تعداد بازدید : 580188
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۹/۱۱ ۲۳:۴۰:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

آره!

ديگه دسته بندي رو بر اساس وزن انجام دادن! 

بچه اي كه ١٠ كيلوست معلومه كونش گنده تر بچه ايه كه ٣كيلوست! پس عرض و طول پوشك عوض ميشه! 

رشد بچه بر اساس وزن نزديك تَره ! چون ممكنه يه بچه تَو يه ماهگي ٧ كيلو باشه و يكي ٤ كيلو !بسته به وزنش روز تولد،  پس بر اساس سن نميشه گفت! 

اينجوريه خواهر جوووون

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۹/۱۱ ۲۳:۵۲:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۴:۵۵:۳۲
(ویرایش)

سلام خانوما

من هفته هشتم بارداری هستم.امشب کمی لک دیدم یکبار هم سقط داشتم

خیلی نگرانم دارم میمیرم از دلهره

بیمارستان گفته سونو انجام بده. ده روز پیش ک سونو دادم صدای قلبشو شنیدم.اینجا سونوگرافی تا صبح هس ک نوبت من ساعت یکه.

برام دعا کنید.کسی بوده لکه بینی داشته باشه ولی بچش سالم بمونه؟

من خاک بر سر دیشب نزدیکی داشتم.امشبم خیلی بلند و شدید خندیدم طوری ک نفسم گرفت.میتونه از اینا باشه؟

۱۳۹۶/۹/۱۲ ۰۰:۴۰:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۲۱:۲۷:۵۴
(ویرایش)

سلام زهره جان، تبریک بابت بارداریت

من دوبار، توو هفته 6 یا 7 یه بارم قبل سونو ان تی لک دیدم ک بخاطر پایین بودن جفتم بود، (ک سنگینی هم بلند کرده بودم ) با دارو و استراحت و نزدیکی نداشتن رفع شد، سن بارداریمم ک رفت بالا جفت رو کشید بالا خداروشکر

البته بچه ها بودن ک بدون دارو هم خوب شدن، یکمی رعایت میخاد

اول از همه استرس نداشته باش و سعی کن اروم باشی و حتما فردا برو پیش دکترت

مطمین باش با یکمی رعایت قطع میشه 

۱۳۹۶/۹/۱۲ ۰۰:۴۶:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۲۱:۲۷:۵۴
(ویرایش)

چه محاسبات پیچیده ای 😂😂😂😂😂

فک کن فعلا توی روزای روشن به سر میبرم، کم کم باید بگم روزای روشن خداحافظ خداحافظ خداحاففففظ😒

چه خوبه بچه تو و پری پر مو ان

فک کنم بچه من کچل باشه یا خیلی هنر کنه در حد بچه بهار 

هم خودم هم شوهرم بور بودیم ، یه بچه کمرنگ تحویل جامعه میدیم😂😂😁

۱۳۹۶/۹/۱۲ ۰۱:۳۹:۴۵
(ویرایش)

سلام مرسی مامانی جون

سونو دادم گفت هیچی جز ساک حاملگی دیده نمیشه!!!

گفتم هفته پیش من حتی ضربان قلبش هم رو شنیدم گفت متاسغانه الان نیس...

اینقدر گریه کردم چشام باز نمیشه

میخوام فردا دوباره سونو بدم ی جایی خیلی دقیقه

دعا کنید..

۱۳۹۶/۹/۱۲ ۰۲:۳۲:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سونو اشتباه كَرده! 

برو يه جايي كه دستگاهش قديمي نباشه يا دكترش كور نباشه ! 

با اين ميزان لكي كه تَو ديدي جنين دفع نميشه! بعدم مگه الكيه؟ لخته خون ديده ميشه، درد و خونريزي ميوفتي! 

اگه ضربان قلب رو ديدي قبلا ، خيالت راحت! 

خدا نگذره ازين دكترا كه خيلي راحت نظر ميدن  و اصلا به فكر اون مادر بيچاره نيستن! 

گريه نكن كه الان استرس برات سمه! خدا نكرده يه طوريتون ميشه! 

منم لك داشتم ! ٣ هفته طول كشيد بدون دارو ، تازه دكترم بهم استراحت هم نداد! گفت دهانه رحمت سفته! برو خيالت راحت! من بخاطر پياده روي افتادم روي لك بيني! 

همونجا دكتر گفت اگه درد شديد داشتي يا خونريزي در حد يه ساعت يه بار پد روزانه عوض كني ، داشتي! بيا بيمارستان علايم سقطه! 

خيالت راحت راحت راحت! 

گريه نكن! 

وقتي ضربان قلب رو ديدي قبلا ، يعني جنين تشكيل شده ، وقتي ميگه فقط ساك رو ميبينم يعني جنين دفع شده ! ميزان خونريزي و علايمت در حد و اندازه دفع جنين نيست! يه لك بيني سادست كه با آمپول يا شياف حل ميشه! به اين دليل مَي گم يه جاي كار مَي لنگه! 

منم ٦ هفته ضربان قلب پسرم رو ديدم ! اونم سونوي واژينال! با معمولي ديده نشد! 

حالا يه جاي خوب برو درست تشخيص بدن! 

به ما هم خبر بده ! 

من ٩٠٪‏ اميدوارم اتفاقي نيوفتاده ،، ١٠٪‏ گذاشتم براي خطاي فكر خودم يا اتفاقي افتاده و تَو نفهميدي! اگه خودت ضربان رو ديدي يا شنيدي ، احتمال خيلي زياد دكتر امروز خسته بوده ! 

بازم من منتظر خبرتم! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۹/۱۲ ۰۷:۵۳:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۶ ۰۷:۳۳:۴۶
(ویرایش)

سلام ملیکاجونم فدات عزیزم. چشماش الان که یشمی دیده میشه.فکر کنم اخرش مثل خودم دختراولم رنگی بشه. 

۱۳۹۶/۹/۱۲ ۰۸:۵۰:۴۲
(ویرایش)

سلام ملیکا جون(البته نمیدونم اسمتو درست گفتم یا نه)

ممنونم که دلداری میدی

امروز میرم جای دیگه سونو بدم.خبرش رو حتما میدم

خدا میدونه دل تو دلم نیس. Fhr چیه؟تو سونو نوشته FHR رویت نشد...

۱۳۹۶/۹/۱۲ ۰۹:۵۲:۱۸
(ویرایش)

بچه ها ی سوال

من از ابتدای حاملگیم نزدیکی نداشتم تا جمعه شب.درست فرداش لک دیدم اونم یک لک قرمز خوشرنگ متمایل ب صورتی.دقیقا شبیه لکه لانه گزینی که تو حاملگیم دیده بودم!

امکانش هست دوباره لقاح انجام بگیره؟چون شوهرم منی روداخل ریخت؟

بچه ها من خودم ی پسر هشت ساله هم دارم وقتی حاملش بودم کلی نزدیکی داشتم و از این اتفاقا هم نیفتاد.الان هم میدونم این حرفا خیلی چرته وای همش فکرای مختلف بسرم میزنه

۱۳۹۶/۹/۱۲ ۱۲:۵۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۷:۲۳:۰۹
(ویرایش)

بچه ها من یه ماهه سزارین کردم هنوز لکه بینی دارم آیا طبیعیه؟

پسسسسسسرم هدیه خداسسسست
۱۳۹۶/۹/۱۲ ۱۳:۰۷:۳۲
(ویرایش)

سلام من رفتم سونو...بازم ضربان قلب نداشت

گفت از اون سری رشد کرده ولی دیگه قلبش واستاده...

کلی گریه کردم نمیدونم چرا اینطوری شد.کلی دعا خوندم قران خوندم نذر و نیاز کردم...

حالا باید صبر کنم لکه بینی و درد شروع بشه؟چون از دیشب لک ندیدم دیگه

تو سونو نوشته برای جنین FD مطرح است.یعنی چی؟

۱۳۹۶/۹/۱۲ ۱۹:۲۸:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۰۱:۴۵:۱۱
(ویرایش)

سلام به ماماناي عزيز اميدوارم حالتون خوب باشه❤️

زهرا جون عزيزم قربون محبتت جيگر شرمنده همگي هستم كه انقد كم كم ميام سر ميزنم واقعيتش اينروزا حال روزم اصلا خوب نيست درد واژن از راه رفتن گذاشته منو كوچكترين حركت به بدنم بدم از درد اشكم درمياد

توكل كن به خدا غنيمت ميكند حتما
۱۳۹۶/۹/۱۲ ۱۹:۳۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۰۱:۴۵:۱۱
(ویرایش)

اره واقعا انقد استرس دارم كه راه دوره درست بتونم از پس بچه داري بر بيام...از شانس من زايمانم تو كريسمس وسط سرما هست اينجام كه انقدر هوا سرده و برف اومده كه هر بار ميرم بيرون ميترسم راه برم بيفتم زمين يخ زده...چند روز پيش سر خوردم افتادم زمين زانوهام زخم شد😅😬😬

توكل كن به خدا غنيمت ميكند حتما
۱۳۹۶/۹/۱۲ ۲۰:۳۷:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

سلام به همگی 

چطورین دوستان وای من دیگه کلافه شدم انقد که شکم آرنیکا کار نمیکنه خدایا انقد به فکر شکم کار کردن این بچه خوابیدما دیشب خواب دیدم انقد پی پی کرده پی پیش رو دارن برای کود صادر میکنن کشورهای خارجی funny

خدایا دل این بندتو شاد کن الان 9 روزه بچم شبا تا صبح جیغ میزنه به خودش میپیچه

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۹/۱۲ ۲۳:۲۰:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۵ ۰۰:۱۷:۴۹
(ویرایش)

سلام خوبین  دوستان امروز یه خانم حامله ای توی مرکز بهداشت دیدم که ماجراش واقعا ناراحت کننده بود بعضی از پزشکاچرا اینجورین اخه. بنده خدا ناخاسته حامله شده بوده هفته ۷ میره سونو قلب که بهش میگن ساک جای مناسبی قرار نداره و جنین قلب نداره . دکترش هم بهش قرص میده که بزاره اونجا این خانمم میزاره به لکه بینی میفته و یه چیز پوست مانند هم ازش دفع میشه که تصورش جنین بوده بعد میگذره میبینه نه این خونریزیها تمام نمیشه بعد یه مدتی خودش میره سونو بهش میگن ۴ ماهه حامله ای و اینم صدای قلبش و یه جنین کاملا سالمه... بعدم بهش گفتن که احتمالا دوقلو بوده یه قلش سقط شده ..... . واقعا تاسف باره بخدا ....

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران