تعداد بازدید : 25001
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۸/۹ ۱۶:۰۵:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

ای آذر نامرد میای و یه حالی از ما نمیپرسی میری ؟؟؟؟

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۸/۹ ۲۰:۳۵:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۱۸:۰۸:۴۶
(ویرایش)

عزیزم علیlove

منم اگه خدا بخواد پسر بشه میذارم علی ولی دختر بشه نمیدونم خودم حلما دوست دارم از صبر میاد که لقب حضرت زینبه ولی آقام موافق نیست 

انشاءالله هفته آینده میرم واسه تشکیل قلبش 

راستی آقام تو راه کربلاست دعا کن صحیح و سالم بره و برگرده

خداوندا مرا آن ده که آن به
۱۳۹۶/۸/۱۴ ۰۹:۲۶:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

عزیزدلم ببخشید.من اینجا میام اینترنتم ضعیفه گوشیمم گاهی اوقات هنگ میکنه یک ساعت طول میکشه تا تایپ کنم برای همون زیاد پیام نمیدم. هنوز زایمان نکردی؟ خوش به حالت دیگه انتظار تموم شد و زود بچتو بغل میگیری. مال من هنوز 14 هفته مونده 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۸/۱۴ ۰۹:۳۱:۰۱
(ویرایش)

عزیزم. علی اسم قشنگیه. انشاءالله که سالم باشه. هر چی که دوست دارین اسم بذارین و از اسمی که میذارین لذت ببرین.

خوش به سعادت شوهرت که رفته کربلا. انشاءالله به سلامتی بر میگرده 

انشاءالله که زود صدای قلب کوچیکش رو میشنوی 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۸/۲۴ ۱۴:۳۳:۴۲
(ویرایش)

سلام آذر جان خوبی؟علی کوچولو خوبه؟رفتم سونو گفت قلبش تشکیل شده همه چی خوبه واسه چهاردهم آذر هم برام ان تی نوشت که برم...valentine

۱۳۹۶/۸/۲۵ ۱۲:۰۴:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

سلام آذر جون خوبی؟ پسر کوچولو خوبه؟نیستی ؟؟؟این دورانو چه جوری میگذرونی من که تحملم تموم شده میگم کی ببینمش.

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۸/۲۵ ۱۲:۰۷:۰۶
(ویرایش)

راستی میخوای اسمشو چی بذاری؟

۱۳۹۶/۸/۲۸ ۱۱:۲۸:۲۱
(ویرایش)

سلام زینب جان.خوبم عزیزم. اونم خوبه. خودت چطوری؟حالت تهوعت خوب شده؟

خداروشکر.انشاءالله که ان تی هم خوبه.راستی شوهرت از کربلا اومد؟

من که رفتم مرکزبهداشت مراقبت گفت خیلی وزن اضافه کردم باید برم آزمایش که ببینم دیابت بارداری نباشه دعا کن آزمایشم خوب باشه 

۱۳۹۶/۸/۲۸ ۱۱:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام آرزو جان.من خوبم. تو چطوری عزیزم؟  منم مثل تو ذوق دارم ببینمش. این سه ماه آخر اصلا نمیگذره. سیسمونیمو خریدم ولی هنوز تخت و کمد نگرفتم قراره آخر آذر بگیرم.دوس دارم زودتر وسایلشو بچینم 

احتمال زیاد اسمش علی بذاریم. شما چی میخواین بذارین اسم گل پسرتو؟ 

۱۳۹۶/۸/۲۸ ۱۱:۳۶:۱۳
(ویرایش)

سلام پری جون.وااای عزیزم مبارک باشه زایمان کردی.چقدر نازه دخترت خدا ببخشه براتون. 

زایمانت راحت بود؟سزارین شدی؟ 

۱۳۹۶/۸/۲۸ ۱۲:۵۸:۳۵
(ویرایش)

سلام ممنونم عزیزم منم خوبم .  چون خونمون کوچیکه تخت و کمد براش نمیخرم من فقط سیسمونی گرفتم . به احتمال زیاد اسمشو زانیار بذاریم.چند روز پیش که زلزله اومد فقط سیسمونی رو جمع کردم گذاشتم داخل ماشین از همه چیز برام عزیز تر بودسیسمونی .البته خداروشکر خطر رفع شد .

۱۳۹۶/۸/۲۸ ۱۴:۳۹:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

سلام آذر جووونم فداتشم عزیزم نه طببعی بودم بد نبود یکم درد داشت ولی خوب باید تحمل کرد دیگه 

خوبه فقط یکم شبا بد میخابه اذیت میکنه تو چطکری علی کوچولو چطوره انشالله کی به دنیا میاد گل آقا؟؟؟؟

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۸/۲۹ ۲۱:۴۲:۵۷
(ویرایش)

سلام آذر جان 

خیلی حالت تهوع دارم یعنی همش حالت تهوع دارم هر چی مایع دستشویی عوض میکنیم بازم از ازش بدم میاد از قورمه سبزی بدم اومده بوی سبزیش به دماغم میخوره حالم بهم میخوره قرص ویتامین ب6 میخورم بی فایده اس آب زنجبیل چای زنجبیل اصلا جواب نمیده تو چی میخوردی بهتر میشدی؟

خدا رو شکر به سلامت برگشت خیلی دلمون براش تنگ شده بود فاطمه روزهای آخر همش گریه میکرد میگفت میخوام برم کربلا پیش بابایی

دعا کن این حالت تهوع زودتر از بین بره خیلی اذیت میشم...

۱۳۹۶/۹/۷ ۰۹:۲۰:۴۶
(ویرایش)

سلام عزیزم. انشاءالله به سلامتی. اسم قشنگیه.اتفاقا خونه ما هم خیلی کوچیکه ولی باید بخرم. وااای عزیزدلم سیسمونیشو جمع کرده.کار خوبی کردی. حتما هرروز وسایلشو نگاه میکنی و کیف میکنی.کدوم شهرید شما؟ 

۱۳۹۶/۹/۷ ۰۹:۲۶:۰۰
(ویرایش)

سلام عزیزدلم. ممنون علی آقا هم خوبه. تکون میخوره از این طرف به اون طرف. بازی میکنه واسه خودش بچم. وااای چه جراتی داشتی رفتی طبیعی. من که خیلی میترسم. گفتن 30 بهمن ولی خودم حساب میکنم اوایل اسفند میشه. بچه تا عادت کنه روز و شبشو پیدا کنه که کی روزه بیدار باشه کی شبه بخوابه یکمی زمان میبره. راستی دردت گرفت یا کیسه آبت پاره شد رفتی بیمارستان؟  مطمئن باشم دردش قابل تحمله؟  یعنی نترسم؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران