تعداد بازدید : 1961842
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۱۵:۰۸:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۲۲ ۰۴:۱۷:۵۲
(ویرایش)

از اول ورودش خیلی درد دارم ولی از ذوق اینکه بره تو تحمل میکنم بعدش کمتر میشه ولی فعلا لذتی تو کار نیست

۱۳۹۴/۱/۱۸ ۱۵:۰۹:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۲۲ ۰۴:۱۷:۵۲
(ویرایش)

البته ما تمرینمون هم کمه.از وقتی بانو شدم دیگه با دیلاتور کار نکردم

۱۳۹۴/۱/۱۸ ۱۵:۱۳:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۲/۱۴ ۱۴:۱۸:۱۹
(ویرایش)

سلام به بارانای عزیز وبچه های خوب گروه . بارانا جون من دارم با سایز 4 تمرین میکنم ولی خیلی میترسم که خوب نشم همش استرس دارم

۱۳۹۴/۱/۱۸ ۱۵:۱۴:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۶/۱۷ ۰۰:۱۶:۵۸
(ویرایش)

بچه ها ممنوووون دوستتون دارم

من که برا اندازه دیلاتور همش از متر مامانم استفاده میکردم خخخ 

بچه ها بنظرتون استخر امروز برم برام مشکلی نداره؟؟ مثلا واژن بازتر شده باشه و خطر  عفونت باشه؟

چتر را رها کن باران صدامان میکند...
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۱۵:۱۵:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۹ ۱۳:۱۸:۱۳
(ویرایش)

یه چیزی که خیلی به دخول کمک میکنه شل کردن دهانه است...بعد فرستادن آلت داخل تر

همونطور که به بقیه هم گفتم این روش میتونه کمک کننده باشه:

با پوزیشن زن رو به صورت رو به همسر و پشت به همسر یکم آلت رو بفرستید داخل و عقب و جلو های کوچیک کنید تا دهانه شل بشه و انقباض شکسته بشه....بعد پوزیشن زن زیر رو انجام بدید بصورتیکه بالش زیر کمر و باسنتون بزارید تا بالاتر از همسرتون قرار بگیرید و بعد دخول انجام بدید...

برای باز شدن دهانه واژن در ابتدای کار پوزیشن زن به پشت هم بصورت زانو زده خیلی خوبه چون دهانه باز تر میشه توی این حالت

هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند
اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند...
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۱۵:۱۸:۲۰
(ویرایش)

لنا جان استرس نداشته باش عزیزم...خدا کمکت میکنه...تو فقط تلاش کن...ما هم این روزها رو گذروندیم...روی تمریناتت تمرکز کن فقط

آسمونی جان در این مورد چیزی نمیدونم عزیزم

۱۳۹۴/۱/۱۸ ۱۵:۲۴:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۶/۱۷ ۰۰:۱۶:۵۸
(ویرایش)

ممنون گلم ایشالا که مشکلی نیست.. جایزه به خودم میدم بخاطر سایز 12 میرم بوووس kiss

چتر را رها کن باران صدامان میکند...
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۱۵:۲۵:۲۱
(ویرایش)

اویدار جان موقع نزدیکی حواست باید از واژنت برداشته بشه...مغزت رو باید گول بزنی...با همسرت هماهنگ شو تا تمرکزت از واژن برداشته باشه.روی روابط عاشقانتون این روزها خیلی کار کن...وقتی عشقولانتون بیشتر بشه تمایلت به نزدیکی هم بیشتر میشه...wink

توی تنهایی به لذت اینکار فکر کن...لباس های جذاب مثل بادی بخر و بپوش و از بدن خودت لذت ببر و به نزدیکی فکر کن(چیز دیگه ای یادم نمیاد دیگهlaughlaugh)

۱۳۹۴/۱/۱۸ ۱۵:۴۲:۲۳
(ویرایش)

عسلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی کجاییییییییی؟frown

۱۳۹۴/۱/۱۸ ۱۵:۵۹:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۷ ۱۲:۰۱:۵۵
(ویرایش)
گزارش کار من : یه ربع تمرین کردم اولش حالت نشسته زانو باز کف پا رو زمین بار اول کمی درد با سوزش داشتم به سختی اروم عقب جلو می کردم بار دوم لوبریکانت فراوان زدم چیکه می کرد از دیلاتور . سوزش اولش داشتم بعد کامل راحت شدم تند تند عقب جلو کردم راحت راحت . بار سوم پوزیشن زن رو انجام دادم سخت داخل شد ولی بعدش راحت شد و تونستم تند تند البته با کمی خیلی کم درد عقب جلو کنم . برای منحرف شدن ذهنم اهنگ شاد عاشقانه گوش دادم
خدایا دست هامو رها نکن من همیشه به تو محتاجم .
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۱۶:۰۰:۲۲
(ویرایش)
دیلاتور من سایز سه هست . دور اولش هفت سانت دور انتهاش هشت سانت
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۱۷:۰۶:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۹ ۱۹:۴۲:۳۰
(ویرایش)
سلما جون اون تکه هایی که شما میگی بخاطر اینه که مسیر واژن از داخل حالت خرطومی داره یعنی چین چینه و این چینها با وارد شدن جسم خارجی باز تر میشن وبهمین خاطره که واژن متناسب با قطر جسم خارجی که وارد میشه متسع میشه وخودش رو با اون وفق میده
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۱۷:۰۸:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۲۶ ۱۵:۱۷:۲۸
(ویرایش)
من بالاخره موفق شدم یه عدد دیلاتور با سر سایز 4/5 و ته 5 /5 رو چند بار وارد کنم ولی هنوز درد دارم و راحت جلو عقب. نمیشه ، گفتم زیاد فشار نیارم ادامه عملیاااات رو گذاشتم واسه فردا صبح...والسلام..... راستی با پوزیشن پاها باز و دراز کشیده امتحان کردم.
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۱۷:۱۱:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۲۶ ۱۵:۱۷:۲۸
(ویرایش)
راستی خیر سرم باکره هستما ولی دریغ از یه قطره خوووون ، 5 سانتم کردم داخل هیچ چیزی حس نکردم. یه عمر سر کار بودیم با ترس از دردش....والللاااا...خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۱۷:۱۹:۲۷
(ویرایش)
نه من یه بار نزدیکی داشتم سه روز بعد از عروسی دو سوم الت داخل شد ولی از درد مردم و زنده شدم دیگه بعد از اون نزدیکی نداشتیم
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران