تعداد بازدید : 322362
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۸/۲۹ ۰۱:۵۰:۳۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲۰ ۲۱:۵۲:۴۸
(ویرایش)

نه ...شکل خاصی نمیخواد...چون اصلا فقط قراره ک تو متوجه این بشی ک میتونی دخول داشته باشی ...بفهمی ک ترس نداره و واژن میتونه و گنجایشش رو داره ...موفق باشی عزیزم

۱۳۹۸/۸/۲۹ ۰۱:۵۲:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳۰ ۱۹:۴۶:۳۱
(ویرایش)

ممنونم عزیزم لطف کردیlove

۱۳۹۸/۸/۲۹ ۰۹:۴۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۹ ۰۰:۱۵:۳۱
(ویرایش)

سلام مونا جون ببخشید از دیشب نتم قطع بود الانم شوهرم تازه خوابیده قبل از خواب با زحمت و بدبختی با چند مدل غیر دخول شوهرمو ارضا کردم بازم میخواست بزنه عقب که نزاشتم و گفتم دیروز اذیت شدم بالاخره قبول کرد و .... درباره آخ جون دیروز تو حموم از جلو که هنوز نتونستیم و تازه بخیه هم دارم اما از عقب بود چون کلا کفی بودیم خیلی سریع رفت تو و حال داد فقط بخاطر کف صابون بعدا توش می‌سوخت شما چکار میکنی سکسات چجوریه من میخوام یواش یواش تمرین از جلو را شروع کنم فقط نمیدونم غیر از دیلا چیز دیگه ای میشه استفاده کرد کاش یه جور وسیله ای بود مثل آلت مردا از سایز صفر تا ۱۵ که بهتر بود اخه با دستکش و پنبه آدم احساس بدی داره 

۱۳۹۸/۸/۲۹ ۰۹:۴۷:۲۸
(ویرایش)

همه خوابیدن یا سر کارین یا مشغول تمرین که کسی آن نیست 

۱۳۹۸/۸/۲۹ ۰۹:۵۷:۲۸
(ویرایش)

بچه ها من به این نتیجه رسیدم که تو حموم و آب گرم آدم راحت تر و ریلکس تره من دیروز واقعا وقتی زد عقب خیلی اذیت نشدم میخوام تمرینامو از جلو هر روز تو حموم انجام بدم فقط میترسم سرما بخورم 

۱۳۹۸/۸/۲۹ ۱۰:۰۸:۲۴
(ویرایش)

راستی من که تو راابطه اول که شوهرم به زور زد جلو و باعث پارگی واژن و پرینه شد و بخیه زدم باید از گوش پاکن شروع کنم یا میتونم از سایزای بیشتر شروع کنم اگه بشه میخوام اگه اشکال نداشته باشه از هویج با سایزای مختلف استفاده کنم چون آلت شوهرمم یه جورایی مثل هویج تنه اش از سرش کلفت تره مثل کله قند

۱۳۹۸/۸/۲۹ ۱۱:۴۱:۳۵
(ویرایش)

الان ظهر میشه شوهرم بیدار میشه نمیتونم بیام اینجا اونوقت شما میاین حرفاتونو میزنید من نیستم شبا هم که شوهرم سره کاره  شما مشغول شوهرداری و .... من چکار کنم راستی شوهرم بیدار بشه مدیره دوش بگیره قبل از خوابیدن گفت آماده باش باهم بریم حموم اگه هستید چند مدل راه ارضا تو حموم یادم بدید و بگید چکار کنم

۱۳۹۸/۸/۲۹ ۱۱:۵۶:۰۸
(ویرایش)

مونا جون میخوام روشی که گفتی زن رو به صورت مالشی رو تو حموم انجام بدم ولی نفهمیدم چه جوری باید انجام بدم میای بیشتر و با رسم شکل توضیح بدی برام 

۱۳۹۸/۸/۲۹ ۱۲:۲۲:۲۵
(ویرایش)

بچه ها نمیدونم کدومتون برا افزایش سایز سینه گفتید از روغن خراتین استفاده کنم رفتم داروخانه گفت عطاریها دارن رفتم خریدم فروشنده پررو برگشته میگه کجارو میخوای بزرگ کنی بده من بمالم و بخورم بزرگ میشه عصبانی شدم و گفتم میخوام ک ی ر شوهرمو بزرگتر کنم بگم بیاد بمال و بخور بزرگترش کن دیگه چیزی نگفت عوضی بیشعور ببخشید من بی ادب نیستم تا حالا اسم آلت شوهرمو حتی پیش خودش نگفتم راستی اگه دوست دارید بگید شما و شوهرتان به آلت همدیگه چی میگید من به آلت شوهرم میگم کله قند اونم به آلت من میگه کتلت میگه مثل کتلت می‌مونه خوشمزه است

۱۳۹۸/۸/۲۹ ۱۴:۲۰:۲۷
(ویرایش)

فکر کنم همتون درمان شدید که کسی نمیاد خداروشکر 

۱۳۹۸/۸/۲۹ ۱۵:۱۶:۰۳
(ویرایش)

کجایید؟ امروز

۱۳۹۸/۸/۲۹ ۱۵:۳۹:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۹/۱ ۰۹:۴۹:۱۵
(ویرایش)

سلام خوبی نوعروس جان

مشکل اینترنت هست که قطعه چند روزی وگرنه خانوماا میان و جواب سوالاتتون میدن وقتی وصل شد

راستی شما اینترنتتون وصله؟؟؟؟؟؟

برای من قطعه فقط نمیدونم چرا همین سایت برام باز میکنه!!anim2-21

❁وَ خُــ♡ـدا بَرايِ مَـن کافیستــ...❁
۱۳۹۸/۸/۲۹ ۱۵:۴۲:۱۶
(ویرایش)

سلاااام سلاااااام

من امروز لوازم خریدم و چند تا سایز درستیدم و امروز با لوبریکانت و سایز 5شرو کردم.. 

اولش به سختی ولی بالاخره شد ولی با سوزش

قبلش هم یه چند دقیقه کگل رفتم

..

بچه ها امروز با این سایز راحت بودم آخراش

فردا همین رو برم یا افزایش سایز بدم؟؟؟

۱۳۹۸/۸/۲۹ ۱۵:۴۵:۰۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۹/۱ ۰۹:۴۹:۱۵
(ویرایش)

مونا جان 

تمریناتت شروع کردی عزیزم؟؟؟

❁وَ خُــ♡ـدا بَرايِ مَـن کافیستــ...❁
۱۳۹۸/۸/۲۹ ۱۵:۴۶:۲۸
(ویرایش)

نوعروس سلام... زن رو بصورت مالشی شده اختراع من انگار😂

تو حموم که نمیشه ... چجوری میخوای شوهرت بخوابه کف حموم؟؟ باید رو تخت انجام بدی.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران