تعداد بازدید : 1961868
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۱/۱۷ ۲۲:۵۹:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۲۶ ۱۵:۱۷:۲۸
(ویرایش)
یعنی میشه منم یه روزی برسم به سایز 10 :))))))))) الان که تازه 3 هستم رفتم 5 کلی سوزش داشت
۱۳۹۴/۱/۱۷ ۲۳:۰۰:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۲:۳۰:۵۲
(ویرایش)
دارم سعی میکنم دیلاتور سایز 3 رو بسازم.چقد اینکار وقت گیره و سخت تر از وارد کردن خود دیلاتوره 😁
خدا اگر بخواهد غیر ممکن ، ممکن میشود
۱۳۹۴/۱/۱۷ ۲۳:۱۳:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۶/۱۷ ۰۰:۱۶:۵۸
(ویرایش)

ربرا! نمیدونم اسمتو درست نوشتم یا نه  اره عزیزدلم صد در صد میشه چون منم اولش از قطر بیشتر از انگشت میانی اقایی میترسیدم!! اما بعد دو سه هفته البته با وقفه زیاااد شد! تازه منم الان دوساله عقدم خونه خودم نیستم و نمیخاستم تا قبل عروسی کاری کنم اما با توجه به توصیه مشاورم چون دید اوضاعمون داره حاد میشه شروع به تمرین کردم!!  اگه خونه خودم بودم قطعا زودتر میشد شایدم بخاطر اصرار و فشار شوهری دیرتر cool

دیبا راست میگی این دیلاتور ساختن پروژه ایی واس خودش!! اصن من دیشب میگفتم به اقا که بیا بسازیم بفروشیم بس که زمان بره خخخ wink

چتر را رها کن باران صدامان میکند...
۱۳۹۴/۱/۱۷ ۲۳:۲۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)
من رفتم سایز یازده و نیم بسازم دوتا دستکش پاره کردم . الانم همه انگشتام درد میکنه از بس فشار دادم ولی بالاخره ساختم. :-) میخوام شروع کنم ببینم اوضاع چطوره! اگه دیدم سخته میرم همون سایز ده دوباره ! موفق باشین همگی!
Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۴/۱/۱۷ ۲۳:۳۴:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۲۶ ۱۵:۱۷:۲۸
(ویرایش)
موفق باشی سلما جون و بقیه دوستان گلم. راستی من الان یکم درد دارم البته خیلی کمه امروز 3-4 ساعتی تمرین میکردم، شاید زیاده روی کردم.این درد طبیعیه??
۱۳۹۴/۱/۱۷ ۲۳:۵۶:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۹ ۱۹:۴۲:۳۰
(ویرایش)
میگم قضیه چیه از ساختن دیلاتور مینالید؟ من که باساختنش اصلا مشکلی نداشتم والللللا.......ریرا جون طبیعیه اگه لازم میبینی یه استراحت کوچولو به واژن بده ...زیادهم بهش فشار نیار بقول بارانا جون قرار نیست ما تو تمرینات اذیت بشیم ودرد بکشیم اگرنه همون درد دخول رو تحمل میکردیم ....تا فردا صبر کن اگه هنوز درد داری یه روز استراحت کن هرموقه دیدی درد برطرف شد دوباره شروع به تمرین کن منم گاهی اوقات اینطوری میشدم یک روز وقفه مینداختم ودوباره شروع میکردم موفق باشی گلم
۱۳۹۴/۱/۱۷ ۲۳:۵۸:۰۳
(ویرایش)
حالا که دردت کمه تا فردا برطرف میشه چیزی نیست خواهر
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۰۶:۰۳:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۱۰ ۲۰:۵۴:۵۲
(ویرایش)

سلام بر همه . من يه مشكل بزرك دارم كه نميتونم ديلاتور بسازم با دستكش خيلى خيلى سخته براى من . 😕

خدايا باور دارم تو را ، كمكم كن و شروع راهى خوش برايم بساز .
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۰۶:۳۳:۴۸
(ویرایش)
بله سایز دارن سلما جون میری داروخونه بگو لارج میخوام...به هر حال دستکش آقایون با خانمها فرق داره دیگه!شما دستکش مخصوص آقایونو بگیر
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۰۸:۱۰:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

سلما جان سلامheart

منم همین مشکل تورو پیدا کردم دقیقا تو سایز 5 همین چیزایی که گفتی برام پیش اومد و بعدم پریود شدم . تازه تموم شدم اما دیشب از صبح که رفته بودم سرکار 9 شب اومدم بعدم وایسادم به اشپزی نتونستم تمرین کنم  . امیدوارم مشکلمون حل بشه . گزارش عملکردت و بیا بنویس من و تو توی یه گروهیم با هم پیش بریم smiley

بچه ها دو پیشنهاد در مورد ساخت دیلاتور:

اول: دستکش های بی رنگ نخرید اونا نازک هستن

دوم:  یه دیلاتور معمولی بسازید، بعد دورش و باند بپیچید تا به سایزی که میخواید برسه یعد روش کاندوم بکشید ، این برای سایزای بزرگ جواب میده و اینطوری مشکل ساخت حل میشه cool

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۰۸:۲۴:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۷ ۰۸:۵۶:۱۲
(ویرایش)
بچه ها من سایز اول که ابتدا 5 انتها 6هست دیروز تونستم انجام بدم.دیلاتور بعدی که ابتدا 6انتها 7هستو هم درست کردم ببینم امروز میتونم!!!
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۰۸:۴۲:۰۸
(ویرایش)
آفرین گیسو عالیه داری خیلی خوب پیش میری موفق باشی
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۰۹:۵۰:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱/۲۵ ۱۱:۱۴:۴۶
(ویرایش)

سلام خواهرای گلم، خداقوت smiley

من یک سال و نیمه که ازدواج کردم و این مشکل رو نداشتم و اصلا از وجودش خبر نداشتم تا وقتی توی این سایت تاپیک های شما رو دیدم. از اون وقت تا حالا اغلب تاپیک ها رو میخونم از خوندن موفقیت هاتون خیلی خوشحال میشم جوری که انگارخودم مشکل داشتم و حالا حل شده همینطور به عشق و علاقه و صبر همسراتون هم آفرین میگم. چون اصلا واسه یه مرد کار راحتی نیست یه زن زیبا داشته باشه و به بهترین حالت رابطه زناشویی فکرنکنه. امیدوارم روز به روز موفق تر و عشق همسراتون پررنگتر بشه.

اینو نوشتم که هم از خانم بارانا تشکر کنم بخاطر زحمات بی منتش و دلسوزیش و هم یه دلگرمه به همه شما که دارین تلاش میکنین واسه همتون دعا میکنم زودتر به چیزی که میخواید برسید

زندگی زیباست
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۱۰:۰۶:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۹ ۱۳:۱۸:۱۳
(ویرایش)

سلام به دوستان عزیزم

خیلی خیلی خوشحالم میبینم همه اینچنین با انرژی تمریناتتون رو ادامه میدید...امیدوارم که بزودی بانو بشید

هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند
اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند...
۱۳۹۴/۱/۱۸ ۱۰:۳۷:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۹ ۱۳:۱۸:۱۳
(ویرایش)

آزاده جان دستکش جنس خوب بگیر و سایز بزرگتر...اصلا توی وارد کردن پنبه عجله نکن و زیاد هم به دستکش فشار نیار...آروم آروم پنبه ها رو بفرست داخل تا جایی که دستکش ظرفیت داره.بعد تهش رو با انگشت کناریش همونطور که توی عکس مشخصه گره بزن

هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند
اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند...
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران