تعداد بازدید : 161748
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۴:۲۹:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

چشم چشم ملیحه جون

مرسی که گفتی ولی خدایی بد درد میگیره

راستی من تو اون چند روز نفخم زیاد داشتم احساس میکردم شکمم داره پاره میشه  تو هم اینجوری بودی ؟

انشالله  همه چی روبراه بشه اصلا هم نیازی به راضی کردن همسری نداشته باشی

۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۴:۴۸:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۲ ۰۳:۵۴:۴۸
(ویرایش)

ملیحه جون ممنون که گوشزد میکنیvalentine

من هیچ وقت عادت به مسکن ندارم و استفاده نمیکنم......

نیلو جون عزیزم با تموم وجودم از خدا میخوام تو همین ماه اول نی نی دار بشیanim2-28anim2-thanks

شکر خدا قیمت ها هم شکست.......خانومااایی که از گرونی و اوضاع مملکت و این حرفا واهمه داشتین .......دیگه بهونه ای واسه نی نی دار شدن نیست بجنبیدanim2-4d564ad6

من یه کاجم با بهار کاری ندارم ....
۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۵:۵۸:۱۴
(ویرایش)

قربون تو برم من عزیزم

ترنج جونم تو حرف میزنی من کلی انرژی میگیرم

حرف زدنتو دوست دارم anim2-40

انشالله همه با هم نی نی دار میشیم هووورااااااا star

۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۶:۰۴:۰۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

ریزان 

جواب ازمایش همسرتو گرفتی؟💪

متاسفانه دیر فهمیدم جام کوچیک بوده و برنج و به فنا داده🤦🤦🤦 ، من مهمونی خیلی راه انداختم، زیاد ولی خیلی بد شد، هی سعی میکنم یادم نیارم اما هی یادم میاد😓🤦

عفونت فکر نکنم، من با ژل بانوان میشورم خودمو البته نه هر روز ها،  و مراقبم ولی شایدم 🤔🤔🤔🤔

نیلو
مشاور رفتی اروم شدی ؟😇😇😇

سعیده
تو روزانه دعارو منعقد کن ، ما ام این ور بصورت عملی در امتداد دعا مسیر و طی میکنیم، از تو دعا، از ما حرکت، از خدا برکت😂😂😂😂😂😌😌😌
اینأماه با این وضع حساب کردنت هول و هوش ۶۰ ،۷۰ باری اقدام داشتیمanim2-25r30wi نه اتفاقا این ماه خیلی کمتر بود، اون ماه گفتیم هی اقدام کنیم رحم خجالت بکشه بچه رو تحویلمون بده، دیدیم نه اون روش از ما بیشتره،ما ام برگشتیم به تنظیمات کارخانه😂😂😂😂😂 سردیم نکرده بود، ممکنه خوردن گردوی تازه به تعداد بالا جیش و زیاد کنه🙄🤔

MaliheA

ان شالله که همسرت نمیره برای عمل، و همین ماه اگر براتون خیر باشه باردار میشی.

نسیم 

ااا سلام، تو ام اومدی، ماه چندم میخوای اقدام کنی؟😇

شاپرک

من خیلی کار این ماماهای قدیمی و قبول دارم، کارشون خیلی درسته، اینایی که تجربی میفهمن و ... میشه ادرس و شمارشو بذاری برام؟

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۶:۱۲:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سمی

وااااااااای چه عاااااالی، چقد خوشحال شدم، ماشالله به همت همسرت، واقعا رژیم صهیونیستیه😂😂😂😂😂😂 والا ما ام اقدام کردیم تازگی داشت ،حس خوبیه 😇😇😇😇😋😋😋

نیلو 

میبینی یه ریزه تخمک چجوری مچلمون کرده؟anim2-65d6a5d6s این همه محموله از بدن همسر خارج‌میشه، اخرشم با پریود میدیمش فناanim2-wacsmiley حالا عقد بودیم و سالای اول ازدواج فکر میکردیم از کنارمونم رد شن سه قلو حامله میشیم، اما الان یه عالمه محتویات گهربار و با ارزش بهمون میرسه هیچی به هیچی🙄😓🤦😂😂😂😂

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۷:۰۲:۲۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۲ ۱۷:۲۱:۳۵
(ویرایش)

نیلو جان

منم نفخ زیادی داشتم و‌کلی احساسات متفاوت دیگه حتی برای اولین بار درد و‌حساسیت سینه رو تجربه کردم، جوری بود که مطمئن بودم باردارم 😬

انشاالله شما جواب میگیری، من اسپرم های شوهرم تنبلن خیلی 🤦🏻‍♀️

ترنج جان 

آفرین که مسکن نمیخوری منم تا مجبور نشم نمیخورم

ماه پیشونی عزیز

ممنونم، انشاالله همگی به زودی طعم شیرین مادر شدن رو بچشیم 😍

۱۳۹۷/۷/۱۱ ۲۲:۲۳:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۶:۴۶
(ویرایش)

سلام بچه هااا 

چشم میام😊 نیلو جان و سعیده جان

نیلو جان انشاالله همین ماههای اول جواب بگیری و زودی خبر خوش بدی بهمون😍😊اصلا فکر نکن به بارداری خودتو سرگرم کن که استرس الکی نگیری...

بچه ها من بعد پریودی دچار سوزش میشم با سرکه سیب و عسل خوب میشم ولی باز ماه بعد برمیگرده چیکار کنم؟5ماه هم تحت نظر دکتر قرص و دارو ...گرفتم...

کسی درمان بهتر داره؟

تا خدا هست امید هم هست.
۱۳۹۷/۷/۱۱ ۲۲:۲۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

بچه ها 

امروز دوست دوران دانشگاهم زنگ زد. میخواست  براش اینجا(بندرعباس) قیمت چند قلم سیسمونی بگیرم. گفت حامله ام .... اونم دوقلوووووanim2-4d564ad6خیلی خوشحال بود  منم خیلی براش خوشحال بودم.حالا فردا میخوام برم تو فاز تخلیه اطلاعاتی.anim2-sdasdasd

ببینم طبیعی باردار شده یا نه

۱۳۹۷/۷/۱۲ ۰۸:۲۷:۰۱
(ویرایش)

بچه ها من یکم صبر کردن برام سخت شده....واسه همین دیروز که روز ۲۰ سیکلم بود یعنی ۱۰ روز تا پریودم مونده رفتم آز بتا دادمو.......................جواب منفی بودanim2-sad

خیلی امید داشتم هم خودم هم شوهرم ....چون این  ماه حالم خیلی منقلبه ....به نظرتون زود بوده یا اینکه باید نشون میداد؟؟؟

۱۳۹۷/۷/۱۲ ۰۸:۲۸:۴۸
(ویرایش)

اعظم جون منتظریم بیای بگی جریان دوستت چی بوده....

۱۳۹۷/۷/۱۲ ۰۸:۴۹:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

نیلوجونم

خوشوقتم جفتمون اقدام اولی هستیم.خخخ😄😄😄

اعظم و ماه پیشونی جون

آره واقعا،حس خوبی دارم،بعد درمانم زندگیم رنگ تازه ای گرفت،مخصوصا الان که با همسرم راجع به بچه دارشدن حرف میزنیم،جفتمون هیجان زده میشیم

فقط اینکه دوستان یه موردی که هست ۱۴امین روز از پریودم همیشه زیر شکمم درد میگرفت که نشانه تخمک گذاری بود الان چند ماهه که درد نمیگیره،میترسم یوقت تخمدانهام تنبل شده باشن😕😕😕نظر شما چیه؟

سپیده بانو کجایی خبری ازت نیست نکنه باز مهمون اومد واست؟🙈😉

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۷/۱۲ ۰۸:۵۰:۱۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۲۰:۳۳:۲۲
(ویرایش)

سلاااااااااااااام دخترا

صبح بخیر

خوبید؟ خوشید؟

ریزان جون چشم دعا میکنم امیدوارم که خداوند متعال این بنده حقیر و سراپا تقصیرشو مورد عنایت قرار دهد happy

ریزان جون شما هم اره؟ از دلارا که آب گرم نشد فقط وعده وعید میده اقدام عملی نمیکنه حالا ببینم تو چیکار میکنی anim2-25r30wi

نسیم 388

اوااااااااااااا چه جالب شمارت دقیقن بعد از ریزان جونه 

با هم تمیرن میکردین تو یه دوره بودین درسته؟ کِی درمان شدین؟ 

شاپرک جون wow reallyoops

خیلی خوبه که ، آدرسشو بذار شاید تو اطرافیان به درد کسی خورد

۱۳۹۷/۷/۱۲ ۰۹:۰۷:۵۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۲۰:۳۳:۲۲
(ویرایش)

ترنج جون به نظرم که خیلی زود رفتی

بازم امیدت به خدا باشه

۱۳۹۷/۷/۱۲ ۰۹:۵۱:۵۱
(ویرایش)

خدا رو شکر که جواب گرفتی valentine

انشالله انشالله همه خیلی زود جواب بگیرن

ممنون از محبتت

ادرس بذار هر کسی خواست استفاده کنه ازش

مرسی

۱۳۹۷/۷/۱۲ ۱۰:۰۶:۲۸
(ویرایش)

بله ماه پیشونی جان

رفتم دکتر..  کلی باهام صحبت کرد از خودش و زندگیش گفت که تو اوج زمان درس خوندن خودش و شوهرش برای ارشد و دکترا  بچه دار شدن

تازه بهمون گفت اولین بچه رو که اوردید دو سال بعد حتمااا دومی هم بیارید oopsگفت سختت میشه هااا شاید فحشم بدید ولی خیلی خوبه ..بچه هاتون هم بازی هم هستن بچه های تک فرزند برای اینکه باهاشون بچه ها بازی کنن کلی باج میدن و وقتی هم که بزرگ بشن دوست دختر یا دوست پسرشون میشه همه زندگشیون

خلاصه خوب بود

گفت اگر 23 ساله بودی میگفتم صبر کن ولی الان که 34 سالته نه  بهترین تحمک هاتو از دست میدی هر چی سنت بالاتر بره

یه مقداری هم اینجوری قهوه ایم کرد anim2-25r30wianim2-25r30wianim2-25r30wi

دیگه گفتم بریم ببینیم خدا چی میخواد

تخمک های  منم خیلییییییییییی ناز دارن almostcry

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031