تعداد بازدید : 579057
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۸/۲۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۱۰/۲ ۱۵:۵۸:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۰/۱۸ ۱۹:۴۸:۵۶
(ویرایش)
jpg,.png,.gif.
۱۳۹۴/۱۰/۲ ۱۵:۵۸:۲۹
(ویرایش)
jpg,.png,.gif.
۱۳۹۴/۱۰/۲ ۱۵:۵۹:۱۷
(ویرایش)
jpg,.png,.gif.
۱۳۹۴/۱۰/۳ ۰۹:۳۵:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۰/۴ ۲۲:۴۹:۵۴
(ویرایش)

ببخشید من یک سوال دارم الان من ار فردا میخوام شروع کنم همین با دستکش جراحی و انگشت کوچیکش شروع کنم.بعد اینکه سایزهارو بزرگتر کنم پرده پاره نمیکنه؟؟

۱۳۹۴/۱۰/۱۵ ۱۰:۵۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۰/۲۳ ۲۳:۳۴:۵۱
(ویرایش)

سلام کسی هست جواب بده من خیلی داغونم

۱۳۹۴/۱۰/۱۶ ۱۰:۵۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۹ ۱۴:۳۱:۱۰
(ویرایش)

سلام ....خوشحالم که این سایتو پیدا کردم ...منم دو ساله با این مشکل درگیرم ...از اول ازدواجم نتونستم رابطه کامل داشته باشم پیش دکتر زنان رفتم و گفت پردت ارتجاعیه و راحت ترین پرده رو داری اما نمیدونم چرا نمیتونم رابطه کامل داشته باشم به توصیه پزشک سعی کردم انگشت خودم و داخل ببرم اما نتونستم یعنی نتونستم از پرده بگذرم ...بچه ها خواهش میکنم اگه کسی خوب شده مراحل درمانشو بنویسه ....امیدوارم هیچ کس این مشکلو تجربه نکنه و کسایی که درگیرشن به لطف خدا زود درمان بشن

۱۳۹۴/۱۰/۱۸ ۱۶:۲۴:۵۴
(ویرایش)

سلام بارانا جان من ساره هستم قبلا تو وبلاگ خودتم کامنت گذاشته بودم.....منم میخوام تمریناتو شروع کنم چی کار باید کنم پستاتونو خوندم میشه عکس از ساخته شده دیلاتور بزارین.ممنون که به بقیه کسیایی که این مشکلو دارن دلسوزانه کمک میکنی ...میدونی تو الگوم شدی امیدوارم یه روزی برسه منم مثل تو شم.مرسی عزیزه دلم مرسی ازین همه مهربونیت

۱۳۹۴/۱۰/۱۸ ۱۷:۰۴:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ ۰۲:۲۸:۲۲
(ویرایش)

سلام من 9 ازدواج کردم و موقع دخول درد شدید واژن نمیذاره ادامه بدم. برای لمس معاشقه مشکلی ندارم. چطور میتونم درمان کنم؟

8qqvi
۱۳۹۴/۱۰/۱۹ ۱۱:۵۸:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

آتی جان بیا تاپیک انجمن درمان واژنیسموس . صفحه اول را بخون و یک شرح حال از خودت بده تا کمکت کنیم. اینم لینکش

http://mamasite.ir/fa/forum/100629/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3-(-%D8%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B2%D8%AF%DB%8C%DA%A9%DB%8C-)-%D8%B3-?page=1

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۴/۱۰/۲۰ ۱۶:۳۰:۳۹
(ویرایش)

سلام به دوستای خوبم من به توصیه و راهنمایی بارانای عزیزم امروز تمریناتو شروع کردم امیدوارم بتونم کنار شما دوستان خوبم بهبود پیدا کنم و درمان بشم:).امروز 2.3 تمرین کردم راستش تمرین با دستکش واقعا خوب بود من قبلا به توصیه پزشک زنان سعی کرده بودم با انگشت تمرین کنم اما فقط میتونستم سر انگشتمو وارد کنم شایدم نمیتونستم همونم وارد کنم چون اصلا نمیدونستم ورودی واژنم کجاست:) راستش از نگاه کردن به اون قسمت اصلا حس خوبی نداشتم انگار یه چیز پیچیده عجیب غریبه هنوزم البته یکم این حسو دارم اما امروز بالاخره با تمرین وارسی ورودیشو دیدم قبلا تمرینات کگلو انجام نداده بودم فقط در حده اینکه بتونم تشخیصشون بدم یعنی متوجه میشم کدوم قسمتو باید سفت و شل کنم.راستش اول تمرین خوب بود احساس بدی به دیلاتور نداشتم حس کردم میتونم باهاش کار کنم با انگشت یه حس افتضاحی بهم دست میداد اما دستکش اینجوری نبود اما بیشتر از یه بند انگشت شاید یکم بیشتر نتونستم راستش دقیق نمیدونم چقد رفت چون درست نمیتونستم تو آینه ببینم اما بعد 30 دقیقه خیلی خسته شدم....اما ادامه دادم اما متاسفانه نتونسم بیشتر داخل ببرم هرجا گیر میکردم کگل انجام میدادم بعد حس میکردم اون لحظه که از حالت انقباض خودمو رها میکنم در حالی که دیلاتور داخله راه باز میشه ولی فقط برای چند ثانیه خلاصه بعد 2:30 نتونستم پیشرفت چندانی کنم اومدم تاپیکای بچه هارو خوندم راستش بارانا جون وقتی تاپیکتو خوندم که روز اول موفق شدی سایز 1 و وارد کنی یه کم از خودم نا امید شدم....اما تلاشمو ادامه میدم .بازم از همه بچه ها مخصوصا بارانای عزیز و مدیر سایت تشکر میکنم

۱۳۹۴/۱۰/۲۶ ۱۷:۰۶:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۶:۳۴:۰۰
(ویرایش)

سلام به همگی ممنون از راهنمایی های بسیار خوبتون, من مطالبتونو خوندم, الان۱۰ماهه ازدواج کردم ولی نتونستم دخول انجام بدم, درد شدید داره, از دیروز شروع کردم تمرینارو انجام میدم, سایز یک وارد شد, امروزم سایز ۲وارد شد, ولی مشکل من لحظه ورود و لحظه خروجه اون لحظه شدیدا واژنم ماهیچه هاشو سفت میکنه... یه سوال دیگه هم داشتم من سایز دو رو وارد کردم ولی مانعی نبود یعنی پردم داخلتره؟؟؟ یا پاره شده؟؟ بازم ممنون از راهنماییهاتون.

۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ۰۳:۴۷:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۳۰ ۱۱:۰۹:۴۸
(ویرایش)

سلام

رها هستم، چهار سال هست که ازدواج کردم اما موفق به دخول نشدیم، الان چند ماهی هست که قهر کردیم و در شرف جدایی هستیم، تو این چند سال خیلی سختی کشیدم، خیلی از شبها به خاطر اینکه مثل بقیه زنها نیستم اشک ریختم، خیلی درد ناکه چهار سال از ازدواجت گذشته باشه و همه منتظره بچه دار شدنت باشن اما هنوز دختر باشی و دردت رو به هیچ کس نتونی بگی، مهمترین علت اختلافم با همسرم همین مشکلم هست، 

اوایل ازدواج چند بار تلاش کردیم اما به خاطر درد شدیدی که داشتم موفق نشدیم، خیلی دکتر رفتم و ژل های بیحسی هم استفاده کردم اما فایده ای نداشته، البته در حد ختنه گاه دخول داشتم اما بیشتر از اون نتونستم

امشب که یکی از دوستام سایت رو بهم معرفی کرد بعد از خوندن تجربه های دوستان خیلی امیدوار شدم،

۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ۱۰:۵۰:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۵ ۱۶:۵۰:۴۰
(ویرایش)

رها جان، به مریم جون ایمیل بزن، خیلی خوب میتونه راهنماییت کنه. باور کن درمان این قضیه خیلی راحته. منم تازه شروع کردم و خداروشکر خیلی خوب دارم پیش میرم، 

کار نشد نداره!
۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ۱۰:۵۹:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۵ ۱۶:۵۰:۴۰
(ویرایش)

Vaginis_mus@yahoo.in 

کار نشد نداره!
۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ۱۳:۳۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۶ ۰۷:۴۸:۰۵
(ویرایش)

سلام بارانا.... الهی هر چی از خدا میخوای بهت بده.. من پنج دی عروس شدم... و بعد یه کوچولو سکس اونم تا ختنه گاه پردم پاره شد..موقع پارگی پرده پرد نداشتم .مشکل من ناحیه ی بین سوراخ مقعد و سوراخ واژن هست که اجازه دخول نمیدم.چون حس میکنم اون ناحیم داره پاره میشه..امروز با راهی که گفتی من انگشت شصته دستکش جراحیو پر از دستمال کاغذی کردم و موفق شدم .دردی نداشتم فقط یه نقطه هست که وقتی دستکشو فرو میکنم میسوزه..موقع خروج دیلاتور من سوزش دارم..چیکار کنم من خوب میشم یا نه

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران