تعداد بازدید : 795963
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۳/۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۵:۲۶:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

روشا جون تسليت ميگم 

مرگ جووون و پير نداره ، مرگ عزيز هميشه سخته ! خدا صبر به مادرش بده! 

برادر جاري خواهرمم ٣٥ ساله ايست قلبي كرد فوت شد! ديروز تَو چهلمش اولين بچه اش دنيا اومده ! 

بعضي چيزا رو كه ميشنوم مَي گم خدايا ، همين كه تنم سالمه ، خانوادم سالمن ! شاكرتم! 

غصه نخور خواهر ! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۵:۲۹:۴۳
(ویرایش)

سميرا جون 

بزنم به تخته ! چه پسري! حالا اولشه ! يكي دو ماه ديگه مگه مَي توني بيرون بري؟ بايد ديه بدي راه به راه با اين پسر دختر كشت 😍

خدا تنتون رو سالم نگه داره و خانواده كوچيك سه نفرتون رو حفظ كنه براي هم ❤️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۵:۳۰:۴۸
(ویرایش)

الي 

مبينم كه شوهرت با شوهرم هماهنگ قاطي مَي كنن 

مطميني با هم در ارتباط نيستن؟ 😂

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۵:۳۳:۲۴
(ویرایش)

امروز بايد ميرفتم ، قد و وزن بچه رو مَي گرفتم 

اما خودم وإجب تَر بودم ! 

بني آدم اعضاي يكدبگرند وقتي معني پيدا مَي كنه كه يه عضوت دهن بقيه عضوا رو سرويس مَي كنه 😂😂😂 

الان اين عضو مجروحم تَو چشم همه مردااااا

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۶:۴۸:۰۷
(ویرایش)

الي 

اونم داره 

فقط مغروره 

خوبيه من نسبت به تَو اينه تَو غربتم! جز ما كسي رو نداره، تنهايي كه بهش فشار مياره پشيمون ميشه 😝 

كونت بسوزه كه از قوم ظالم من دورم 😝😝😝

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۲۰:۳۴:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۳:۱۷:۱۰
(ویرایش)

بچها دختراولم سه روزه انفولازا گرفته عصری بدنش, حریز ریخته خیلی نگرانم کرده شما همچی اتفاقی واستون افتاده؟؟ 

۱۳۹۶/۱۱/۲ ۲۳:۴۴:۲۱
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۳/۸ ۱۰:۱۴:۱۶
(ویرایش)

چکامه عزیزم بازم تبریک تبریک تبریک

انشالا همینجوری با موفقیت و‌خوشحالی بقیه ماهها روهم رو بگذرونی

خدای مهربونم پناه روزهای سخت من.. هوای منو فرشته کوچولو رو داشته باش
۱۳۹۶/۱۱/۳ ۰۸:۰۶:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۶:۰۰:۲۸
(ویرایش)

سلاااااام بچه ها 

صبح رووووووووووووز سرررررررررررررررررررد زمستونیتون به خیر باشه

من دیروز نی نی رو بردم سونوگرافی. ولی خب متاسفانه جنسیتش مشخص نشد. به دکتر هم که گفتم جنسیتش چیه یه نگاهی بهم کرد گفت خانووووووووم شما هنوز سه ماهت تموم نشده دنبال چی میگردی. دیگه منم گفتم چشم غلط کردم.اصن با خودم بودم

وای بچه ها نی نی اینقدر دیروز شیطونی کرد که نگو

اولش که به نشانه ی احترام دستشو برام آورد بالا سلام کرد بچم. بعد هم تو یه پوزیشنی قرار نمیگرفت که دکتر بتونه اندازه هاشو بگیره. همینطور تکون میخورد. بعد دکتر محکم زد روی شکمم که یعنی یه تکونی بخوره بتونه اندازه بگیره دستشو گذاشت روی دماغش و کلا پشتشو کرد به دکتر بچم. بعدم هر کاریش کرد دیگه تکون نخورد. مجبورم شدم برم یه دوری بزنم یه چیز شیرین بخورم و دوباره سونو بشم. اون چیزی که مهم بود اندازه بگیرن ان تی بود که نود و یک صدم بود. حالا نمیدونم خوبه؟ بده؟ چیه؟ امروزم آزمایش دادم نتیجه اش ۵ شنبه حاضر میشه. 

چکامه جون خوشحالم که قلب نی نی تشکیل شده انشاالله که باقی قضیه هم به راحتی و خوشی سپری بشه برات

روشا جون حالت بهتر شد؟ امروز دیگه برو باشگاه؟ منم چند وقت پیش حلقه ام رو گم کردم. بعد که کلی فک کردم دیدم خونه جاری خانوم ظرف شستم آب که سرد بود انگشتم لاغر شده افتاده تو دستکش. کلا یه ماهی هست خونشونه هر چی بهش میگم برام بیار اونجایی که همو میبینیم میگه یادم رفت.

الهه این شوهرت دیگه شورشو در آورده!!!!!!!!!!حتما باید براش یه فکر اساسی کرد. اینطوری نمیشه. مگه تعادل شخصیتی نداره که این کارهارو انجام میده؟؟؟؟؟

از همه ی بچه ها که نگرانم بودین ممنونم. نیلو جون، هستی جون، فریبا،‌روشا،‌الهه،‌ زیبا ، دل افروز و سایرین کمال تشکر رو دارم.

سخن این است که ما بی تو نخواهیم حیات
۱۳۹۶/۱۱/۳ ۰۸:۲۴:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۰۱:۰۰:۲۱
(ویرایش)

سلام دخترااا

صبحتوون بخييرlove

چكامه جونم خيلي خوشحال شدم كه قلب ني نيتو ديدي انشالله همه مراحل رو بسلامتي بگذروني

روشاجون خوبي؟؟اي واي گم كردن حلقه خيلي بده ولي كاريه كه شده تو ديگه سرزنشش نكن

بهااار واي چه حس خووبي 😍😍😍من فداش بششم عزيييزمanim2-40

❤️خدا هميشه همرامه❤️
۱۳۹۶/۱۱/۳ ۰۸:۴۶:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۶:۰۰:۲۸
(ویرایش)

آقا واقعا حالم از این حبیب به هم خورد. چرا هیشکی یه فکری براش نمیکنه

سخن این است که ما بی تو نخواهیم حیات
۱۳۹۶/۱۱/۳ ۰۹:۰۷:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۰۱:۰۰:۲۱
(ویرایش)

هيشكي نميتونه جز خانوم خيابانيwhatپررو هردفه هم سبزه اينجا

❤️خدا هميشه همرامه❤️
۱۳۹۶/۱۱/۳ ۰۹:۳۸:۳۷
(ویرایش)

سلام خوشگلاا. چطورین؟ 

زیبا خوبی؟   چقدر دلم دوباره درس میخواد. دلم میخواد برم یک رشته درست و حسابی  دانشجو شم. ولی حوصله ندارم  happy

یهار جون  عزیزم خدارو شکر همه چی خوب بوده ازمایش اوکی هم میاد دیگه خیالت راحت میشه.

روشا پیدا نشد؟  خیلی بده اه. من اگر بودم اینقدر غر میزدم به بدبخت که نگو . glass

۱۳۹۶/۱۱/۳ ۱۰:۰۲:۱۳
(ویرایش)

خیلی خوب کاری کردی که هیچی نگفتی چون واقعا نه از عمد بوده  نه میشه کاریش کرد. منظورم از اخلاق بد خودم بود که غر میزنم. blink

۱۳۹۶/۱۱/۳ ۱۰:۵۵:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۳۰ ۱۶:۲۶:۵۷
(ویرایش)

سلام همگی خوبید.هنونزاییدم الان امدم پیش دکتربیمارستانم.حالم گرفتس مامانم همش نفس نفس میزنه ودستمال میکشه روبینیش خون میادمیگ انروزخون دماغ شده میخام ببرمش دکتر متخصص بمیرم براش دلم داره میترکه اینجورمیبینمش اصلابخودش نمیرسه هرچی پول داره واس نوهاش وبچهاش میخره دلم میخادگریه کنم

باهرکس ساختیم اخرش سه صفر باختیم
۱۳۹۶/۱۱/۳ ۱۱:۰۹:۲۰
(ویرایش)

سلام به همگي 

ديروز با كلي درد نتونستن جراحي كنن و گفتن مَي فرستيمت پيش متخصص پا ، ما اجازه نداريم انجام بديم 😤 

بخدا ايران بودمااا قصاب محله انجام ميداد و تمام ! انقدر كه من رو ازين بخش به اون بخش ، از اين بيمارستان به اون بيمارستان كردن خسته شدم! الانم منتظرم براي فردا نامه بياد ببينم كي بهم وقت دادن 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران