تعداد بازدید : 580188
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۹/۹ ۲۱:۲۵:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۶ ۰۷:۳۳:۴۶
(ویرایش)

پری جوونم اخه این جوجه من همش پنج دقیقه شیر میره. اونجوری نیست که بزارم یه سیری بخوره سینه خالی شه که سیرشه کل شیر خوردنش پنج دقیقه است. حالا میخواد خیلی گرسنه باشه یا نباشه.... فکرکنم این جیغ زدناش واسه مشکل دیگه واینکه چرا موقع شیرخوردن باسینه دعوا داره بادق بغض شیر میخوره نمیدونم باید چکارکنم؟ دختراولم اینقدراحت بزرگ شداصلا این دردسرا رو نداشت. این دومی خیلی اذیت میکنه خدا کمکم کنهcry.

۱۳۹۶/۹/۱۰ ۰۱:۲۵:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام فاطمه جون 

ببخشيد بعضي وقتا آنلاين ميشم ، اما وقت نمي كنم مسيج بذارم، ناقافل جيمز صداش درمياد ! 

اينم اصلا عكس جديد❤️❤️❤️ جاست فور يو 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۹/۱۰ ۰۱:۳۳:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

بهار ، ٩٠٪‏ دخترت مشكل سير نشدن داره! 

بابا جيمز فك كردي مثل بچه آدم شير مَي خوره؟ 

بيشتر از يه ساعت علاف ميشم هميشه ! 

چند دقيقه مَي خوره ! انقدر چنگ ميزنه ، جيغ ميزنه ، سينه رو ميندازه بيرون از دهنش تا بادگلوش رو بگيرم و بالا بياره و دوباره زرتي سينه مَي خواد ! بعضي وقتا هم پوزيشن شير دادن رو عوض مَي كنم ، خوابيدني، نشستنه، مدل نوزاد دوقولويي يعني با يه دست و ... انقدر مدل عوض مَي كنم تا پسند كنه! گاهي ميذارمش زمين گريه كنه ، خسته بشه بعد بهش شير مَي م كه خوابش ببره! بعضي وقتا از گرما ناله ني كنه بعضي وقتا از سرما! يه شب خيلي باحال بود ، انقدر تكونش دادم نخوابيد! آخر سر دوتا دستاش رو سفت گرفتم رو پام گذاشتم بيهوش شد! كل گيرش اين بود دستاشرو بگيرن! 

بچه غير قابل پيش  بيني هستن  ديگه😂😂😂

كاملا طبيعيه! بعضي بچه ها اين مدلين! توجه مَي خوان! جيمز كه الان ٦ دانگ هواسش هست! يعني فلجم كَرده! يه گوشي نمي تونم دست بگيرم! 

همين الان دوباره داره زار ميزنه! مَي گه همه رو ول كن ، فقط من !  

منم فقط به زور سينه رو تا جايي كه جا داره مَي چپونم دهنش! بالا مياره ، باد گلو ميزنه ، سكسكه گاهي! دو دور پي پي مَي كنه! آخرشم بيهوش ميشه! 

گاهي اذيت نمي كنه! 

من مَي گم بچم نرماله ، براي اينه كه به نظرم نرماله اينكارا !😝

تو دو تا بچه داري ، خيلي سخته! بميرم برات خواهر ! 

تازه جديدا شوهرمهنر نمايي كَرده بچم رو ماشيني كَرده! 

وقت خواب شب مَي گه بريم تَو ماشين ، دَدَ (ماشين گردي) من بخوابم ، وگرنه پدرتون رو درميارم 😂😂😂😂😂

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۹/۱۰ ۱۴:۱۴:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

ووویی مرد عنکبوتی کوچک رو نیگا

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۹/۱۰ ۱۴:۱۷:۴۴
(ویرایش)

بهار جووونم من حالا مشکل شکم کار نکردنشو دارم بازم امروز هفت روزه کار نکرده دیگه کلافه شدم اون سه بارم که کار کرده با داروهایی گیاهی که از عطاری خریدم کار کرده اینسری نمیخام هیچی بدم ببینم کی کار میکنه خودش 

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۹/۱۰ ۱۶:۵۰:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۶:۰۲:۵۰
(ویرایش)

بهار جونم برای شب نخوابیدن بچه خدا رحمت کنه مادر بزرگ مامانمو می گفت روسری که مادر سر میکنه رو بندان رو صورت بچه تا بوی مادر رو از روسری بگیره تا خوابش ببره منم بچه بودم شب نمی خوابیدم مامانم اینکار رو میکرده تا من بخوابم. امتحان کنین شاید جواب داد برای شما

۱۳۹۶/۹/۱۰ ۲۰:۳۴:۱۱
(ویرایش)

سلام به همگی اره ملیکا جونم دقیقا همین مشکلاتی ک جیمزمیگی دخترم داره موقع شیرخوردن جیغ میزنه خودشو جر میده. اره واقعا دوتا بچه سخته تا رو غلطک بیوفته یه کم اذیت میشم. باید تحمل کنم. مادرشدن همینه دیگه 

پری جونم منم ازالان ازبس کلافم کرده بود انداختمش به دارو گیاهی تاببینم جواب میده بهش رازیانه با زیره گذاشتم جوشید با یه کم نبات شیرین کزدم ریختم به حلقش. 

۱۳۹۶/۹/۱۱ ۰۰:۳۸:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۳ ۱۴:۳۷:۳۵
(ویرایش)

سلام عزیزم، خوبی؟

پسر منم خیلی دل درد بد داره، به دخترت پدی لاکت دادی؟ اگه ندادی که بگیر غروبا ۶ قطره بده بهش، البته اگر ۱ ماهش شده

الرحمان و الرحیم
۱۳۹۶/۹/۱۱ ۰۰:۴۰:۴۸
(ویرایش)

عزیزم برای اینکه شکم نینیت کار کنه دلشو روزی سه بار با روغن کرچک ۱۰ دقیقه جهت عقربه های ساعت ماساژ بده، پشتشو با گوش پاکن یکم روغن زیتون بزن و چرب کن

الرحمان و الرحیم
۱۳۹۶/۹/۱۱ ۰۱:۵۳:۲۶
(ویرایش)

رضوان جووونم چشم حتما امتحان میکنم ببینم چی میشه دیگه کلافه شدم هر ده روز کار میکنه اونم کلی چیز میز گیاهی میدم اینسری هیچی نمیخام بدم ببینم اصلا رودش کار میکنه تنهایی یا نه

بهار جووونم من میگم دخترت سیر نمیشه حالا تو یه کاری بکن شیرتو بدوش بریز تو شیشه بده بخوره بیشتر از ده دقیقه ببین بازم گریه میکنه که اگه نکنه معلومه زیر سینت سیر نمیشه

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۹/۱۱ ۰۱:۵۳:۳۲
(ویرایش)

رضوان جووونم چشم حتما امتحان میکنم ببینم چی میشه دیگه کلافه شدم هر ده روز کار میکنه اونم کلی چیز میز گیاهی میدم اینسری هیچی نمیخام بدم ببینم اصلا رودش کار میکنه تنهایی یا نه

بهار جووونم من میگم دخترت سیر نمیشه حالا تو یه کاری بکن شیرتو بدوش بریز تو شیشه بده بخوره بیشتر از ده دقیقه ببین بازم گریه میکنه که اگه نکنه معلومه زیر سینت سیر نمیشه

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۹/۱۱ ۱۴:۱۲:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

ملیکا چقدر لباس بچت بهش میاد بانمک شده گل پسرمون 😍

۱۳۹۶/۹/۱۱ ۱۷:۰۷:۴۷
(ویرایش)

سلام سلام خوبین؟؟ مامانا جولیده ها خستها بی خواب ها. 

ومامانای چشم انتظار چرا بعدما سرعت خوابید؟؟ نوبت بعدی کیه؟؟ anim2-65d6a5d6s

۱۳۹۶/۹/۱۱ ۱۷:۳۴:۵۶
(ویرایش)

عزیزم انشالله جواب میده، چون من خودم امتحان کردم جواب میده در عرض ۱ روز 😘😘😘 

طفلکیا شکمشون کار نمیکنه همش عذاب میکشن

الرحمان و الرحیم
۱۳۹۶/۹/۱۱ ۱۷:۴۱:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

سلام مامانا ی عزیز

ایشالا حالتون خوب باشه و پر انرژی...

بچه ها من چند روزه که حرکات بچم رو توی واژنم حس میکنم و مور مورم میشه.خصوصا زمان هایی ک ایستادم.

کسی تا حالا اینطوری بوده؟

ی حسیه انگار که پای بچه تو واژنمه و داره تکون میخوره.

Stay stronge
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران