تعداد بازدید : 578608
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۸/۲۹ ۲۲:۰۳:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

پروانه جون خدا کمکمون میکنه بچه هارو نگه داریم من بچم یه ماهش بود اومدم خونه خودم با شوهرم تک و تنها بچه رو نگه داشتم حتی خودم حموم میبردم بچم رو

خواستن توانستنه پس توهم میتونی نگران نباش

واسه هیکلت هم غصه نخور شوهرت عادت میکنه و بعدا مثل قبل میشه اندامت

۱۳۹۶/۸/۳۰ ۰۶:۵۹:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۱۶ ۱۰:۰۳:۳۷
(ویرایش)

زهرا جون زیادی حرص انقباض و نخور منم از شش ماهگی داشتم تا الان روزی چند بار که دلم به شدت درد میگیره و نفسم میگیره منم تو 28هفتگی به خاطر انقباض و خونریزی یهوکی

تو بیمارستان بستری شدم یکمم درد داشتم ماما ترسوندم گفت میخای بزایی اما خداروشکر تا الان کشیدم خودم باورم نمیشد تا 34هفته برسم همش میگفتم زایمان زودرس دارم هر روز که میگذره خداروشکر میکنم که یه روز دیگم این خانم خانما تو شکمم هست و فیلش یاد هندوستان نمیکنه تو هم استرس نداسته هرچی صلاح خداس پیش میاد ایشالا که تا چهل هفتگیت پسرت بمونه بد صحیح و سالم دنیا بیاد 

فقط خدا.....
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۰۸:۲۵:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۶ ۱۳:۴۳:۰۱
(ویرایش)

سلام دوست جونیاanim2-ad54ad.

من دیروز رفتم سونو ان تی . خداروشکر همه چیش سالم بودanim2-a2d3. دکتر سونو گفت به احتمال خیلی زیاد پسره . توی 13 هفتگی چقدر ممکنه خطا داشته باشه؟

یاد خدا آرامش بخش دلهاست
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۰:۲۲:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

خدا کنه آرامش حووونم انشالله بتونم نگهش دارم یکم کسلم بی حالم حال و حوصله هیچکسو ندارم افسردگی نگیرم صلوات 

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۲:۰۹:۲۸
(ویرایش)

پروانه من تا ۲ماه دیوونه شدم اصلا بیرون نمیتونستم برم همش توی خونه بودم

بعدا یواش یواش شروع کردم با بچه برم بیرون هرچند که شوهرم زیاد بیرون نمیبره میگه بچه مریض میشه

همینطوریشم زیاد جایی نمیریم بچمون همش مریضه سرماخورده

ولی اثراتش روم مونده هر روز گریه میکنم بی دلیل 😔

همش سعی میکنم شاد باشم ولی وقتی نمیتونم به زیبایی خودم برسم چطوری شاد باشم؟

۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۲:۴۴:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۶ ۰۷:۳۳:۴۶
(ویرایش)

سلام پروانه جونم خوبی عزیزم میگم ارنیکا وقتی به دنیا اومد چند کیلو بود؟؟ الان که بیست روزه است چند کیلو شده؟؟ 

۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۴:۰۸:۰۷
(ویرایش)

وای آرامش جووونم منم دقیقا همینطوریم همش دلم میخاد بشینم زار بزنم شوهره منم همش میگه حواست باشه سرما نخوره هیجا نمیریم اما امروز یکم به خودم اومدم رفتم حموم لباسای بچخ رو شستم سوتینمو دوباره زدم کمربند شکمم بستم از اون آویزونی دراومدم و به خودم دارم میقبولونم که میتونم قرار نیست این بجه باعث شه از خودم بزنم مردها هم زن شلخته دوست ندارن امیدوادم موفق بشم

بهار جووونم اولش که به دنیا اومد 3200 بود بعد زردی گرفت و بادشم خوابید شد 2900 دیروز بردم بهداشت 3300 بود که گفت 200 گرمم لباساشه وزنی نگرفته چون همش شیر بالا میاره نمیدونم دیگه چیکارش کنم هرچقدم میزنم پشتش آروغ نمیزنه بخاطر اونه فردا میبرمش دکتر

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۸:۵۱:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

سولماز جون مبارکه خداروشکر که همه چی اکی بود.ب منم تو ۱۱ هفتگی تو ان تی گفتن احتمالا پسره که درست هم دراومد و پسر بود.برای شما هم احتمال زیاد همون پسره

من احساس کردم تو این تاپیک تعداد پسرا بیشتر از دختراس.جدیدا هر کی میاد میگه بچم پسره

خدا هم نینی های دخمل هم پسمل رو حفظ کنه انشالا ب مامان باباهاشونم سلامتی بدهblink

Stay stronge
۱۳۹۶/۹/۱ ۰۸:۳۱:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۶ ۱۳:۴۳:۰۱
(ویرایش)

ممنون نورا جونvalentine.

برای من فرقی نمیکنه جنسیتش هردوشو دوس دارم، اما انقد دورو بریام پسر پسر کردن انگار میترسیدم دختر بشهworry.

خداروشکر تا الان مشکلی نداشته. ان شالله همه مامانا نی نیشونو صحیح و سالم دنیا بیارنanim2-40.

یاد خدا آرامش بخش دلهاست
۱۳۹۶/۹/۱ ۰۹:۲۸:۱۵
(ویرایش)

ای ملیکا کجایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بیا یه خبری بده بگو خودت و جیمز خوبید ؟؟؟؟

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۹/۱ ۱۲:۵۷:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۶ ۰۷:۳۳:۴۶
(ویرایش)

سلام به همه مامانای  پرقدرت ...valentine

پری جونم حتما رفتی دکتر بپرس واسه اروغ نزدنش دخترمنم اصلا اروغ نمیزنه برام شده نگرانی. ازاون ورم میترسم بخواد شیربخوره همه رو بالا میاره. پرسیدی بیا به منم بگو چی گفت. 

۱۳۹۶/۹/۱ ۱۳:۴۶:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۱۶ ۱۰:۰۳:۳۷
(ویرایش)

بهار جون یکم بابونه با یه کم کوچولو نبات بهش بده خیلی خوبه واسش من به پسرم میدادم خیلی بهتر بود حالا یبار امتحان کن

فقط خدا.....
۱۳۹۶/۹/۱ ۱۴:۴۸:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۶ ۰۸:۱۱:۲۶
(ویرایش)

سلام مامانا ظهرتون بخیر 

واسه افزایش شیر باید چی بخورم ؟؟

دو سه روز بود شیرم خیلی خوب بود ولی امروز خیلی کم شده ، نمیدونم چیکارکنم ؟؟؟

توروخدا هرکی میدونه بگه خیلی نگرانم شیرم کم شه 

" تمام چیزی که باید از زندگی آموخت تنها یک کلمه است: میگذرد... "
۱۳۹۶/۹/۱ ۱۵:۱۹:۰۵
(ویرایش)

قرص شیر افزا بخور

لیدی میل بخور

رازیانه دم کن آب هویج و ماش و اینچیزا رو بخور

۱۳۹۶/۹/۱ ۱۹:۵۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۳۰ ۱۶:۲۶:۵۷
(ویرایش)

سلام دخترا خوبید؟ فندقای تووجودتون وفندقای توبغلتون چطورن؟

مادرایی ک زاییدن پاک ماروفراموش کردین هاااا دیگ نمیایید کم افول شدین ستارهااا

دخترا من هنو درد دارم دیروز رفتم پیش دکترم نوارقلب بنیامین نشون دادم گفت دردات دردای زایمان زودرس مواظب باش استراحت کن احتمالا طول سیرویکس بچت کوتاه شده وبایددخت گفتمش معاینم کردن ماماگفت دهانه رحمت خداروشکربستس گفت برات سونو مینویسم زودبده سونو کامل جنین وداپلر وواژینالی نوشت گفت جواب بیارببینم تانظرقطعی بدم ازشانس مشنگم دفترچم برگش تموم شد شوشوامروزرفت تمدیدش کردحالافردا بایدبرم نسخه بازبدم وارددفترچم کنه وشنبه میرم سونو هنودردم عین دردپریودیه برام قرص نوشت گفت پیشگیری اززایمانه ولی دردمو تسکین نکرد یهوشکمم قلبمه می

ه ودردمیکنه البته هنو آپول نزدم شوشوحساااااس میگه میبرمت پیش خودش بامسئولیت آمپولاتوبزن خودش باشه بهتره تایه جاعمومی اخه آمپول براباردارخطرناکه هرچندمیگم بابااینابرای پیشگیری اززایمان زود رسه توگوشش نمیره میگ میترسم بایدزیرنظرش آمپولاتوبزنی آمپولام چهارتان هفته ای یبار مشکل اینجاس من تاآمپول بزنم غش میکنم بخدانمیترسم هاازبچگیم اینجوربودم بخصوص آمپول پنی سلین و سفازلین بزنم زودبی هوش میشم دکترهم رفتم برای غش کردنم گفت ب آمپول حساسی حالاشوهرم بخاطراین موضوع بیشترمیترسه توهمه پروندهاپزشکی نوشته عارضه غش کردم حساسیت سفازلین وپنی سلین ب شوهرم میگ شایدب این بدنم واکنش نشون نده میک توروخدا من حوصله دردسرندارم توبارداری حالاقراربرم برام خودش بزنه  دخترا اسم آمپولمو کامل مینویسم وقرصاهم مینیسم خواهشااااااااااا جوابموبدین اگ کسی این آمپول زده یاقرص خورده بگه.آیاآمپولش تکمیل ریه اس برای بچس یافقط پیشگیریه اززایمانه؟دکترداروخانه یکی ازقرصاگفت ک برااینکه بچت بیشتره نیادپایین وبدنیانیادحالا بره بالااخه بچت پایینه لطفا جواب بدین

قرص:Dupbastonهرشب ۱عدد

قرص:isuprine(ایزوپرین)هر٨ساعت۲عدد

۴عددآمپول:Femolife©

Hydroxyprogesterone caproate

اینم دروهام خواهش میکنم اگ کسی چیزی میدونه بگه خیلی میترسم ونگرانم درددارم ب دکترگفتم گفت تاسونونیاری نظرقطعی نمیدم

باهرکس ساختیم اخرش سه صفر باختیم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران