تعداد بازدید : 322622
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۶:۰۷:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۹ ۱۰:۴۱:۱۹
(ویرایش)

نورا یه بار سعی کردم بدون تمرین برم ولی نشد اصلا وارد نشد مثل بارهای اول که نمیدونستم مشکلم چیه شده بودم خیلی بد بود بعدم شوهرم اصلا تحمل نداره فورا عصبانی میشه و حسش میره

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۶:۴۳:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۲۳:۱۱:۳۱
(ویرایش)

نوراجان مشکلی که حالا من دارم اینه که شوهرم میگه نباید با دیلاتور تمرین کنی و کلا مخالفه....و میگه برو دکتر.. خب دکتر هم جز ژل و بی حسی چیزی نمیده که.... که اونم هیچ تاثیری نداره.... بنظرتون بدون اینکه شوهرم بدونه تمرینات رو انجام بدم؟ 

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۶:۴۸:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

ممنون بچه ها از انرژی خوبتون .

من همسرم اومد یهو .

امیدوارم برسم تمرین کنم

خانوم doo دردت فقط به خاطر انقباضاتته که انقباض غیرارادیت هم از ذهنت میاد.

هرچی ریلکس تر باشی واژنت راحت تر همکاری میکنه دیگه از دردم خبری نیست مطمئن باش

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۲۱:۵۱:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۳:۳۲:۰۱
(ویرایش)

من نمیتونم زن روبرم😣درد داره حتی جرعت ندارم تمرین کنم

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۲۲:۱۶:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۹ ۱۰:۴۱:۱۹
(ویرایش)

باشه حتما تمرین میکنم خبر میدم

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۲۳:۵۶:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۰۲:۰۱:۴۳
(ویرایش)

سلام عزیزا . منم دیشب راحت دخول انجام دادم . اره نورا راحت شدم دیگه واسم راحته همه پوزیشنا

۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۰۰:۲۸:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۷ ۰۲:۵۷:۲۹
(ویرایش)

سلام من تازه وارد سایت شدم ومشکل واژینیسموس دارم از چن روزپیش که اومدم تو این سایت ونظرات خانوما رو خوندم انگار نور امید تو دلم روشن شد ...دوماه میشه که ازدواج کردم ولی هنوز بانو نشدم چون خیلی میترسم وخودمو سفت میکنم .چند روز پیش سایتو به همسرم نشون دادم وگفتم که مشکلم چیه وچطور باید درمانش کرد ...ایشونم خیلی خوشحال شد ودیروز دیدم رفته برام پنبه ودستکش خریده تا تمرین کنم ...ما هردوتامونم میخایم مشکل حل شه ...خاهش میکنم راهنماییم کنید وبگیدازکجا شروع کنم اخه میترسم حتی به واژنم انگشت وارد کنم ..واقعا نمیتونم...کمکم کنید لطفاflower

من پیروز میشوم
۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۰۲:۱۰:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

سلام بچه ها 

خیلیییی خیلللیی خوشحالم ک بچه های خاموش هم تمرینا رو شروع کردن مطمئن باشید موفق میشید فقط یکم صبر وحوصله و تمرین میخواد 

نورا جان تو خیلی خوب ومهربونی ک با حوصله جواب بچه ها رو میدی خدا خیرت بده عزیزم 

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۰:۳۰:۰۷
(ویرایش)

نورا مرسی عزیزم حالاکمی بهترشد

۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۷:۵۶:۱۳
(ویرایش)
امروز صبح وعصرباسایز۶.۵تمرین داشتم بدون دردخیلی راحت بودم خداروشکر فقط زن روسختمه
۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۸:۴۶:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۸ ۱۷:۲۰:۵۸
(ویرایش)

سلام دوستان گلم من یک و ماه و نیمه عروسی کردم ، تا الان دوبار برای دخول اقدام کردیم دفعه اول در حد یه سانت دخول انجام شد اما دردش خیلیییی زیاد بود نذاشتم ادامه بده ، دفعه دوم با زور و شکنجه و درد و گریه و ۴ ساعت وقت گذاشتن تونستم یه دخول نصفه و نیمه داشتیم ولی خیلی دردش وحشتناک بود ، حالا چیکار کنم ؟

۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۲۳:۰۲:۱۰
(ویرایش)
باروش تورفتم پوزیشن زن رو.ولی درش بیارم دیگ نمیتونم داخل کنم البته چون ترسم بیشتره سختمه ایشالاکم کم راحت شه برام مرسی بخاطرکمکات پاهامم ورزش میدم هرشب بهترشدم
۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۰۲:۱۳:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۱۸ ۰۰:۰۳:۱۶
(ویرایش)

بچه ها من خیلی بد شدم. هر روز تو خونه ام. حوصله هییییچ کاری رو ندارم. نه تلفن، نه بیرون، نه کار خونه، نه تمرین. هیچی...

ینی افسرده شدم؟

با شوهرم هیچ مشکل عاطفی نداریم. رابطه عاطفیمون خیلی خوبه ولی میل جنسیمون صفر شده. حال و حول در حد دو ماه یه بار اونم نصفه و نیمه و بی نتیجه. منی که همیشه طلبکار بودم بابت میل جنسیم حالا هیییچ حسی ندارم.

۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۰:۳۴:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۷ ۰۲:۵۷:۲۹
(ویرایش)

سلاااام خانومااااای مهربون وپرانرژی ...من امروز میخام برای اولین بار برم برای جنک با واژینیسموس ...امروز وارسی وکگل رو شروع میکنم ...به خدا توکل کردم وازتون میخام از همین اول برام دعا کنید مطمعنم که من میتونم.valentine

راستی از نورای مهربون هم نهایت تشکرو دارم .مرسی عزیزم که بی هیچ چشم داشتی کمکمون میکنیflower

راستی از این شکلک هم خیلی خوشم میادanim2-4d564ad6خیلی باحاله

من پیروز میشوم
۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۰:۴۴:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام سلام 

روز همه تون بخیر 🙂

چقد عالی که هر روز خانومای جدید داریم که تصمیم دارن درمان بشن.

بچه ها دیروز نشد تمرین کنم ولی الان دارم میرم برای تمرین .

محتاج دعاهاتونم عزیزای دلم❤

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728