تعداد بازدید : 322667
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۲۲:۴۸:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۳:۳۲:۰۱
(ویرایش)

ممنون حتمااینکارومیکنم

۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۲۳:۱۱:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۸ ۱۷:۲۰:۵۸
(ویرایش)

سلام دوستان ، من امروز وارد سایت شدم و فردا میخوام وسایلا رو بگیرم و انجام بدم ، یه سوال دارم من باید همه سایز های دستکش رو تهیه کنم یا رو یه سایز مشخص همه سایز ها از صفر تا ۱۳ رو اعمال کنم ؟ 

۱۳۹۸/۱۰/۲۷ ۰۷:۵۰:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ ۱۴:۱۵:۴۲
(ویرایش)

سلام...... به همگی... به خانومهای خوشگل.... امروز برای اولین بار تو عمرم  زن رو رو زدم.... یه خورده سخته.. چون پاها باید قوی باشن و همین طور دستا... من که تمام عمرم واسه ورزش تنبل بودم... حالا باید ورزشو شروع کنم.... ولی هنوز از گوش پاک کن وسط دیلا میترسم.... شاید با خیار یا هویج شروع کنم... از اونا این ترسو ندارم..... نمیدونم چرا... خانمها... لطفا نوشتن ایده های منفی نسبت به سکس،  مردان و خاطرات بد، تجاوز... رو بنویسید.... بزارید این لجن ها از تو ذهنتون بیاد بیرون گریه کنید... بریزید بیرون خشم تونو... واژن خودش باز میشه..... مال من با این روش داره باز میشه.... حتی نیاز زیادی به تمرین فیزیکی ندارم..... دوستتون داریم.... من میتونم من میتونم..... lovelove

۱۳۹۸/۱۰/۲۷ ۱۰:۵۵:۳۶
(ویرایش)

ممنون نورا جون... باشه... امتحان میکنم..hard.. 

۱۳۹۸/۱۰/۲۷ ۱۷:۵۴:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۰۲:۰۱:۴۳
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم . من چند روز نبودم چون پریود بودم از اون ورم واسه امتحانام میخونم .  دوستای جدیدم که داریم همتون خوش اومدید بچها بدونید اگه تمریناتونو مرتب انجام بدید کمتر از یک ماه مشکلتون حل میشه . 

منم امشب میخام باز دخول انجام بدم چون فاصله افتاده یکم نگرانم ولی وقتی فکرشو میکنم که تونستم قبلا خیلی خوشحال میشم . نورا جون زهره جون خداقوت میگم بهتون  پیگیر حال همه هستین بهشون روحیه میدین😚😚

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۰۰:۲۹:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۹ ۱۰:۴۱:۱۹
(ویرایش)

سلام به همگی امیدوارم همه به زودی روند درمانتون رو ادامه بدین و موفق بشین.من شهریور درمان شدم ولی هنوز که هنوزه قبل از نزدیکی باید دیلا رو وارد کنم و بعد آلت رو وارد کنم حتی وقتی دیلا رو یکم نگه میدارم یکم راحت تر میشه ولی با آلت همش درد دارم نمیدونم چرا

میخوام کمکم کنید هم خودم خسته شدم و هم شوهرم چون نمیتونه هنوز بهم نزدیک بشه ممنونم ازتون

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۰۶:۰۵:۲۵
(ویرایش)

چرا پوزیشن زن رو اینقد سخته... درد داره خیلی.... cry

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۱:۰۷:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام 

صبح همه خانومای واژینیسموسی بخیر 🙂

خوبین بچه ها؟

من دیروز که کلا بیرون بودم و ساعت ۱۲ شب برگشتم خونه 

الان دارم میرم برای کگل و نرمش و بعدشم تمرین با دیلا 

مطمئنم انرژی های خوبتون بهم میرسه و امروز تمرینم عالی پیش میره.

راستی یه چیزی به خانوم هایی که هنوز خواننده خاموشن بگم

امروز شنبه س .همون شنبه ای که منتظرش بودین تا تمرینات رو شروع کنین .لطفا استارت درمان رو از امروز بزنین و زودتر خودتون رو از این بیماری لعنتی و اشک ها و حسرت ها خلاص کنید.

آرزوی موفقیت میکنم برای تک تک تون 

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۳:۰۰:۲۷
(ویرایش)

بچه ها من به سایز ۸ رسیدم anim2-4d564ad6

انقد امروز واژنم همکاری کرد که حد نداره.

با ۶.۵واژن گشایی کردم با ۷ نیم ساعت تمرین کردم بعدش گفتم بزار برم ۷.۵ .

انقد راحت بود که گفتم بزار ۸ رو هم امتحان کنم .

خیلی خوب بود یعنی یک ذره نه درد داشتم نه سوزش .

راستی اینم بگم حواسم بود که زود سایز عوض نکنم.

ولی انقد راحت بود که ۸ به راحتی سر خورد رفت و به نظرم این سری پسرفت نداشته باشم به خاطر تغییر سایزی که خیلی سریع دادم.

الان خیلی حالم خوبه و خوشحالم

میخوام عصر هم تمرین کنم anim2-a2d3

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۳:۱۵:۱۳
(ویرایش)

مهرنوش جان کوشی دختر ؟

چرا نمیای اینجا؟

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۳:۳۲:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۲۳:۱۱:۳۱
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۳:۴۰:۰۷
(ویرایش)

سلام کسی نیست کمکم کنه sad

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۴:۵۹:۰۷
(ویرایش)

دو ساله که ازدواج کردم سال اول هر چی تلاش میکردیم نمیتونستم خیلی درد داشتم رفتم دکتر زنان... پیش دوتا دکتر... هر دو گفتن بکارت خیلی ضخیمه باید جراحی بشی.. یه دکتر گفت بیا تو مطب انجام بدم برات و دکتر دیگه گفت باید بیهوش بشی... خلاصه من ترجیح دادم که بدون بیهوشی جراحی بشم و بی نهایت درد کشیدم... الان هشت نه ماه میشه جراحی کردم ولی بازم نمیتونم رابطه داشته باشم خیلی درد دارم در حد دو سه سانت شاید بره داخل اونم با کلی درد.... احساس میکنم افسرده شدم... مطمئنم راه بازه چون بعد جراحی دکتر کاملا حین معاینه داخل انداخت... ولی خیلی درد داشتم.... متاسفانه با آلت اصلا نمیتونم تحمل کنم 

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۵:۱۶:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

سلااام بچه ها 

افرين زهره نه پسرفت نميكني منم موقع تمريناتم از هشت وقتي ميخواستم نه رو وارد كنم نميرفت داخل گفتم شايد بد درستش كردم يهو گفتم باشه با ده امتحان كنم ديدم با يك فشار رفت داخل و بعد روز بعد سايزايه بالاتر

خانم dooo خوش اومدي ميشه اسمت رو بگي 

أصلا ناراحتي و نگراني نداره ما همه تونستيم تو هم ميتوني فقط كافيه بخواي و شروع كني ما هم كمكت ميكنيم ولي بايد اين كار رو فقط فقط به خاطر خودت كني 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۵:۳۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۳:۳۲:۰۱
(ویرایش)

من چراهرباربایدواردسایت بشم ذخیرشم کردم بازم نشد

من تازه ازدیروزشروع کردم باسایز۵راحتم برم بعدی یازوده؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران