تعداد بازدید : 1961808
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۱/۱۷ ۱۴:۳۸:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۲۶ ۱۵:۱۷:۲۸
(ویرایش)
من که امروز سخت مشغول بودم دو ساعتی درگیر بودم، وسطش خسته میشدم میامدم اینجا :))))))))))) امیدوارم حداکثر تو یه ماه حلش کنم. میخوام امیدوار باشممممممم
۱۳۹۴/۱/۱۷ ۱۴:۳۸:۵۹
(ویرایش)
نه بارانا پاهام باز بود.
۱۳۹۴/۱/۱۷ ۱۴:۴۲:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۹ ۱۳:۱۸:۱۳
(ویرایش)

برای شروع اکثر بچه ها با پای باز مشکل دارن..دیلاتور رو که گذاشتی دم ورودی پاهات رو روی هم بنداز و از زیر دیلاتور رو وارد کن...

لوبریکانت فراوون بزن...حواست رو از واژنت بردار...به تلویزیون نگاه کن یا اهنگ گوش بده

دیلاتور رو شیبدار و رو به پایین بگیر و عقب و جلوهای ریز ریز کن...یهو میبینی رفته داخل

کگل هم وسط تمرین کار کن

هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند
اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند...
۱۳۹۴/۱/۱۷ ۱۴:۴۳:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۱۰ ۲۰:۵۴:۵۲
(ویرایش)

سلام من هم امدم اينجا . اميد كه همه درمان شويم و شادى و لبخندى كه مدتهاست دور از ما مانده به تلخى و نا بسامانى اين زندكى دردناك و غمبار ما بركردد . من نوشتن كتاب جديدم هم همراه با شروع دوباره درمان شروع كردم تا در اينده اى نه جندان دور همراه با موفقيتمان به جامعه فقير از دانستن و درك اين مورد تقديم كنم . باراناى عزيزم ممنون از همه جيز و اينكه دوباره من را به اينجا بركرداندى. 😔😢. به اميد درمان و تجربه اى همانند هزاران و هزار زن و مادر . 😢

خدايا باور دارم تو را ، كمكم كن و شروع راهى خوش برايم بساز .
۱۳۹۴/۱/۱۷ ۱۴:۴۶:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۹ ۱۹:۴۲:۳۰
(ویرایش)
آزاده جون خوشحالم برگشتی خواهر
۱۳۹۴/۱/۱۷ ۱۶:۳۶:۵۲
(ویرایش)
مرسی از پیشنهادت بارانا جون، پاهامو بستم تمرین کردم راحت تر بود، ولی سایز رو کوچیکتر کردم و از یه گوش پاک کن استفاده کردم تونستم سه سانت ببرم داخل، خوشحاللللم.
۱۳۹۴/۱/۱۷ ۱۹:۰۳:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۰ ۱۰:۲۷:۲۹
(ویرایش)

سلام عصر همگی بخیر

دارم میرم تمرین خدا کنه مثل دیروز وسط تمرینام مهمون از راه نرسه امشب گزارشمو میذارم فعلا باااااای

۱۳۹۴/۱/۱۷ ۲۰:۴۹:۴۷
(ویرایش)

یه کوچولو درد داشتم خیلی نبود وسطش دیلاتورم سوراخ شد ادامه ندادم ترسیدم پنبه هاش بریزه بیرون ولی در کل خوب بود یواش یواش باید خودمو آماده کنم برای تمرین با آلت

امیدوارم همه دوستان تمریناشون رو به پیشرفت باشه  و بتونن روز به روز با اقتدار بیشتر رو به جلو قدم بردارن

۱۳۹۴/۱/۱۷ ۲۰:۵۴:۳۳
(ویرایش)

هر روز تمرین داشته باشید وقفه نندازید فعالیت های جانبی رو کنار بذارید تمرین رو در اولویت کاریتون بذارید یکی از رمز های موفقیت و رسیدن به هدف ثابت قدم بودنه

۱۳۹۴/۱/۱۷ ۲۰:۵۷:۰۵
(ویرایش)

موقع تمرین حتما لبخند بزنید باور کنید تاثیر داره ،امتحان کنیدsmiley

۱۳۹۴/۱/۱۷ ۲۱:۱۳:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۱:۴۶:۴۸
(ویرایش)

سلام بارانای عزیز سلام دوستان گلم سال نو همه مبارک heart

تشکیل گروه جدید مبااااارک

ببخشید من دیر به دیر سر میزنم این تهوع دست از من برنمیدارهwink

امیدوارم تک تکتون هر چه زودتر تمریتاتون تموم شه و موفق شید دوستای نازمheartkiss

۱۳۹۴/۱/۱۷ ۲۱:۵۹:۱۶
(ویرایش)

شش ماه پیش عروسی کردم دو ماه بعد از عروسی متوجه شدم وازینیسموس دارم منتها درمانش نمیدونستم چیه به سایت های مختلف سر زدم چندین موسسه توی تهران معرفی شده بودن که از طریق بوتاکس این مشکلو درمان می کردن اما امکانش برای من فراهم نبود که تهران مراجعه کنم تااینکه بهمن ماه ماما سایت رو پیدا کردم و از اسفند تمریناتمو شروع کردم .خدا را سپاس که این سایت رو پیدا کردم قبل از اینکه به دست پزشکا و افراد پول پرست بیفتم

۱۳۹۴/۱/۱۷ ۲۲:۲۷:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۶/۱۷ ۰۰:۱۶:۵۸
(ویرایش)
چتر را رها کن باران صدامان میکند...
۱۳۹۴/۱/۱۷ ۲۲:۵۶:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۶/۱۷ ۰۰:۱۶:۵۸
(ویرایش)

سلام سلام!!! تاپیک نو مبارک لیلیلییلی devil

بچه ها یه روزه تاپیکو ترکوندین خخخ ده صحفه رو چجور بخونم اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم اکنون سایز دور ده تا یازده و نیم و تمرین میکنم نمیتونم لز ده بپرم 13 خدایی زیاده surprise

البته دیشب اقایی برام دیلاتور ساخت به چه بزرگی خخخخ اخ من تنهایی دستکشا رو پاره میکردم وایسادم یاد کمک!

دوازده و نیم بود!!! صبح رفتم برم که دیدم نمیره تو سوسولم هنوز و کمی خون مشاهده کردم هق هق sad لذا دست به کار شدم یکی ساختم که اولش 10 باشه اخرش 11 و نیم.. اصن عجیب 12 سه نقطه میخاست رو روحیم اثر منفی بگذاره و ناامیدم کنه اما من تسلیم نمیشم.. اینجاهم که خیلی انگیزه مندتر میشم .. angel ایشالاااا همه زودی بانو شیم ... هوراااا heartkiss

چتر را رها کن باران صدامان میکند...
۱۳۹۴/۱/۱۷ ۲۲:۵۸:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۲:۳۰:۵۲
(ویرایش)
سلام به همه خانومای گل و بارانای عزیز.من در طول عید و یک هفته قبل عید هیچ تمرینی نداشتم.قبل از عید تا سایز دو پیش رفته بودم.امشب بعد از این مدت دوباره با سایز 2 تمرین کردم از فردا هم سایز 3 رو تمرین میکنم.ارزوی موفقیت میکنم واسه همه دوستای گل
خدا اگر بخواهد غیر ممکن ، ممکن میشود
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران