتم خانم نه تنها راهنمایی نکرد بلکه منو مسخره هم کرد و گفت که کاری نداره شل کن خودتو.اما وقتی این تاپیکو دیدیم فهمیدم که تنها نیستم .البته من یه پیشرفتی به همراه همسر جان داشتم که یک انگشت وارد شده اما هنوز درد دارم . میخواستم لطف کنی ادرس و رمز وبلاگتو به منم بدی تا منم شروع به تمرین کنم

ممنون ازت

۱۳۹۴/۶/۱۰ ۲۱:۳۳:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۶/۱۱ ۱۷:۰۶:۱۵
(ویرایش)
سلام من 17 سالمه و چندماهه با یک مرد فوق العاده ازدواج کردم اما اون اوایل دخول نداشتیم به خاطر درد . تا اینکه چند هفته بعدش پرده م پاره شد . اما همسرم دخول رو ادامه نداد به خاطر خونریزی پرده و فقط سر آلت رفت و پرده مو زد . و دیگه نتونستیم دخول کنیم تا اینکه چند وقته انگشت میانی همسرم به راحتی توی واژنم میره اما هنوز آلتش نه . درحالی که انگشت همسرم هر دفعه راحت تر و تا آخر تو میره . حالا واژینسموس من امیدی بهش هست ؟ یا من میمیرمممممم ؟ 😢
۱۳۹۴/۶/۱۰ ۲۱:۳۸:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۶/۱۱ ۱۷:۰۶:۱۵
(ویرایش)
راستی من الان 8 ماهه با همسرم آشنا شدم ولی 3 ماهه که میحوایم نزدیکی کنیم که نمیشه فقط انگشت همسرم میره . آیا من میمیرم ؟ همسرمو خیلییییی دوس دارم برام همه کار میکنه واسه همین دارم میمیرم چون میخوام لذت ببره . لیاقتشه . عاشقشم.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران