تعداد بازدید : 24984
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۱:۱۹:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

نه چکامه جون...هنوز خبری نیست...بالاخره با خودم کنار اومدم و ماه دیگه میرم عکس رنگی بگیرم

تو چی؟ باردار نشدی؟

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۱:۵۷:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۱۸:۰۸:۴۶
(ویرایش)

ممنون آذر جان

4 روز عقب افتاده بود پریودیم خودمم دیشب رفتم آز دادم فهمیدم باردارم

دیگه بی بی استفاده نکردم چون سری قبلی الکی دلخوشم کرد

خدا رو شکر که خدا بهم لطف کرد توی محرم سه سال پیش فاطمه دنیا اومد محرم امسالم فهمیدم دوباره باردارم

خیلی از امام حسین خواستم واقعا ممنونشم

راستی عدد بتام 699.8 هستش خوبه به نظرت؟

عدد بتای شما چند بود؟

خداوندا مرا آن ده که آن به
۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۱:۵۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

منم نه هنوز الانم پریودم.این ماه میخوام برم پیش دکتر کاشانیان اگه لازم باشه منم عکس رنگی بگیرم.

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۲:۲۲:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

من بعد از این همه وقت فهمیدم پرولاکتینم خییییییلی بالاس، حدود سه برابر ماکسیمم مجاز، رفتم ام آر آی دادم تا معلوم بشه علت این قدر بالا بودنش، واقعا الانه دیگه آزمایش پرولاکتین واجبه ،واقعا چرا دکترا همون اول این آزمایشو نمینویسن؟؟؟؟ 

البته از طرفی خوشحالم که درمان رو شروع کردم ، انشالا ببینم کی قسمت میشه مامان شمsmile

۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۲:۲۴:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

آذر جون انشاالله به خوبی و با سلامتی این ماه های باقی مونده رو بگذرونی و گل پسرت رو صحیح و سالم تو بغل بگیری

۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۳:۱۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

رعنا جون دکتر من که تا حالا سه بار برام تکرار کرده آزمایش پرولاکتین رو...قبل اقدامم آز دادم بالا بود با 8 تا قرص درست شد...بعد از اون هم دوبار با فاصله چند ماه یه بار آز دادم که دیگه اوکی بود خداروشکر

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۳:۱۱:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

رعنا جون ان شاالله که به زودی باردارشی خداروشکر که متوجه مشکلت شدی..

من ازمایش خون دادم پرولاکتینم کمی پایین بود

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۸:۱۹:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

قربونت عزیزم. خداروشکر همه چی خوبه 

آره یه جورایی به چشم من دیر گذشت ولی یه جورایی هم زود گذشت. انشاءالله بقیش هم خوب و زود بگذره 

آفرین که آنقدر روحیه خوبی داری. مطمئنم زود مامان میشی. به حق این ماه عزیز امام حسین کمکت میکنه. نذر کن.من پارسال نذر کردم تا امسال بچه دار شده باشم شدم. انشاءالله تا سال دیگه این موقع ها یا بارداری یا زایمان کردی 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۸:۲۲:۴۷
(ویرایش)

مرسی عزیزدلم. انشاءالله مشکل تو هم زود رفع میشه و دوباره مامان میشی گلم 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۸:۲۸:۵۷
(ویرایش)

مبارک باشه زینب جونم 

من یک روز عقب انداختم بتام از 200 بیشتر بود فکر میکنم خوب باشه نگران این عددها نباش عزیزم. چه ماه خوبی بارداری شدی. خداروشکر. کم کم دیگه حالت تهوع هات شروع میشه 

۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۹:۰۱:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

به به آذر خانوم چطوری عزیزم پسملی چطوره باردار شدی دیگه پیدات نیستا بیا تو تاپیک بارداریت لذت ببر با ما باش اسمشو چی میخای بزاری عزیزم؟؟؟؟

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۷/۲۴ ۲۰:۱۶:۱۰
(ویرایش)

حالت تهوع هام که شروع شده خیلی وقته ولی شدید نیست

خیلی بی حوصله ام منی که هر روز همه جا رو دستمال میکشیدم جارو میکردم کلی کار میکردم الان دل و دماغ هیچ کاریو ندارم خیلی اذیت میشم اینجوری

۱۳۹۶/۷/۲۵ ۱۵:۲۲:۰۷
(ویرایش)

شدیدتر میشه عزیزم. خیلی سخته درکت میکنم. ولی حالت تهوعت که خوب بشه حوصلت هم میاد سرجاش دوباره پامیشی کاراتو انجام میدی. منم مثل تو بی حوصله و تنبل شده بودم ولی از روزی که حالت تهوع ام خوب شده دوباره کاری شدم.نگران نباش 

۱۳۹۶/۸/۳ ۱۷:۵۳:۲۰
(ویرایش)

آذر جون زیر شکمم درد دارم کشاله رون راستمم یکم تیر میکشه دکتر بهم گفته استراحت کنم فعلا که میخورم و میخوابم و بافتنی میکنم فکر کن توی این چند وقت دو تا کلاه بافتم یکی واسه خودم یکی واسه آبجیمhappy

دعا کن این دردا مسئله خاصی نباشه 

هفته هشتم یا نهمم میرم واسه تشکیل قلبش

love

راستی اسم گل پسرتو انتخاب کردی؟

یه چیز دیگه من گوشیمو کنار گذاشتم گهگاهی با گوشیه آقام میلم سر میزنم

فعلا عزیزم

۱۳۹۶/۸/۹ ۱۳:۱۹:۳۳
(ویرایش)

سلام زینب جونم. پس ملکه شدی واسه خودت happy آفرین. چه هنرمند. خودتو سرگرم کن. انشاءالله که چیزی نیست. هرکسی یه علایمی داره دیگه. بخور و بخواب تا هم خودت هم کوچولوت تپل مپل بشین 

باباش که اونشب گفت میزاریم علی 

خیلی ذوق داره میدونم ولی زیاد به روی خودش نمیاره. اونشب اومده خونه میبینم یه ماشین خریده برای بچمون. shysmile

آره عزیزم زیاد از موبایل استفاده نکن توی ماه های اول زیاد خوب نیست. انشاءالله رفتی سونوگرافی و صدای قلبش رو شنیدی به منم خبر بده 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران