تعداد بازدید : 24988
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
azarjoon
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۰۲:۲۰:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵

بالاخره بی بی چکم مثبت شد

(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم. بالاخره بعد از 11 ماه اقدام با تاخیر یک روز در شب قدر بی بی چکم دو تا خط پررنگ و مثبت شد .خیلی خیلی خوشحالم انگار دارم بال درمیارم. توی این شب عزیز از اعماق قلبم برای همتون دعا میکنم و از خدا میخوام هر کسی آرزوی مادرشدن داره به آرزوش برسه. من که هنوز اولشه ولی فکر میکنم بهترین حس و بهترین هدیه ایه که خدا به آدم میده حس مادر شدنه.انشاءالله که شما هم تجربه کنید. 

از همه دوستای ناز و مهربون و خوش قلبم خیلی ممنونم که توی این مدت که توی جمع شما اومدم دلداریم دادین و برام دعا کردین. انشاءالله هرچی از خدا میخواین بهتون بده.اومدم اینجا خبر بدم تا خوشحالیم رو با شما قسمت کنم anim2-28anim2-40anim2-4d564ad6

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۰۲:۲۰:۵۵
(ویرایش)
از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۰۲:۲۱:۵۳
(ویرایش)
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۰۲:۲۲:۲۴
(ویرایش)
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۰۲:۲۹:۰۶
(ویرایش)
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۰۲:۳۱:۳۰
(ویرایش)
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۰۲:۳۱:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

واااای اذرجون خداروشکر خیلی خوشحال شدم بخدا....ان شاالله نی نیتو سلامت تو بغلت بگیری....valentineواسه منم تو این شب عزیزدعا کن خدا دامن منم سبز کن از این انتظاربیرون بیام..

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۰۲:۳۳:۱۷
(ویرایش)
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۰۲:۳۴:۳۲
(ویرایش)
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۰۲:۳۷:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۶:۰۲:۵۰
(ویرایش)

خیلی خوشحال  شدم عزیزم حرفای تو رو توسایت میخوندم یاد زن داییم می افتادم که ۱۴سال بچه دار نشد ولی بالاخره خدا بهش یه دختر تپل داد.خدا رو شکر  التماس دعا  دارم  خییییییلی زیاد

۱۳۹۶/۳/۲۴ ۰۲:۴۱:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱ ۲۲:۳۷:۰۳
(ویرایش)

مبارکت باشه عزیزم.ایشاا... سالم باشین هردوتونanim2-thanks

برامنم دعا کن نی نیم سالم باشه...

چقدر شایستگی داشتی که تو همچین شبی امام علی به آرزوت رسوندتت.برا همه دعا کن.

و خداوند عشق را آفرید
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۰۲:۴۴:۵۶
(ویرایش)

مرسی عزیزدلم. از ته ته قلبم برات دعا میکنم که زود مامان شی. فقط بیخیال باش و استرس نداشته باش. باور کن من انقدر جوش میزدم و استرس داشتم ولی همین 13 خرداد بود که شوهرم گفت بیخیال بیا بریم دکتر.مشهد رفتم دکتر دو تا قرص نوشت گفت از شب سوم پریودی بخور روز یازدهم سیکلت بیا سونوگرافی کنم بعد میگم چکار کنی هر چی منتظر شدم پریود بشم نشدم زیاد هم علایم پریودی نداشتم فقط سینه هام سفت شدن و نوکشون درد میکنه بی خیال شده بودم بازم امید داشتم به خدا گفتم من که منتظرم خوشحالم کنی ولی بازم با خودت اگه قراره این ماه خوشحالم کنی خوشحالم کن.تا امشب که با یک روز تاخیر با کلی استرس بی بی چک زدم به شوهرم گفتم تو برو نگاه کن رفت نگاه کرد دید دو تا خط پررنگ شده هنوزم باورش نمیشه ولی من خیلی خوشحالم از فردا میرم دنبال کارای آزمایش خون.انشاءالله خدا قسمت تو هم بکنه قربونت بشم.فقط اول توکل به خدا بعدش هم بیخیال باش و کارتو انجام بده.خدا رحمانه و رحیمه شک نداشته باش که یک بچه ناز و خوشگل هم به تو می بخشه 

۱۳۹۶/۳/۲۴ ۰۲:۴۵:۴۲
(ویرایش)

اره واقعا خوش به سعادتت که خدا تویه همچین شب عزیزی حاجتتو داده گلم.واسه ماهم دعاکن

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

۱۳۹۶/۳/۲۴ ۰۲:۴۷:۳۴
(ویرایش)

اره واقعا خوش به سعادتت که خدا تویه همچین شب عزیزی حاجتتو داده گلم.واسه ماهم دعاکن

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

۱۳۹۶/۳/۲۴ ۰۲:۴۸:۰۴
(ویرایش)

قربونت برم الی جون.روی چشمم. محتاجم به دعا عزیزدلم. انشاءالله از خدا هرچی میخوای بهت بده anim2-28

۱۳۹۶/۳/۲۴ ۰۲:۵۰:۲۵
(ویرایش)

مررررسی گلین جونم.از ته قلبم برات دعا میکنم عزیزم. انشاءالله که لایق باشم عزیزم. خدا مواظب هردوتون هست بسپر به خودش.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران