تعداد بازدید : 578620
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۰۰:۴۱:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

فرناز جون

پس نفر بعدي شمايي ! 

به ياري خدا زايمان راحتي داشته باشي ! ❤️❤️❤️ 

دقيقا ٣٨ هفته تموم ميزايي فك كنم! بهترين تايمه ! عاليه! 

ديگه خودت رو آماده كن و فقط و فقط و فقط خوب بخواب ! تاكيد مَي كنم ، خوب بخواب 🙃😊

البته خودت استاديااااا

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۰۰:۴۴:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۳:۱۳:۳۴
(ویرایش)

سلام به همه مامانا 

پری جون بالا اوردنشون طبیعیه چون معدشون هنوز قوی نیست ولی حتما ببر دکتر دارو بده کمتر بشه برای گریه هم کولیک که همه بچه ها تا 4ماه دارن یکی کم یکی زیاد حتما قطره کولیکس بده بعده یک ماه هم گریمیچر خیلی بهتر میشن رودست هم بخوابومی موقع گریه دلدرد دوست دارن شب و روز هم حتما سعی کن بهش بغهمونی شبا کمتر باهاش حرف بزن نور محیط هم کم کن 

اینم تجربیات من 😂

شماها چطورین من تازه واکسن دو ماهگی پسرمو زدم از اولین خان رستم رد شدم 😁

۱۳۹۶/۸/۲۷ ۰۱:۱۹:۲۴
(ویرایش)

مامانا تا جایی که داشتم میخوندم از بغلی شدن بچه هاتون میترسیدین اینو حواستون باشه که بچه تا 6ماه بلافاصله باید همه نیازاشون  برطرف بشه همش حتی بغل کردنشون از بغلی شدنشون نترسین بعد شش ماه میشه درستش کرد اونا احتیاج دارن بهتون بزارید احساس امنیت کنن سخته ولی از نظر روانی براشون لازمه به هر حال مادر شدن کار سختیه 😇

۱۳۹۶/۸/۲۷ ۰۱:۲۰:۲۵
(ویرایش)

مامانا تا جایی که داشتم میخوندم از بغلی شدن بچه هاتون میترسیدین اینو حواستون باشه که بچه تا 6ماه بلافاصله باید همه نیازاشون  برطرف بشه همش حتی بغل کردنشون از بغلی شدنشون نترسین بعد شش ماه میشه درستش کرد اونا احتیاج دارن بهتون بزارید احساس امنیت کنن سخته ولی از نظر روانی براشون لازمه به هر حال مادر شدن کار سختیه 😇

۱۳۹۶/۸/۲۷ ۰۳:۳۰:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

وای ملیکا دارم میمیرم دهنمو آسفالت کرده تمام روز خوابه همین شب که میشه میخایم بخابیم شروع میکنه شکمشم سیره جاشم خشکه اما همش نق میزنه بدتر از همه اینکه شوهرم ساعت 5 صبح هروز میره سرکار اونم انقد نخابیده کلافه شده بداخلاقی میکنه موندم چنددوز دیگه از خونه مامانم برم این اینطوری بمونه چطور یه نفری از پسش بر بیام آخه

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۰۳:۳۸:۱۸
(ویرایش)

فاطیما جووونم سلام وای دختر نمیدونی چقد سختمه چقد شبا اذیت میکنه نمیشه هر کار میکنم کلا روزا خوابه و شبا بیداره متوجه هم نمیشه براش جدا سازی میکنم اولا فک میکردم دلش درد میکنه شوهرم گفت چرا پس صبا دل درد نداره دیدم راست میگه 

بالا آوردنشم هی کم و زیاد میشه اگه افقی بندازمش رو شونم و آروغم نزنه منم ده مین میزنم تا بره پایین

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۰۶:۵۶:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۶ ۰۸:۱۱:۲۶
(ویرایش)

سلام عزیزم ممنووووون .چشم میزارم دیدمش 

وزنش 1کیلو600 ، بچم هنوز خیلی ریزست ولی ریش خوبه با این ک تو دستگاس ولی خودش نفس میکشه دستگاهی نداره .

شاید امروز مرخص شم ولی ماهان باید 6روز بمونه .

وااااای ک دیروز چقدر درد کشیدم داشتم میمردم اخرم افتادم ب خونریزی تا فرستادنم اتاق عمل 

الان خداروشکر هردومون خوبیم فقط جای بخیه هام میسوزن ک تحمل میکنم 

فقط تنها نگرانیم از بابت شیرمه ک ندارم 

اغوز میاد ولی شیر فک کنم در حد یک قطره ، خیلی میترسم ک نداشته باشم 

باید چیکارکنم چون باشیر دوش اصلا نمیاد .ماساژم دادم ولی بی فایده بوده 

توروخدا یکم راهنماییم کنید ب بچم شیر بدم جون بگیره 

" تمام چیزی که باید از زندگی آموخت تنها یک کلمه است: میگذرد... "
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۱:۴۰:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ ۱۳:۳۲:۴۲
(ویرایش)

سلام به همه خوبین؟

مامانا اینقد از شب بیداریا میگین ادم دلش نمیخاد بزادanim2-tsimuzpzwoap1t9y3o7anim2-25r30wi

خدا رحم کنهanim2-sadپوشک عوض کن، اروغ بگیر، شیر بده anim2-65d6a5d6s

یلدا جان مبارکت باشه عزیزم، انشالله زودی مرخص میشه گل پسرت، زیر سایه پدر مادر بزرگ شهanim2-40

منکه سابقه ی شیر دادن ندارم اما تا جاییکه خوندم میدونم یکی دو روز اول شیر نیست، همون آغوزه ک هم چربیش بالاست و هم پر خاصیته و کم کم شیر زیاد میشه

معجزه خدا دوباره تکرار شد💚
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۱:۴۱:۴۵
(ویرایش)

یلدا جان کار خاصی کرده بودی ک کیسه ی ابت پاره‌ شد؟ سنگینی ای چیزی؟ 

۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۱:۴۸:۳۹
(ویرایش)

عزیزم کولیک همینطوریه یه ساعت های خاصیه همیشه نیست پسر من مثلا دلدرداش صبحه سشوار بگیر پشتش بچه ها دوست دازن خوششون میاد 

بالاخره باید تحمل کنی بگذره کاریش نمیشه کرد 😣

۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۶:۴۲:۲۰
(ویرایش)

رفتم دکتر قطره داد برا کولیکش حالا ببینم چی میشه خدا کنه خوب شه تا چند روز دیگه بیشتر پیش مامانم نیستم خداقل بتونم تنهابی نگهش دارم  

راستی از مامان آنیل دیگه هیچ خبری نیست کجایی ؟؟؟؟؟؟؟

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۶:۵۶:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۹ ۱۸:۱۳:۱۶
(ویرایش)

پری جونم سخته میدونم اکثر بچه ها خوابشون روزه گه میتونی یه چندساعت غروب بیدار نگه شدار تا شب راحت بخواب برا کولیکشم دارو از دکتر بگیر و شکمشو بزار رو دسست و یا ماساژ بده غذاهای نفاخ هم  اصلا نخوراز یه طرفم اینکه دست و پاشو مثل قنداق ببند محکم نه بزار راحت بخوابه

زندگي چون گل سرخيست،پر از خار پر از برگ و پر از عطر لطيف...
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۷:۳۰:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۳۰ ۱۶:۲۶:۵۷
(ویرایش)

سلام شلخته ها

میبنم اینجاهم فعالتتون کم شده داره تارعنکبوت میبنده قبلاخیلی فعال بودین خبریه؟؟

افیششششش امروز رفتم29هفته سه چارم راه رفتم ازاین بعدبعدشم خداکمک میکنه اول راهیاخداقوت من قبلامیومدم اعدادجلواسم دخترامیدیم میگفتم خوشبحالشون کی منم برسم30هفته الانم دیگ چیزی نمونده واس ۳۰هفتم واس شماهم میگذره خداقوت

دخترا من سوزش سرمعدم زیادطوری ک انگار یعالمه فلفل خوردم توروخدابگید چکارکنم خسته شدم سینهامم سنگینن وخودم لاغرم الان۵۷کیلوام خیلی اذیتم  قفسه سینم حس میکنم داغه همش بشینم بدتره همش بایددرازبکشم

راستی بچم تکوناش خیلی زیادبود الان س روزه خیلی کم شده؟بنظرتون عادیه؟من دوست ندارم بخودم استرس بدم همیشه بندری میزنه دوروزه کم تکون میخوره ودرددارم شکمم دردمیکنه بخصوص اون پایین ماینا یا یهو یه نقطه اشکمم دردمیکنه وبعدش خوب میشه انگارسفت میشه عایااین انقباضه؟؟؟

باهرکس ساختیم اخرش سه صفر باختیم
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۷:۳۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۳۰ ۱۶:۲۶:۵۷
(ویرایش)

یلدایی عزیزم مبارکه روزای اول منم خوندم فقط آغوزه شیرنمیادحتمابش آغوزبده جون بگیره استرس هم نداشته باش بچه بزرگ میشه نترس 

راستی چطورکیسه آبت پوکید؟چکارکردین؟نکنه توشوشوت جمعه شبه رفتین شکارتوجنگل بنگلادشanim2-25r30wiسرتفنگ به کیسه برخوردوبچتونوشکارکردین؟؟؟

باهرکس ساختیم اخرش سه صفر باختیم
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۷:۴۰:۵۳
(ویرایش)

سلام زهرا خوبی مادر؟

وای منم میگفتم کی بشه عدد بارداریم بره بالاanim2-4d564ad6

منم قفسه سینه م درد داشت زیاااد تا دو سه هفته پیش در حدی که نمیتونستم به چپم بخابم، اما الان بهترم، انگار جا باز کرده

واسه تکونای پسرتم ببین بعد وعده اصلی، حدو د بیست یا سی مین، 4 5 تا تکون رو داره یا نه، تا یکساعت حواست باشه چک کن، اگر داشت حال‌ش خوبه

تپلی شده و فضای رحم رو گرفته جاش کم شده

واسه انقباضم اره اگه کل شکمت باشه و زیر یک مین باشه همونه

دکتر رفتی بگو نیاز باشه دارو میده

استرسم بریز سطل اشغال

11 هفته دیگه گل پسرت میادبه امید خدا و عین مامان پری خاب ندا یanim2-a2d3

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314