تعداد بازدید : 24985
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۶/۱۲ ۱۴:۰۱:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۱۸:۰۸:۴۶
(ویرایش)

سلام آذر جون خوبی نی نی خوبه؟

چه خبر؟ سونو تعیین جنسیت رفتی یا نه؟

خداوندا مرا آن ده که آن به
۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۲:۴۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

سلام زینب جون.هردو خوبیم.تو چطوری؟ چه خبر؟نه عزیزم اوایل مهر میرم انشاءالله. غربالگری که گفت احتمالا پسره ولی نمیشه قطعی گفت 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۶/۱۵ ۱۷:۱۲:۲۶
(ویرایش)

آخی عزیزم 

احتمالا پسره چون خواهر منم غربالگری گفت احتمالا پسره و پسر بود

انشاءالله چه دختر چه پسر صحیح و سالم باشه

منم که هر ماه پریود میشم و امیدوار به ماه بعد happy

۱۳۹۶/۶/۱۷ ۰۱:۲۷:۰۶
(ویرایش)

آره عزیزم خداکنه سالم باشه و به سلامتی دنیا بیاد. راستی تکون خوردنش رو حس میکنم 

خب یکمی طول میکشه بالاخره چندسال جلوگیری کردی دیگه.نگران نباش به زودی نتیجه میگیری 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۶/۱۷ ۰۱:۳۶:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۱:۳۶:۰۶
(ویرایش)

سلام به همگی

خوبی آذر جون؟ نی نی گلت خوبه؟ انشاالله به سلامتی بغلش کنی

برا ما هم خیلی دعا کن خیلیییییییی که خدا زودتر به ما هم اولاد سالم و صالح بده

۱۳۹۶/۶/۱۷ ۱۰:۴۴:۴۰
(ویرایش)

سلام عزیزدلم.مرسی.هر دو خوبیم عزیزم. 

همیشه برای همتون دعا میکنم. انشاءالله به زودی مامان میشی. مامان شدن هم سخته ولی شیرینه.من دو ماه حالت تهوع شدید داشتم به زور قرص میتونستم چیزی بخورم. الان خداروشکر خیلی بهترم ولی خیلی سخت بود ولی فکر این که یه روزی بغلش میگیری بهت تحمل سختیش رو هم میده. انشاءالله که شما هم این روزهای سخت رو تجربه کنی و بعدش هم شیرینیش رو تجربه کنی.الان که میفهمم مامانم چقدر برام زحمت کشیده. نگران هیچ چی نباش.توکلت به خدا باشه. محرم نزدیکه نذر کن انشاءالله تا سال دیگه نی نی دار بشی. من پارسال محرم نذر کردم امسال هم باید برم نذرم رو بدم 

۱۳۹۶/۶/۱۷ ۱۳:۵۲:۰۵
(ویرایش)

ممنونم آذر جون.... منم 11 هفته طعم شیرین مامان بودن رو داشتم خیلی خوب بود ولی یهو سقط شد.دلم گرفته  انشاالله برا هیچ کس پیش نیاد. دعا کن این روزا زودتر بگذره و زودتر ماهایی که این مشکلو داشتیم هم مامان بشیم

۱۳۹۶/۶/۱۷ ۱۴:۰۱:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

سلام ریحانه جون.عزیزم چرا سقط شد؟ علائمی هم داشتی قبل از سقط؟

Stay stronge
۱۳۹۶/۶/۱۸ ۰۹:۵۱:۵۱
(ویرایش)

سلام آرزو جون عیدت مبارک

آخی عزیزم خیلی حس قشنگیه واقعا بی نظیره 

انشاءالله هر چی خیره شما حاجتتو تو شبای شهادت حضرت علی گرفتی انشاءالله منم حاجتمو تو این روزا بگیرم برام دعا کن

۱۳۹۶/۶/۱۸ ۲۱:۲۲:۰۵
(ویرایش)

عزیزدلم. دعا میکنم انشاءالله باردار که شدی به ثمر برسه و بغل بگیریش. برای من هم دعاکن عزیزم. اصلاً ناراحت نباش برای مامان شدن اول باید روحیه خوبی داشته باشی پس روحیت رو قوی کن. فکرکنم بعد سقط باید چند ماهی به رحمت استراحت بدی بعد اقدام کنی. انشاءالله به آرزوت برسی گلم 

۱۳۹۶/۶/۱۸ ۲۱:۲۵:۵۸
(ویرایش)

همیشه برای همتون دعا میکنم عزیزم. انشاءالله دوباره مامان میشی. برای من دعا کن بچم به سلامتی دنیا بیاد. امام علی انشاءالله مواظبش باشه 

۱۳۹۶/۶/۲۱ ۱۳:۰۸:۴۰
(ویرایش)

ممنونم آذر جون انشاالله شما هم بارداری سالم و بی خطری داشته باشی... اولش که اومدم تو این سایت پستایی که شما میذاشتی رو میخوندم و خیلی تو ذهنم بودی نیمه شعبان تازه فهمیدم باردارم و خیلی برا همه و شما دعا کردم یه حس خاصی بهت داشتم و خوشحالم به حاجت دلت رسیدی

انشاالله همه زودتر دلشون شاد بشه

۱۳۹۶/۶/۲۱ ۱۳:۱۲:۰۸
(ویرایش)

سلام نورا جان ببخشید دیر جواب میدم.... من هیچ علایم خطرتاکی نداشتم 11 هفته خوب خوب بودم و سونو تشکیل قلب هم مشکلی نداشت یه روز تو هفته 12 لک دیدم کم و بعدش عصری کمر درد و دل درد مثل پریودی و آخر شب یهو انگار کیسه آبم ترکید نمیدونم چی شد یهو خونریزی شدید و بعدشم......

انشاالله خدا قسمت هیچ کس نکنه اون لحظاتو.

انشاالله بارداری راحت و خوبی داشته باشی و خدا نی نی تو برات حفظ کنه خیلی مراقب باش و سه ماه اول اصلا فعالیت سنگین و بالا پایین رفتن از پله نداشته باش

التماس دعای فراواااااان

۱۳۹۶/۶/۲۱ ۱۵:۳۵:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

ممنونم ریحانه جون ک جواب دادی.

عزیزم خیلی ناراحت شدم.از خدا میخوام ب زودی یه بچه ی سالم و خوشگل بهت بده و دوران راحتی رو سپری کنی.حتما برات دعا میکنم گلم.

Stay stronge
۱۳۹۶/۶/۲۲ ۱۵:۳۴:۰۱
(ویرایش)

خیلی ممنونم ازت نورا جان..... انشاالله شما هم به سلامتی این دوران رو پشت سر بذاری

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران